Неваляшкина• 17 марта в 22:44
Беру собі до голови всі розклади які попадаються в стрічці Тік ток
То шось неадекватно? Воно ж не може програватись для мене і ще купу людей одночасно
Жена миллионера• 17 марта в 22:48
Автор, отпишитесь от всех раскладов, сходите в церковь и будет вам счастье
Автопортрет нурофена• 17 марта в 22:48
В мене немає тік ток.
Кажуть там ’ день відкритих дверей в психлікарні ’
Неваляшкина
• 17 марта в 22:49
Ответ дляЖена миллионера
Современные виды псих заболеваний )
Це правда в чомусь ви праві хаха
Сніжок Сніжанівна• 17 марта в 22:53
Видалилася з Тік-току рік тому. Багато навʼязливих непотрібних думок було. Тепер моя тривожність майже мене не турбує.
Злюка-закусюка• 18 марта в 00:03
Видаляйте Тік-Ток, є люди, на яких він впливає дуже пагубно, ви, очевидно, одна з них
Спочатку буде ломка, потім попустить