Иванка Бур• 17 марта 2025
Застій жовчі лікування, холецистит
Тягнув правий бік.
По узі застій жовчі, холецистит в стадії загострення.
Лікування: ношпа, креон, нольпаза
Вже третій день. А легше не стає.
Але тепер є ще дискомфорт десь через 30 хв після їжі. Як важкість і знову тягне бік і жжєніє.
До лікаря завтра.
Поділіться як у вас проходить цей стан?
І на який день легше стає?
Лікування: ношпа, креон, нольпаза
Вже третій день. А легше не стає.
До лікаря завтра.
Поділіться як у вас проходить цей стан?
І на який день легше стає?
Сегодня сержусь• 02 апреля 2025
В мене теж це саме і зараз загострення, дієту вже ввела. До цього грішила сильно, їла все, що хотіла.
З препаратів ферменти, фосфалюгель, золопент
Бутербродница• 02 апреля 2025
Ответ дляСегодня сержусь
У вас при загостренні комок у горлі або головний біль присутній? В мене теж зараз загострення, вже п´ятий день вмираю. Три дні навіть воду не могла пити, одразу нудить, рвота вже з кров´ю, схудла сильно і майже без сил. Так важко ще не було.
Сегодня сержусь• 03 апреля 2025
Ответ дляБутербродница
Головний біль так є.
А як лікуєтесь? Що приймаєте?
Сегодня сержусь• 03 апреля 2025
Ответ дляБутербродница
Так важко бо всі ми виснажені ще і загальним стресом від війни.
Бутербродница• 03 апреля 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Головний біль так є.
А як лікуєтесь? Що приймаєте?
Попередні призначення не давали бажаного результату. Завтра лягаю в лікарню, напишу які ліки будуть, якщо цікаво.
Сегодня сержусь• 03 апреля 2025
Ответ дляБутербродница
Так цікаво, якщо вас не обтяжить, то напишіть.
Бажаю вам одужати і щоб все було добре!
Бутербродница• 03 апреля 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Бажаю вам одужати і щоб все було добре!
Дякую. Вам теж здоров´я та приємностей
Сегодня сержусь• 03 апреля 2025
Ответ дляБутербродница
Дякую. Вам теж здоров´я та приємностей
Дякую! ❤️
Я теж двічі з ЖКТ лежала в лікарнях +- призначення були однакові. Зробити найперше УЗД, гастроскопію, колоноскопію, рентген кишківника, як згадаю це все, аж моторошно.
Ну а потім щось з ферменів, щось типу Омезу (бо в мене є гастрит), щось спазмолітичне, щось жовчогінне і якесь заспокійливе, ну і щось типу моториксу.
Иванка Бур
• 04 апреля 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Автор, то як у вас справи? Щось додатково ще приймаєте?
Ще лікуюся. Пʼю таблетки: ферменти, д таура.
Нольпозу вже закінчила.
Тримаю дієту.
Нольпозу вже закінчила.
Тримаю дієту.
Бутербродница• 05 апреля 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Бажаю вам одужати і щоб все було добре!
Так як в мене головний біль завжди при загостреннях, то я додатково маю мрт зробити. А поки отримала таке лікування: крапельним - Амбрія, Адемта, Улсепан. Ще колють ношпу і продовжуючи пити Урсіс. Притримуюся максимально дієти. Шлунок та лівий бік болить після останнього загострення, але вже повернувся апетит. За березень я з 55кг мінус 5 і це мене сильно хвилює. На наступному тижні запис на колоноскопію, побачимо, що там.
Mango 34543• 12 апреля 2025
Ответ дляБутербродница
Доброго вечора! Як зараз себе почуваєте? Чи допомагає лікування?
Иванка Бур
• 13 апреля 2025
Ответ дляMango 34543
Вітаю. В цілому так. Але зараз більше рефлюкс турбує, доліковую.
І кишечник відновлюю флору.
Mango 34543• 13 апреля 2025
Ответ дляИванка Бур
І кишечник відновлюю флору.
Болі і потягування справа пройшли? Теж почала д тауру приймати за приписом лікаря, поки незрозуміло. А що для кишківника Вам призначили? Бо мені чомусь лікар не призначив нічого, хоча запитувала
Иванка Бур
• 13 апреля 2025
Ответ дляMango 34543
Плантурум. Але якось я мабуть не відчула ефекту. Тут порадили Ентерол, Субалин.
Щоб налагодити флору, якщо у вас ж порушення стільця.
Д таура я так розумію гарно спрацювала, я 20 днів пила.
Иванка Бур
• 13 апреля 2025
Ответ дляMango 34543
Протягування були від закиду жовчі. Тому лікую рефлюкс тепер.
Але як кажуть має значення ситуація, яка в кишківнику, від того буде залежати робота жовчного.
Mango 34543• 13 апреля 2025
Ответ дляИванка Бур
Зрозуміла, дякую Вам! почитаю про них
Так, маю закрепи, збільшую к-ть клітковини в раціоні, та й якщо з жовчним налагодиться, то теж має краще стати
Бутербродница• 13 апреля 2025
Ответ дляMango 34543
Вітаю. Тиждень в лікарні пішов на користь і препарати мені допомогли. Відчуваю прилив сил та енергії. Найважче було перенести колоноскопію, бо більше доби нічого не їла, сильно боліла голова після наркозу. Але тепер все добре. Лікар дуже рекомендує санаторій, то буду планувати оздоровлення. Ну, і ще роблю з неділі МРТ, бо по причин такого систематичного блювання по обстеженням жкт лікарі не знаходять.
Бутербродница• 13 апреля 2025
Ответ дляMango 34543
Зрозуміла, дякую Вам! почитаю про них
Як ви справляєтеся с закрепами? В мене нічого не виходить.
Иванка Бур
• 13 апреля 2025
Ответ дляMango 34543
Зрозуміла, дякую Вам! почитаю про них
Якщо закрепи, то треба якусь лактулозу здається. Води ви пʼєте достатньо?
Mango 34543• 13 апреля 2025
Ответ дляИванка Бур
Стараюсь впихнути в себе 1,5 літри , хоча б літр, не рахуючи травʼяного чаю, але окрім того, що ганяю в туалет через 30 хв, нічого не змінюється(
Mango 34543• 13 апреля 2025
Ответ дляБутербродница
Дуже частково справляюсь додаючи 300 гр клітковини на день, але від неї свої побічки, буває бурчання трохи. Салатами не можу закрити цю норму, плюс зараз все несезонне, боюсь нітратів, відварюю Моркішу і броколі, або морожену, або свіжу, і розділяю на прийоми їжі. Інколи варений буряк натираю до їжі. Так хоч трошки легше
Mango 34543• 13 апреля 2025
Ответ дляБутербродница
Скажіть, будь ласка, від Урсісу у Вас не було спочатку відчуття наче загострення чи будь-яких інших побічних? Бо я не можу чомусь подібні препарати приймати, справа тягне і болить ще більше, тому пробуємо тауру
Иванка Бур
• 13 апреля 2025
Ответ дляMango 34543
У вас немає рефлюкса?
Може він давати
Mango 34543• 13 апреля 2025
Ответ дляИванка Бур
У вас немає рефлюкса?
Може він давати
Та наче немає відчуття закиду ні кислого, ні гіркого…
Иванка Бур
• 13 апреля 2025
Ответ дляMango 34543
Відчуття може не бути, якщо закид жовчі іде.
Ви робили гастро?
Бутербродница• 14 апреля 2025
Ответ дляMango 34543
Мені Урсіс добре підійшов. Почитайте ще про ’Пеатін’. Я трохи скептично ставилася, коли лікар призначив, але відчула значні покращення після вживання. Ознайомтеся з інструкцією та порадьтеся з вашим лікарем обов´язково. Не даю рекомендації, а лише ділюся власним досвідом.
Mango 34543• 14 апреля 2025
Ответ дляБутербродница
Дякую, запитаю
Тролю як можу• 12 мая 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ці відчуття від запалення і жовчі.
Я пожиттєво пʼю урсофальк, як тільки зробила перерву 3-4 дні, вже починає тягнути в боці.
На ночь ? 1 раз ?
Летала_НаМетле• 12 мая 2025
Ответ дляТролю як можу
На ночь ? 1 раз ?
Так, 250мг майже щодня на ніч.