Хитрушка-чекушка• 18 марта 2025

За яку ціну ви придбали би собі цю сукню?

Є залишки суконь з магазину одягу .

За яку ціну ви б придбали собі таку красу? )
АяВсёЗнаю• 18 марта 2025
Ось скільки оригінал коштує. Для тих, кому ліньки відкривати посилання, відкрию таємницю - майже 55 000 грн. ))

https://www.lodenfrey.com/en/-674.html?varID=34437...
Повітруля• 18 марта 2025
Ответ дляАяВсёЗнаю

Это же другое платье совершенно. И принт другой.
Повітруля• 18 марта 2025
Ответ дляАяВсёЗнаю
Перепрошую, я не гуглила, просто подивилася світлини, не знала, що то поліестер. Сукня мені здалася з бавовни ( котон), або якісного батиста. От ті 2,5 метри з якого зшите плаття, й коштує від 600 грн (то найменше). Я ж не казала, що тканина дорога. Дорогий натуральний шовк. Бавовна, льон - досить лояльна вартість, але це здоровий, натуральний матеріал. А полієстер - ну таке...в теплу пору року й шкіра може облізти під ним))
Стосовно ціни я мала рацію: 80 євро =3 633 грн.
Вот на амазоне из той же ткани, на джуме и али еще дешевле.
Иногда на али бывают и норм реплики, это надо вживую смотреть, щупать. Если из вискозы то это порой лучше хлопка, если совсем синтетика как пакет, того увы..
Повітруля• 18 марта 2025
Ответ дляАяВсёЗнаю
Фотку забыла
АяВсёЗнаю• 18 марта 2025
Ответ дляПовітруля
Фотку забыла
Ну, тут фасон зовсім інший, ш’ється таке плаття набагато швидше, аніж те, що в стартпості та й тканини набагато менше для пошиття. І склад - 95 % поліестеру, літом буде не айс. І коштує 1 300 грн. А тут от за 400-600 грн. хочуть купити сукню, собівартість якої 1500- 2000, щонайменше. Я реально прозріваю з таких панянок))) Такий лейтмотив моїх меседжів :)
Полтавська галушка• 18 марта 2025
Ответ дляАяВсёЗнаю
За 600 грн. ви б тільки оті рукави до сукні могли купити) Ви знаєте, скільки коштує метр якісної бавовни? А це ще ж дизайнерська бавовна, на таку сукню треба 2-2,5 метри, залежно від розміру). Про пошиття взагалі мовчу. Така сукня коштує в 3-и, а то й в 5-ть разів дорожче ( в залежності від якості тканини та пошиття. Якщо якийсь бренд, то й всіх 4000 грн.). Але ж у нас люди звикли до халяви...
Було питання, за скільки б я купила, а не ’як думаєте, скільки коштує?’
Гарну бавовняну сукню, яка чудово на мене сяде, я і так знаю, де купити за 2 тис.
І мені не треба буде її переробляти, а раптом вона надто довга, то у магазині вкоротять, це входить у вартість.
Пліснявілий сир• 18 марта 2025
Ответ дляКастрюлька
Стильное на самом деле.
Вот дамы в комментариях смеются, а посмотрите, в чем большинство ходит: джинсы-спортивки-спортивный костюм-короткая куртка-кроссовки-худи. И не говорите, что это красиво.
Что плохого в удобной одежде? Худи можно носить практически круглогодично, а платье такое 1-2 раза в год.
Кастрюлька• 18 марта 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Удобная одежда это классно. А стильная и красивая, при этом удобная - еще лучше.
Но худи - нет, это не очень красивая одежда. Выгулять собаку, поехать на дачу или на пикник. Но это лично мое мнение.
Моська-слон• 19 марта 2025
Не мой фасон.