40каградусная• 18 марта 2025
Прививки!
Привіт
Хто народжував недавно чи робили прививки в пологовому чи робили платні?якщо платні то які саме?
Садова гойдалка• 18 марта 2025
Робили в пологовому лише бцж.
Далі купувала як обовʼязкові так і додаткові від вітрянки, пневмококу і менінгококу. Ще планую гепатит а і б.
Зрадорозганячка• 18 марта 2025
Подруга робила всі по графіку безкоштовні. Дивує, що вона якістю вакцин не париться, бо вона сама лікар.
Яйцеголовая• 18 марта 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Як перевірити якість платної вакцини?
Протру пилюку• 18 марта 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Робили в пологовому лише бцж.
А сенс купляти? Це ж обман.
Зрадорозганячка• 18 марта 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Як перевірити якість платної вакцини?
Взагалі не знаю. Я в свій час робила дітям все по графіку безкоштовно, але тоді індійських ще не було.
Садова гойдалка• 18 марта 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Тобто не було? В Україні завжди індійські буди акдс, окрім кпк.
Грушки-яблочки• 18 марта 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Это до первого случая поствакцинальных осложнений.....
40каградусная
• 18 марта 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Оце я думаю вколоти БЦЖ а з 2 місяців Гексаким платну
Садова гойдалка• 18 марта 2025
Ответ для40каградусная
Я так і робила.
В пологовому бцж, а потім в 2,4,6 і 18 міс Гексаксим. Така схема мені краще.
40каградусная
• 18 марта 2025
Ответ дляЗалатавая
В роддоме бцж делали, потом уже платные делали
З якого віку?
Я теж так планую з 2 міс кажуть
Але моя невістка з 6місяців планує робити що за першою дитиною що за другою
І я тепер думаю чи теж з 6міс
Я теж так планую з 2 міс кажуть
І я тепер думаю чи теж з 6міс
40каградусная
• 18 марта 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Я так і робила.
О супер!
Дякую
А рекомендовані робили?
Бо думаю ще над ротавірусом бо у всіх друзів діти поболіли на цю заразу,не вакциновані то дуже тяжко переносили
Дякую
А рекомендовані робили?
Садова гойдалка• 18 марта 2025
Ответ для40каградусная
З якого віку?
Я теж так планую з 2 міс кажуть
І я тепер думаю чи теж з 6міс
Я теж так планую з 2 міс кажуть
І я тепер думаю чи теж з 6міс
Навіщо? Ви колись бачили дитину немовля з кашлюком? То жах. І воаховуючи кількість невакцинованих всі вакцинокеровані хвороби виходять з під контролю. Захистіть свою дитину. І не слухайте неосвічених.
40каградусная
• 18 марта 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Дякую ❤️
Садова гойдалка• 18 марта 2025
Ответ для40каградусная
О супер!
Дякую
А рекомендовані робили?
Дякую
А рекомендовані робили?
Так, рекомендовані теж. Ротавірус не встигли бо не було вакцини, коли зявилась вже було пізно
Сіточка• 18 марта 2025
В роддоме стоит колоть только витамин К. БЦЖ потом, до 2 месяцев, можна сделать. АКДС только после осмотра невролога
Ленивица-красавица• 18 марта 2025
Ответ дляПротру пилюку
А сенс купляти? Це ж обман.
Легше переносяться
Ленивица-красавица• 18 марта 2025
Ответ для40каградусная
О супер!
Дякую
А рекомендовані робили?
Дякую
А рекомендовані робили?
Шкодкю, що не поставили від ротавірусу, дитина лежала під крапельницями 3 дні і ще 3 нічого не їла
40каградусная
• 18 марта 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Надіюсь зараз все добре!
Дякую!!!)
Зрадорозганячка• 18 марта 2025
Ответ для40каградусная
Я нічого вам порадити не можу, бо я не медик. Скажу тільки, що в моєї старшої дочки дуже довго була шишка під шкірою і довго не проходила. Ніякої вавки як мені казали, що має бути, не було. Сліду не залишилося.
В той же час робити бцж треба, бо туберкульоз в нашій країні є. Я особисто двічі випадково контактувала з хворими і це пристойні люди, які вели здоровий спосіб життя.
Зрадорозганячка• 18 марта 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Нажаль таке може бути від будь якого препарату. Померти можна навіть від парацетамолу. Щороку є випадків такі. Нажаль.
Грушки-яблочки• 19 марта 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Я не о смерти в результате пво, это редкость все-таки.