Г@Л@В@ломка• 18 марта 2025

Холодильник на кухні

Дівчата, куди краще поставити холодильник з духовкою. Кухня має вихід на балкон та вентшахту, тому вибір не великий з місцем. Ще й стіл десь повинен бути.
Я не автор про плитку
Результат:
вже голосів: 11
5 (45.45%) 2. Біля входу в кухню
4 (36.36%) 1. Біля виходу на балкон
2 (18.18%) Результати
Україна понад усе!• 18 марта 2025
А біля виходу на балкон вам вистачить місця для холодильника? Якщо вистачає то ставте його туди.
А за дверима в хату ставте стіл.
Ну а якщо біля балкону місця на холодильник не вистачає то звісно ставте за дверима в хату.
автор Г@Л@В@ломка • 18 марта 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
А за дверима в хату ставте стіл.
Так, там десь 1,5м. Вистачає і там і за дверима, двері планую прибрати
Перша скрипка• 18 марта 2025
Зачем диван на кухне?
Prervana• 18 марта 2025
Вот так - ужас как неудобно. Куда противень раскаленный тащить будете из духовки? На другую сторону кухни, цепляясь об крутящегося под ногами кота/ребенка? И холодильник тоже... Достали кастрюлю и гордо понесли до рабочей поверхности...
Просто Фіфа• 18 марта 2025
Якщо поставите біля виходу на балкон, то буде світло закривати
Миловидна леді• 18 марта 2025
Ответ дляPrervana
Вы так описали , вроде там кухня 100 квадратов. Что там тащить)
автор Г@Л@В@ломка • 18 марта 2025
Ответ дляPrervana
А біля балкону теж треба буде витягувати і кудись ставити. Тут без варіантів
Prervana• 18 марта 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Вместо плиты его в угол, как у всех. И сразу рабочая поверхность рядом. Это удобнее
Prervana• 18 марта 2025
Ответ дляМиловидна леді
У вас под ногами что-то бегает? У меня да. И пространство больше двух шагов это уже реально много, когда несете горячее, тяжелое. И некуда его ткнуть
Фізик-ядерщик заочно• 18 марта 2025
А чому духовку під плитою не зробите? Тільки варіант окремо стоячої розглядаєте?
Взагалі дуже класне правило є -холодильник,мийка плита.
Тож як холодильник біля вікна,а мийка біля дверей-набігаєтесь
автор Г@Л@В@ломка • 18 марта 2025
Ответ дляPrervana
Там стільниці залишається дуже мало, порахуйте. 3110- в глибину шахти 400- мийка 500- варочна 600. Залишається шматочками 1600, шматочками, на яких буде стояти чайник, кавоварка, грильниця. Якщо холодильник поряд, то взагалі залишиться мало місця
автор Г@Л@В@ломка • 18 марта 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Написала, якщо порахувати, то залишаються шматочки робочої поверхні
Prervana• 18 марта 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А плиту нельзя на выступ вытяжки вынести, как на фото? У вас газ? Потому что если электрика - то можно
автор Г@Л@В@ломка • 18 марта 2025
Ответ дляPrervana
Ні, там шахта випирає, зменшить кухню ще на 60 см. Тобто, 3110 -40см шахта і якщо туди плиту, ще -60см. Залишається 2м довжини в кухні.
Prervana• 18 марта 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Насколько выпирает шахта относительно стены, в сантиметрах?
автор Г@Л@В@ломка • 18 марта 2025
Ответ дляPrervana
40см
Взагалі на ту стіну не планую виводити кут меблів, залишити стіну, де гахта, пусту
Prervana• 18 марта 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
40см
Вот так бы я сделала. И получила бы себе офигенно удобное для готовки место) всё в рядочек, ни за чем не надо тянуться, чтоб помешать (как на обычной квадратной плите). И всего-то 20 см бы загуляло.
автор Г@Л@В@ломка • 18 марта 2025
Ответ дляPrervana
Ем, цю плиту в стільницю вставити більшою ж за розміром. Хай всього 30см, а витяжка над нею? Стандартну вішати?
Prervana• 18 марта 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Наклонная. Образовавшийся угол справа ничем не занимать, внутрь - систему выездную в ящик, а сверху - под правую руку дофига рабочего пространства. Раковину передвинуть ближе к окну. И получите две рабочие зоны. Одна под правую руку для мисок, кастрюлек, ингредиентов и условной горки блинов при готовке. И вторая - между раковиной и холодильником. Ч бы ей оставила сантиметров 60-70. Туда удобно ставить что-то транспортируемое из холодильника или в него
автор Г@Л@В@ломка • 18 марта 2025
Ответ дляPrervana
Дякую, обдумаю