Залізний кіготь• 01 марта 2025
У вас на роботі дають додаткову мат.допомогу при народженні дитини?
Якщо так, то скільки? І як виплатити, якщо працівниця на лікарняному по вагітності і пологам?
Колдоговору у нас немає. 4 роки ніхто у декрет не ходив, а в цьому році аж 3:)
Просто звязда• 01 марта 2025
В нас співробітники скидаються на грошовий подарунок. А лікарняний залежить від офіційної зарплати,вона у всіх різна
Кудрі кручу сама• 01 марта 2025
Не давали допомогу. Колеги дарували від себе подарунок, я передавала їм шампанське і торт.
Залізний кіготь
• 01 марта 2025
Ми вже скинулись :)
Тепер директор дав завдання дізнатись що можна зробити від компанії, і запропонувати суму відповідно реалій
Директриссимо• 01 марта 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Ми вже скинулись :)
Отлично, а в чем вопрос ?
Уходя дверю не хлопать• 01 марта 2025
У нас дают 16000 на рождение и 24000 на смерть родственников, но все это прописано в колдоговоре
Залізний кіготь
• 01 марта 2025
Ответ дляДиректриссимо
Отлично, а в чем вопрос ?
Які суми виплачують зараз інші компанії.
Як оформити виплату, якщо людина на лікарняному, тобто премія за роботу не підходить
Ну ще, як це оподатковується, але це вже я погуглю
Уходя дверю не хлопать• 01 марта 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Так это не премия, мы выплачиваем просто матдопомога от прибыли, оподатковуем и отображаем в отчётах как обычная зарплата
Залізний кіготь
• 01 марта 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Дякую. Але ж зарплату під час лікарняного не можна нараховувати
Уходя дверю не хлопать• 01 марта 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Так это ж не зарплата, я же написала, в приказе матдопомога за счёт прибыли, просто налогообложение такое же как при начислении зарплаты и в отчётности точно также показывается, с теми же кодами
Стервочка• 01 марта 2025
У нас дадут только если ребенок от директора, при условии, что отчество впишу не с его имени.
Просто звязда• 01 марта 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
А сума задежить від можливостей компанії
Залізний кіготь
• 01 марта 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ні, нічого. Це міжнародна компанія🤣🤣🤣
Серйозно? Може ще не встигли?
Думають, як ми:)
Залізний кіготь
• 01 марта 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Зроз. Дякую
Закуйовджена життям• 01 марта 2025
В нас дають в розмірі 2-х мінімалок. Але в нас колдоговір. То дають і чоловікам при народжені дитини, і на поховання і працюючих, і пенсіонерів, і батьків.
Слоник-тоник• 01 марта 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Мне будут оплачивать как отпускные.
Где-то 40% от полной ЗП в месяц.
Не много, но и на этом спасибо.
Где-то 40% от полной ЗП в месяц.
Не много, но и на этом спасибо.