Life-game• 18 марта в 01:19

Давайте предположим что завтра?

Я про переговоры и всё остальное

Моё мнение, без огня объявят в ближайшие дни, как всегда с 00:00
Так же предполагаю, что возможен обмен ЗАЭС на Крым. Но возможны и "плохие" варианты. Из серии что продавят, отдать и Запорожье и Херсон. Но тогда гражданской не избежать.
Потому рассматриваю более хорошее (хотя перед уходом, могут платину Запорожья взорвать, но надеюсь США не допустят)

Какие ваши идеи? Предположения?

Опрос: Сколько считаете будет формат без огня?
Результат:
вже голосів: 530
323 (60.94%) Без огня не настанет
70 (13.21%) Больше никогда не будет войны
67 (12.64%) 30 дней
55 (10.38%) Весь срок правления Трампа
8 (1.51%) Год
7 (1.32%) 90 дней
ПадаюВреверансах• 18 марта в 07:27
Ответ дляdf364tye3
если дольше часа, возможно завтра объявят , заморозку 30дней ,,,
100%, после личной ,,,
останется все, как есть ,,,
после выборы , контактные группы , переговоры , хрен зна сколько ,,,
минск 3
миротворцев не будет ,,,
для россии ,,, победила бендеровцев , разгромила оккупантов в курске ,,,
для украины ,,, выстояли не чего, не кому, не отдали ,,,
так, минимум на год ,,,
А далі?
Falcon82• 18 марта в 07:28
Ответ дляВероника-2014
А рф быстренько внесла 4 наши области в конституцию
Ми зараз не про їх конституцію. Ми зараз про повноваження президента віддавати щось чи ні
Falcon82• 18 марта в 07:30
Ответ дляПадаюВреверансах
Я не розумію який сенс починати нову війну зі сторони Латвії, коли вона отут вже є і легше цю війну додавить до нацкращого результату, ніж розгортать в іншому місці. Так ще й в Європі.
А Латвія що не в НАТО? який сенс ослабленій росії починати нову війну?
З підтримкою Трампа Путін що хоч може творити. І хто захистить країни Балтії якщо що? Ніхто. От там буде за 3 дні якраз....
ПадаюВреверансах• 18 марта в 07:32
Ответ дляFalcon82
Так само захистять штати, як нас.
Дадуть зброю. Європа поможе тоже.
Чого ні?
Seehund• 18 марта в 07:33
В днр очень большие проблемы с водой, в Крыму, кстати тоже, рашке как-то эту проблему надо решать. Гражданская война? Кто пойдет? Уставшие от всего военные? Зашуганные обычные жители? Мое мнение, чтобы не отдали народ и не пикнет, инстинкт самосохранения слишком силен. А если пикнет, писали же недавно о расширении возможностей воздействия недавно.
Falcon82• 18 марта в 07:35
Ответ дляПадаюВреверансах
Так само захистять штати, як нас.
Дадуть зброю. Європа поможе тоже.
Чого ні?
Сьогодні кажуть два дідо будуть землі України ділити. Брешуть певно?
SantaMonika• 18 марта в 07:41
Миру не буде ніколи - не один наш призедент чи парламент не відмовиться офіційно від наших територій. Вони так і залишаться не признаними світом, але окупованими
Це державна зрада
Так само, росія ніколи не відмовиться від свого захопленого.
Тому, це конфлікт на століття
Нас чекає шатке перемирʼя, воно може бути і на 10 років, якщо пощастить
Antoninaya1• 18 марта в 07:42
Стосовно затишшя немає варіанта від перемовин до перемовин. А взагалі-то саме сьогоднішня розмова вже нічого не вирішує. Порішали все набагато раніше, а зара просто грають виставу до кінця
ПадаюВреверансах• 18 марта в 07:43
Ответ дляFalcon82
Та чого ж брешуть, то є реальним.
Вершителі в маразматичному віці розважаються.
Ледь не в карти сидять кидають на долі людей.
Скільки їм ще топтати ту землю. А після них хоч попел
ok1904• 18 марта в 07:43
Ответ дляunser
Заэс Трампу нужна. Он будет копать минералы. Для этого нужно много энергии
ЗАЕС потушили рашки..запустити не можуть . Знаю, що лише американці можуть, бо там вже були встановлені їх технології.
ok1904• 18 марта в 07:45
Ответ дляSeehund
До речі так в революцію і було, проти царя пішли втомлені війною з німцями солдати під керівництвом більшовиків. Ленін мир підписував, а не цар війська якого воювали з німцями
Antoninaya1• 18 марта в 07:45
Ответ дляSeehund
Штучно створені треба сказати проблеми з водою, повірте, розумію про що пишу. Недавно по всім днрвським каналам показали як топне у воді мій будинок через серйозний порив на трубопроводі, в якому нібито немає води.
Seehund• 18 марта в 07:46
Ответ дляAntoninaya1
Возможно специально, но зачем?
Seehund• 18 марта в 07:47
Ответ дляok1904
Сейчас пока не видно такого лидера.
ok1904• 18 марта в 07:47
Ответ дляAntoninaya1
В Горлівці повисихали навіть озера. Спілкувалася з одною ВПО, що ще через Сумщину рік як перебралася в Україну. От поки воду було ле взяти жили, а потім ... як в пустелі
Bombastic• 18 марта в 07:48
Ответ дляОдуванчик number one
Ну не може ж це тривати вічно!!!
Може.
Всі кричать що війни закінчуються, читайте історію…
Але звіт змінюється і часи інші.
У раші куча бабла , буде йти до останнього
ok1904• 18 марта в 07:48
Ответ дляSeehund
Сейчас пока не видно такого лидера.
Ленін теж довго жив за кордоном, та і не Ленін керував революцією, а Троцький ,якоголюди Сталіна потім знайшоли навіть в Південній Америці і ліквідувавли. Теж була боротьба за
владу
LudaSHS• 18 марта в 07:50
В новина з Ізраїлю? Отож
Там Трамп теж ’закінчив війну’.
Було перемирʼя для передачі заложників, дурили, не всіх віддали, і от
Як не має сильного центру - так званого поліцейського світу, то вже не має. І діло не в тому, що на БС завжди війни. Діло в тому, що слабкість демократій породжує далі виклики від терористів і диктатур. Світ буде змінювати і війни будуть.
ok1904• 18 марта в 07:51
Ответ дляSeehund
Сейчас пока не видно такого лидера.
Ну то і перемир´я не буде... Недарма вчора заявили, що відновлюють поставки зброї
LudaSHS• 18 марта в 07:52
Ответ дляok1904
Рашка рай не зробила. Навіщо їй ті території.
SantaMonika• 18 марта в 07:53
Ответ дляLudaSHS
В новина з Ізраїлю? Отож
Там Трамп теж ’закінчив війну’.
Вони ще 100 років можуть воювати
( поки будуть живі )
Так і ми
LudaSHS• 18 марта в 07:54
Ответ дляok1904
Не вчора
А зразу після виходу Єрмака і Рубіо з кабінету в Джиді, це зброя контрактована за часів байдена
Мало того, те що закази на впк Сша, там аж до 2027 року план.
Wendy Rhoades• 18 марта в 07:55
Ответ дляok1904
Удалено администрацией...
ok1904• 18 марта в 07:55
Ответ дляLudaSHS
Не вчора
Ну от. Собаки гавкають, а караван іде .
LudaSHS• 18 марта в 07:57
Ответ дляSantaMonika
Вони ще 100 років можуть воювати
( поки будуть живі )
Так і ми
Раніш була формула ’ короткі періоди війни - місяць, дні-- довгі періоди миру’
Зараз хто знає. Війна в Ізраїлі по іх рахунку вже довга. І там вже невдоволення. Війну у нас в агресивній активній фазі роками не прогнозую, а ось в режимі Ато - можливо. Поки щось з рашкою і тим режимом не станеться
Вчора хоч добра новина на Блумберг, нафта 70 дол фьючерси, але експерти ринку чекають падіння до 60, це б добре будо. Це доходи рашки і здатність вести війну в такому режимі. Їй теж потрібна буде пауза
ok1904• 18 марта в 07:57
Ответ дляWendy Rhoades
Удалено администрацией...
Ленін не жив в рашці. Більшовики були під забороною в ЦР, з´їзди більшовицькі проводилися за кордоном( на одному з таких збіговиськ в 1905 році Ленін познайомився з Сталіним),
от не пам´ятаю в якій з країн, десь їх попросили ввічливо не збиратися, то вони змінили країну, але не на рашку.
NYC• 18 марта в 07:59
Ответ дляLudaSHS
В новина з Ізраїлю? Отож
Там Трамп теж ’закінчив війну’.
На самом деле, все прекрасно понимали, что прекращение огня закончится на 1 фазе.
Разнесли бы Иран к чертовой матери, было бы вообще офигительно.
Вероника-2014• 18 марта в 08:02
Ответ дляAntoninaya1
Так и когда конец? И какой?
LudaSHS• 18 марта в 08:02
Про те як трамп спілкується по телефону почитайте з інтервʼю Фіони Хилл, це бувший спецпосланик
LudaSHS• 18 марта в 08:03
Ответ дляNYC
Там не в пішується проблема гідри, завжди рублять щупальця. От і знову