Катруся 777• 17 марта 2025
Ответ дляТайТаке
Хз. Это я вчера сдала анализ . Вот и думаю сижу .
Еще читаю что низкий ферритин модет так срабатывать но это не точно
А на скільки високий ШОЕ? Можливо запалення якесь..
Катруся 777• 17 марта 2025
Може бути запалення яєчників, кіста чи щось в такому дусі, тоді ШОЕ може підвищитися
Катруся 777• 18 марта 2025
Ответ дляТайТаке
Ок , значить до гінеколога. А то не зрозуміло де шукати
Ниючі болі внизу живота - це може бути і гінекологія, і гастроентерологія (біль в кишківнику). У мене бувають такі болі ниючі внизу живота, які взагалі не зрозуміло з чим пов´язані, коли всіх лікарів обходила, все в нормі, а живіт ниє. Так причину і не знайшли
Ответ дляКатруся 777
У меня это сиандартное состояние перед кд .