Life-game• 18 марта 2025

Давайте предположим что завтра?

Я про переговоры и всё остальное

Моё мнение, без огня объявят в ближайшие дни, как всегда с 00:00
Так же предполагаю, что возможен обмен ЗАЭС на Крым. Но возможны и "плохие" варианты. Из серии что продавят, отдать и Запорожье и Херсон. Но тогда гражданской не избежать.
Потому рассматриваю более хорошее (хотя перед уходом, могут платину Запорожья взорвать, но надеюсь США не допустят)

Какие ваши идеи? Предположения?

Опрос: Сколько считаете будет формат без огня?
Результат:
вже голосів: 530
323 (60.94%) Без огня не настанет
70 (13.21%) Больше никогда не будет войны
67 (12.64%) 30 дней
55 (10.38%) Весь срок правления Трампа
8 (1.51%) Год
7 (1.32%) 90 дней
ПадаюВреверансах• 18 марта 2025
Ответ дляdf364tye3
если дольше часа, возможно завтра объявят , заморозку 30дней ,,,
100%, после личной ,,,
останется все, как есть ,,,
после выборы , контактные группы , переговоры , хрен зна сколько ,,,
минск 3
миротворцев не будет ,,,
для россии ,,, победила бендеровцев , разгромила оккупантов в курске ,,,
для украины ,,, выстояли не чего, не кому, не отдали ,,,
так, минимум на год ,,,
А далі?
Falcon82• 18 марта 2025
Ответ дляВероника-2014
А рф быстренько внесла 4 наши области в конституцию
Ми зараз не про їх конституцію. Ми зараз про повноваження президента віддавати щось чи ні
Falcon82• 18 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Я не розумію який сенс починати нову війну зі сторони Латвії, коли вона отут вже є і легше цю війну додавить до нацкращого результату, ніж розгортать в іншому місці. Так ще й в Європі.
А Латвія що не в НАТО? який сенс ослабленій росії починати нову війну?
З підтримкою Трампа Путін що хоч може творити. І хто захистить країни Балтії якщо що? Ніхто. От там буде за 3 дні якраз....
ПадаюВреверансах• 18 марта 2025
Ответ дляFalcon82
Так само захистять штати, як нас.
Дадуть зброю. Європа поможе тоже.
Чого ні?
Seehund• 18 марта 2025
В днр очень большие проблемы с водой, в Крыму, кстати тоже, рашке как-то эту проблему надо решать. Гражданская война? Кто пойдет? Уставшие от всего военные? Зашуганные обычные жители? Мое мнение, чтобы не отдали народ и не пикнет, инстинкт самосохранения слишком силен. А если пикнет, писали же недавно о расширении возможностей воздействия недавно.
Falcon82• 18 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Так само захистять штати, як нас.
Дадуть зброю. Європа поможе тоже.
Чого ні?
Сьогодні кажуть два дідо будуть землі України ділити. Брешуть певно?
SantaMonika• 18 марта 2025
Миру не буде ніколи - не один наш призедент чи парламент не відмовиться офіційно від наших територій. Вони так і залишаться не признаними світом, але окупованими
Це державна зрада
Так само, росія ніколи не відмовиться від свого захопленого.
Тому, це конфлікт на століття
Нас чекає шатке перемирʼя, воно може бути і на 10 років, якщо пощастить
Antoninaya1• 18 марта 2025
Стосовно затишшя немає варіанта від перемовин до перемовин. А взагалі-то саме сьогоднішня розмова вже нічого не вирішує. Порішали все набагато раніше, а зара просто грають виставу до кінця
ПадаюВреверансах• 18 марта 2025
Ответ дляFalcon82
Та чого ж брешуть, то є реальним.
Вершителі в маразматичному віці розважаються.
Ледь не в карти сидять кидають на долі людей.
Скільки їм ще топтати ту землю. А після них хоч попел
ok1904• 18 марта 2025
Ответ дляunser
Заэс Трампу нужна. Он будет копать минералы. Для этого нужно много энергии
ЗАЕС потушили рашки..запустити не можуть . Знаю, що лише американці можуть, бо там вже були встановлені їх технології.
ok1904• 18 марта 2025
Ответ дляSeehund
До речі так в революцію і було, проти царя пішли втомлені війною з німцями солдати під керівництвом більшовиків. Ленін мир підписував, а не цар війська якого воювали з німцями
Antoninaya1• 18 марта 2025
Ответ дляSeehund
Штучно створені треба сказати проблеми з водою, повірте, розумію про що пишу. Недавно по всім днрвським каналам показали як топне у воді мій будинок через серйозний порив на трубопроводі, в якому нібито немає води.
Seehund• 18 марта 2025
Ответ дляAntoninaya1
Возможно специально, но зачем?
Seehund• 18 марта 2025
Ответ дляok1904
Сейчас пока не видно такого лидера.
ok1904• 18 марта 2025
Ответ дляAntoninaya1
В Горлівці повисихали навіть озера. Спілкувалася з одною ВПО, що ще через Сумщину рік як перебралася в Україну. От поки воду було ле взяти жили, а потім ... як в пустелі
Bombastic• 18 марта 2025
Ответ дляОдуванчик number one
Ну не може ж це тривати вічно!!!
Може.
Всі кричать що війни закінчуються, читайте історію…
Але звіт змінюється і часи інші.
У раші куча бабла , буде йти до останнього
ok1904• 18 марта 2025
Ответ дляSeehund
Сейчас пока не видно такого лидера.
Ленін теж довго жив за кордоном, та і не Ленін керував революцією, а Троцький ,якоголюди Сталіна потім знайшоли навіть в Південній Америці і ліквідувавли. Теж була боротьба за
владу
LudaSHS• 18 марта 2025
В новина з Ізраїлю? Отож
Там Трамп теж ’закінчив війну’.
Було перемирʼя для передачі заложників, дурили, не всіх віддали, і от
Як не має сильного центру - так званого поліцейського світу, то вже не має. І діло не в тому, що на БС завжди війни. Діло в тому, що слабкість демократій породжує далі виклики від терористів і диктатур. Світ буде змінювати і війни будуть.
ok1904• 18 марта 2025
Ответ дляSeehund
Сейчас пока не видно такого лидера.
Ну то і перемир´я не буде... Недарма вчора заявили, що відновлюють поставки зброї
LudaSHS• 18 марта 2025
Ответ дляok1904
Рашка рай не зробила. Навіщо їй ті території.
SantaMonika• 18 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
В новина з Ізраїлю? Отож
Там Трамп теж ’закінчив війну’.
Вони ще 100 років можуть воювати
( поки будуть живі )
Так і ми
LudaSHS• 18 марта 2025
Ответ дляok1904
Не вчора
А зразу після виходу Єрмака і Рубіо з кабінету в Джиді, це зброя контрактована за часів байдена
Мало того, те що закази на впк Сша, там аж до 2027 року план.
Wendy Rhoades• 18 марта 2025
Ответ дляok1904
Удалено администрацией...
ok1904• 18 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Не вчора
Ну от. Собаки гавкають, а караван іде .
LudaSHS• 18 марта 2025
Ответ дляSantaMonika
Вони ще 100 років можуть воювати
( поки будуть живі )
Так і ми
Раніш була формула ’ короткі періоди війни - місяць, дні-- довгі періоди миру’
Зараз хто знає. Війна в Ізраїлі по іх рахунку вже довга. І там вже невдоволення. Війну у нас в агресивній активній фазі роками не прогнозую, а ось в режимі Ато - можливо. Поки щось з рашкою і тим режимом не станеться
Вчора хоч добра новина на Блумберг, нафта 70 дол фьючерси, але експерти ринку чекають падіння до 60, це б добре будо. Це доходи рашки і здатність вести війну в такому режимі. Їй теж потрібна буде пауза
ok1904• 18 марта 2025
Ответ дляWendy Rhoades
Удалено администрацией...
Ленін не жив в рашці. Більшовики були під забороною в ЦР, з´їзди більшовицькі проводилися за кордоном( на одному з таких збіговиськ в 1905 році Ленін познайомився з Сталіним),
от не пам´ятаю в якій з країн, десь їх попросили ввічливо не збиратися, то вони змінили країну, але не на рашку.
NYC• 18 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
В новина з Ізраїлю? Отож
Там Трамп теж ’закінчив війну’.
На самом деле, все прекрасно понимали, что прекращение огня закончится на 1 фазе.
Разнесли бы Иран к чертовой матери, было бы вообще офигительно.
Вероника-2014• 18 марта 2025
Ответ дляAntoninaya1
Так и когда конец? И какой?
LudaSHS• 18 марта 2025
Про те як трамп спілкується по телефону почитайте з інтервʼю Фіони Хилл, це бувший спецпосланик
LudaSHS• 18 марта 2025
Ответ дляNYC
Там не в пішується проблема гідри, завжди рублять щупальця. От і знову