Пупуговка• 18 марта 2025
Где искать людей на минималку?
Неваляшкина• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Практично , сказали шукати людей
ЦЗ, объявления на ворк.юа. Но будьте готовы к дикой текучке. На эти деньги даже выживать сложно, не то что жить.
Плакулька• 18 марта 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
а у моей 18 000. учитель начальных классов, Днепр
А я викладач, була 13 тис, зараз виплатили вже 2 місяці лише по 9, грошей немає.
Плакулька• 18 марта 2025
Ответ дляПозитивна
Во время военного стану никакие конкурсы на госслужбу не проводятся, могут взять на временный договор.
Автор пургу какую-то несёт.
та яка госслужба.
Плакулька• 18 марта 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Що Ви несете? Ви взагалі в курсі про категорію, ранг, порядок їх присвоєння? Через яких пів року і до чого тут ´самостійно працювала ’?
ТОму що це звичайний бюджет, а не госслужба
Бабульція• 18 марта 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
О..звичайно, проводка та розетки- це найменше зло i відповідальність на 15 тис....але то відповідальність тих хто таке пропонує- скупий платить двічі- а той і більше.
Це досить дивна заявка. Звичайну проводку і розетки навіть я прорахую і заміню при потребі, якщо щиток нормально зроблений. А мені до електрика...
БершкомангоЗар• 18 марта 2025
Ответ дляБабульція
Звісно. У нас же податки такі мізерні, що людина з 12 місяців фактично шість працює на державу. Саме тому працівник мріє про офіційне оформлення.
Куди там тій церковній десятині і куценькій панщині. А ви і далі прикидайтесь, що не розумієте, чому так, як є
Бідолашні роботодавці. Ви вже беріть кошти із працівників за те, що вони у вас працюють. Немає коштів на зарплату- виконуйте роботу самі
Танго утрьох• 18 марта 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Схаменіться, подивіться на ціни у магазині,аптеці, жкп.
Ми шукали в велику компанію звичайного електрика на 15т білими + бронь (+медстраховка, профсоюз путівки, лагеря, санаторії) не цікаво хочуть від 30т і вище.
А тут на мінімалку хіба якусь бабусю/дідусю яка нудьгує і те прийдуть на годину і уйдуть і те вже багато за такі гроші.
Маєчня. Ви шукаєте немотивованих кріпаків.
Молоді пенсіонери аж бігом побіжать на таку зарплату. До 70 років нормально працюють. Все ж таки до 3 тис пенсії навіть мінімалка 6 тисяч вже непогана прибавка. І робота не фізична, ще спробуй знайди таку пенсіонеру. І за рахунок пенсіонерів керівництво може всі соки вижимать. Вони на все згодні, і понаднормово працювати, і за свій рахунок канцтовари купувати, і скидуватись якщо на шось треба. І я їх розумію, бо поки пенсія плюс зарплата, ще можна жити, а як звільнять , то тільки лягти й померти.
Бабульція• 18 марта 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Так а я і не роботодавець. Так, бідолашні всі при такій системі, що вас так дивує, що люди не хочуть половину заробітку платити куй знає нащо під радісні оплески всіляких недолугих, які ’Ах, не розуміють, чого ж воно так’...
Я не в теме• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Де шукати людей?
Центр зайнятості
Можливо до вас піде пенсіонер або людина з інвалідністю
Я не в теме• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Дякую за пораду
Я мамочка з дит майданчика і те розвіятися знайшла за 3 дні близько з домом і на 20тис(але це майже центр Києва)
Я не в теме• 19 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Так, в мене так дядько інвалідом став. Теперь нікому не е потрібен і роботи не а, живе на пенсію по інвалідності
От йому і запропонуцте роботу
Грушки-яблочки• 19 марта 2025
А чого ви в цій темі про вимогу мати гострий зір у кандидатові не обмовились? Вирішили, що натяку пройти медкомісію буде досить?
А те що з вищою юридичною і економічною освітою теж в прольоті на місце мрії? Вважаєте, минулого разу різкувато налякали кандидатів, чи на поступки вирішили піти?
Пупуговка
• 19 марта 2025
Ответ дляПлакулька
Який у вас стаж?
Пупуговка
• 19 марта 2025
Ответ дляЯ не в теме
От йому і запропонуцте роботу
Він в іншому місті і взагалі не може працювати , він навіть мед комісію не пройде