Бавовна• 18 марта в 18:51

Титанова нитка на ніготь. А дитина танцює. Це поєднується?

Подолог радить дитині поставити, щоб не вростав ніготь.
Сьогодні ходили, бо нарив, оніхолізіс і тд
Подолог радить ставити нитку на півроку, це 1000 грн і корекція 500 кожні 10 днів.
Дорого..
І каже з танців на цей час забирати.
А донька в шкільних танцях, скоро виступи.
Як забрати? Це точно необхідна міра?
Вчитель буде тиснути. Минулого року в дитини була жовтуха і я забрала на 3 місяці, і постійно читала простирадла, що інші мами пускають, а тільки я ні.
Я перелякана мати чи адекватна?
автор Бавовна • 18 марта в 19:10
Ответ дляПампушОК
можливо у нас було якось по іншому... здається, нам вросший куточок вирізали, ставили цю нитку на ногтеву платину, щоб ніготь ріс рівний. йому боліло. купували взуття на розмір більше, щоб палець при хотьбі не травмувало
Дякую за відповідь..
Жаль..
у нас також шматок нігтя відрізали, якщо не поставити то буде вростати
Барабан для дорослих• 18 марта в 19:11
Ответ дляЗлива інформації
Я Вас помню)))) ппц) опять танцы и мать хлебушек
Шо шо?
Закусенец• 18 марта в 19:12
Ответ дляБавовна
Серйозно? І не допомогло?
А я думала це не боляче..
В каком месте врастает ноготь? Почему?. У мужа врастал на большом пальце сбоку. Сами запихнули тоненький жгутик из ваты, смоченный в облепиховом масле, можно любое масло. Хватило трех дней, чтобы ноготь подрос. Запихивала обычной иголкой.
автор Бавовна • 18 марта в 19:13
Ответ дляЗакусенец
На великому збоку також
Алина-1240• 18 марта в 19:13
Это бредово и зря выкинутые деньги
автор Бавовна • 18 марта в 19:14
Ответ дляАлина-1240
Это бредово и зря выкинутые деньги
Ви ставили? Не допомогло? А як вирішили проблему вростаючого нігтя?
Инфотуфелька• 18 марта в 19:14
Ответ дляАлина-1240
Это бредово и зря выкинутые деньги
Автор, вот, прислушайтесь. У Алины идеальная стопа, пальцы и ногти. Человек знает, о чем говорит!
Злива інформації• 18 марта в 19:14
Ответ дляАлина-1240
Это бредово и зря выкинутые деньги
Алина) Не Вам с Вашими ногтями давать советы)
Алина-1240• 18 марта в 19:15
Ответ дляБавовна
Ставила.решила просто ногтевыми кусачиками и кюреткой сталекс.приподнимаю и выстригаю
Закусенец• 18 марта в 19:15
Ответ дляБавовна
На великому збоку також
Это постоянно или случайно отрезали неправильно ? Я не врач конечно, но почему такие методы рекомендует врач?
автор Бавовна • 18 марта в 19:15
Ответ дляАлина-1240
Так і я вистригаб собі, ще і фрезою полірую. Але то дитина…
Алина-1240• 18 марта в 19:16
Ответ дляБавовна
То же самое и ребенку
автор Бавовна • 18 марта в 19:18
Ответ дляЗакусенец
Почалося з того що вона зірвала ніготь на нозі і висмикнула біля валика.
Почалося нагноєння. Гній витягти вишневським, а от запалення не проходить і «мʼясо» розрослося.
Нігті вростаючими не були.
Але валик так напух і гноївся, що я сама зрізала край нігтя. А тепер і подолог дорізала. А при такому зрізі від не вростав, а тепер почне..
автор Бавовна • 18 марта в 19:19
Хтось оплатив клоунів і вирішив тулити їх всюди, адже гроші уплочені)
ПампушОК• 18 марта в 19:20
Ответ дляБавовна
Дякую за відповідь..
Жаль..
зі свого досвіду розповім.
ніготь ми лікували роки 2-3 з перервами. були 2 рази в охматдиті, оперували - вирізали 1/4 нігтя. але тільки воно доростало до куточка, відразу починалось знову. потім ходили до хорошого подолога по рекомендаціям. він знову відрізав, сказав - треба нитку ставити. але нам було далеко їздити до нього. знайшли подолога на районі у себе. там мене навчили доглядати за ногтем. купила інструмент, тампонаду, квасці. і почалося. поставили нитку, але вона тижня через 3 відпала з одного боку. поставили ще раз, але ніготь через деякий час знову почав вростати. тому, можливо це від нитки і від установки залежить.
допомогло, коли знову відрізали 1/4 нігтя, і коли там ранка зажила, ніготь почав підростати до того злощасного кутика, я ставила тампонадо. вранці і увечері контролювала, щоб не випадала. подолог була на зв´язку завжди, просила фото, як поставлено тампонаду. і я навчичлась це правильно робити. ніготь виріс) стало все ок
Закусенец• 18 марта в 19:21
Ответ дляБавовна
Нігті вростаючими не були.
Понятно,. В таком случае наверно нужно лечение. Народные туфли достаточно узкие, сможет ли она танцевать .
Залізна тьотя• 18 марта в 19:25
Ответ дляЗакусенец
Да даже если не сможет, то автор поведёт её на танцы
Лишь бы учительница не ругала
Даха-сваха• 18 марта в 19:26
Мені не зрозуміло, навіщо корекція кожні 10 днів? Нігті на ногах ростуть значно повільніше, ніж на руках. Що там відросте за 10 днів?
Проконсультуйтеся з іншим спеціалістом, а краще не з одним. Так буде якась зрозуміла картина
Даха-сваха• 18 марта в 19:28
Ответ дляЗакусенец
Це називається тампонада, і вона не завжди допомагає
Закусенец• 18 марта в 19:30
Ответ дляДаха-сваха
Я уже поняла, что делали её подручным способом. Девушка выше описала. Но у мужа ничего критичного небыло, просто угол ногтя высоко отрезал.
автор Бавовна • 18 марта в 19:32
Ответ дляПампушОК
зі свого досвіду розповім.
Дякую за те, що поділилися досвідом. Тобто, можливо спочатку не ставити її, подивитися як піде? Бо ніготь до обрізання був нормальний
ПампушОК• 18 марта в 19:38
Ответ дляБавовна
якщо у вас дике м´ясо наросло, його треба спочатку прибрати. нам радили квасці палені. в аптеках не знайшла, замовляла в інтернеті. присипать ними і під бинт на ніч. і вдень також, коли вона не у взутті. це м´ясо за пару днів зсохнеться і відпаде. може у вашому випадку цього буде достатньо
Уси Пуси• 18 марта в 20:02
Ответ дляБавовна
В мене стояли титанові нитки, заважали та весь час злітали. Подолог почала запихувати джгутики під кутки нігтя, стало краще. Вище те саме порадили про ватку та олійку.
Хай ходить дитина на танці, нитка не повинна заважати, а взагалі зі вростанням можна боротися без титану. Уникайте тісного взуття та тісних колготок, шкарпеток в районі нігтя.
Шукайте іншого подолога, ця безтолкова. Могла б зробити джгутики для початку чи тейпування. Також є пластикові системи від вростання нігтя. А вона відразу ж призначила найвигідніше для себе з точки зору заробітку.
автор Бавовна • 18 марта в 21:19
Ответ дляУси Пуси
Дякую, я поцікавлюся)