Пупуговка• 18 марта 2025
Где искать людей на минималку?
Ирина Веселуха• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Питання в тому, де знайти людей
А ви куди об´яви давали ? На ОЛХ можна, Ворк, в місцеву газету.
Ирина Веселуха• 18 марта 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Освита в вашем понимании это что? Если управление или департамент, то там ниже 20 в принципе нет, а в среднем 35.
Если Шпола, то 6600 на руки ’вахтёр’ получает, при графике ночь через две.
Ви помиляєтесь. Можливо в Києві в управлінні освіти і є зарплати по20000 грн, в райцентрах немає .
Пупуговка
• 18 марта 2025
Ответ дляИрина Веселуха
Ворк оплачувати треба, ніхто цього робити не буде
Ирина Веселуха• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Кожного місяця є одна безкоштовна вакансія на Ворк для працедавців і на робота.ua також є одна вакансія кожного місяця. Ми так подаємо.
Моя улюблена страшко• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Соответствует
Быть рабом за минималку. В чем соответствие?
Попельшка• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Практично , сказали шукати людей
Город, должность, обязанности, график?
Вимагаю спілкування• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Работаем. Надо ещё людей.
Госслужба
Студенты без опыта.
Апрель Ивановна• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Ні буде спочатку 8000, через місяць 9000, а через рік 10000 , можливо більше за рахунок премії.
Ну це не так вже й мало, жіночок у віці передпенсійному/пенсійному , на пенсію держслужбовця вже мабуть не зароблять, але й 10 000 в теплі це не на ногах і не на вулиці в спеку і холод.
Моя улюблена страшко• 18 марта 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Мінімалка це скільки?
В мене зараз на будівництві працюють підсобники 1000 - 1200 грн.день
Кава два рази і обід
В них обіди за свій рахунок, а ще на проїзд потрібно і одягнутися нормально, відповідно до посади.
Ще кожне свято будуть вимагати гроші на подарунок керівництву чи бухгалтерії, а ще витріпають всі нерви.
Я працювала в такій структурі в студентські роки, потім лише приватні компанії, зараз вже маю свій бізнес.
Я ще в 25 років заріклася ніколи не повертатися в те кодло.
Пупуговка
• 18 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Вияснили що мінімалка 6160, а в нас трохи більше 8 точно, а далі як буде. Через півроку 10 повинно бути.
У сусідній темі теж пишуть зарплатня 11, не всім отримувати 35 і вище
Апрель Ивановна• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
А центр зайнятості теж потрібно оплачувати ?
Пупуговка
• 18 марта 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
Мені підходить робота, я з Кривого Рогу, є вища освіта
Не Кривий ріг, вибачайте.
Пупуговка
• 18 марта 2025
Ответ дляИрина Веселуха
Дякую
Пупуговка
• 18 марта 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
В теплі
Скромняшка• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
А в неї постійна робота чи тимчасова?
Постоянная, но там минус - электронная проходная еще. На минуту опоздал, пишешь объяснительную. Ну и выйти в рабочее время очень проблематично. Многих это тоже отпугивает.
Лукава_Кiшка• 18 марта 2025
Ответ дляИрина Веселуха
Не только в Киеве, там за согласно тарифной сетке, а это +/- везде одинаково, если мы не про начальника.
Ну да, там тоже есть дежурные, вот у них них ниже, не спорю.
Пупуговка
• 18 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Нерви ніхто не тріпає, одягаємося так як хочемо , нема дрес коду .
А ось у моїх подружок у школах і зп менша і одягатися треба..
Моя улюблена страшко• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Ви людей зараз з вулиці берете?
Пам´ятаю як 15 років назад вимагали вищу освіту та досвід роботи, відсутність дітей (або відсутність лікарняних).
Та відповідальності за трьох.
Які зараз у вас посади та напишіть місто.
В мене є подруга, яка все життя на мінімальну працює може її зацікавить.
Освіта вища юридична в неї.
Та відповідальності за трьох.
Освіта вища юридична в неї.
Скромняшка• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Молодь робить, можливо живуть з батьками купують собі гаджети.
За 6 тысяч даже живя с родителями сильно не разгонишься.
Пупуговка
• 18 марта 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Ще не було в мене досвіду шукати працівників, але бачила як шукали інші
Пупуговка
• 18 марта 2025
Ответ дляСкромняшка
Так на заводі теж прохідна.
В цьому в нас перевага можна виходити в заходити якщо дуже треба, контроль тільки на телефоні .
Пупуговка
• 18 марта 2025
Ответ дляСкромняшка
А премії є а неї чи це вже з преміями?
Я нас є премії але вони кожного місяця різні, тому я не можу бути впевнена і пишу зарплатню без премії.
Наприклад в минулому премія була 4000 грн. Але у цьому їх може не бути. Безпосередньо від працівника це не залежить це середня температура пл палаті.
Пупуговка
• 18 марта 2025
Ответ дляСкромняшка
Комусь підійде комусь ні, я зараз теж не хотіла би під такий контроль
Попельшка• 18 марта 2025
Ответ дляГерцогиня
А у меня кладовщик сегодня работает 2 часа и заработает 1000 грн , завтра поработает 3 часа, в четверг 5-6 часов и все ему мало, ни за что не отвечает , делает кучу ошибок , уже хочу распрощаться с ним , задолбал своим нытьем, нихера не умеет, а хочет зарплату как у менеджера международной компании
Живет на соседней улице , на дорогу не тратится
Свою дочь устройте кладовщиком, раз он лопатой мед загребает
Пупуговка
• 18 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ви людей зараз з вулиці берете?
Та відповідальності за трьох.
Освіта вища юридична в неї.
Та відповідальності за трьох.
Освіта вища юридична в неї.
Візьмуть і без досвіду тому что покажуть що і як, з дітьми теж візьмуть , нема в нас відповідальності за трьох.
Кажу як людина яка має стаж 10 років
Моя улюблена страшко• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Кажу як людина яка має стаж 10 років
Ну супер, докотилися. Немає кадрів. Я вважаю нашій владі саме на часі задуматися як пересічний громадянин може виживати на мінімальну заробітну плату та підвищити її до того рівня поки люди перестануть тікати зі своїх посад та з країни за кращим життям.
Раніше дуже важко було влаштуватися на такі посади, зараз просто з вулиці готові брати
Прибираю щодня• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Работаем. Надо ещё людей.
Госслужба
Так у вас надбавки и премии
Пупуговка
• 18 марта 2025
Ответ дляКошки Мышки
Напишите подробности в личку. Какая вакансия, график работы
Вы из Днепра? У меня не Днепр, извините.