ПампушОК• 19 марта в 00:26
Итоги переговоров
рука лицо - поехали
Лиса Патрикевна• 19 марта в 02:10
Ответ дляЛя-ля-ля
Куда ? Я не нагнетаю , но я уверена , что в Европе будет война.
Нам показывают спектакль , а сценарий написан уже давно.
Тоже так думаю
Лупаю цю скелю• 19 марта в 02:44
Ответ дляTeonaa
А хто мені розкаже що наше знов вже учудило? Переговорювалися хто - трамп і путін. Наш звідкіля там?
Уточніть хто ваше, мєдведєв, путя?
Майданщица• 19 марта в 02:47
Ответ дляУкраиночка
Удалено администрацией...
Це що пздц?
Ще напишіть, що українці самі себе вбивають!
Заіпали такі умнічки.
Швидка Настя• 19 марта в 05:25
Ответ дляМайданщица
Це що пздц?
Заіпали такі умнічки.
Кацапські боти кишать вночі
Грають на нервах і емоціях
Така їх гієнська робота
Грають на нервах і емоціях
Така їх гієнська робота
КрестьянинДиор• 19 марта в 06:14
Ответ длянеДодекаэдр
Тобто, не хуйло тягне з 30-денним припиненням вогню?
Що вам дадуть 30 днів припинення вогню? А потім що? Мир-капітуляція
Куплю орехи• 19 марта в 06:19
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Не ну это полный треш🤦♀️
Окончания войны не хочет ХУЙЛО
Поэтому Киев закупил на 18 лямов слезоточивого газа?🤦♀️ к чему готовятся вам не понятно до сих пор?
Куплю орехи• 19 марта в 06:20
Ответ дляTeonaa
Его там не было. Он сдрыснул от греха подальше в Финляндию)))
Fashion_besties• 19 марта в 06:24
Ответ дляTeonaa
Ваш не запрошений навіть на перемовини де вирішується доля людей всієі країни.
Він кинув країну під потяг і тепер стоїть в стороні спостерігає
СкрипяСердцем• 19 марта в 06:30
Ответ дляКуплю орехи
До чого готуються?
Куплю орехи• 19 марта в 06:35
Ответ дляСкрипяСердцем
До чого готуються?
Ну явно не в мире и любви жить.
Усиление бусификации, подавление бунтов. Все будет ещё жёстче, эта власть так просто не уйдет
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Эти кладбища из за путина!❗️❗️❗️
путін не почав би війну із сильним суперником, так що на путіні 50%, а 50% на тих хто знищував армію, і знищував бомбардувальники, і тих хто за рік до війни, коли розвідка всього світу кричала про війну, НІЧОГО не зробив щоб підготувати країну та людей до війни
ЯяяКакаджамбо• 19 марта в 06:45
Ответ дляAntiprom
Ну об´єктивно оцінити - не такий Україна і слабкий суперник - за 3 роки війни військовим шляхом жодного обласного центру взято не було. Це з урахуванням того, що всі ресурси педерації було вкинуто у цю війну
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Вы между строк читаете?!...готовится надо было раньше, а не заниматься безвизом
Тобто якщо не готувались з 2014 (цікаво чому ви вирішили що не готувались) тому вірно Потужник зробив з 2019 назначаючи зрадників в СБУ, не готуючи країну до війни з 21, закриваючи ракетні програми і не будуючи фортифікації щоб запобігти пересуванню ворога по країні..прочитала ваш брєд і бідного потужника аж шкода стало, такий він героїчний, в 22 році ща млн серіальчик знімав, у 25 році за 2 млрд грн марафон знімає, зате бігає по світу гроші просить на зброю для армії, ХОЧА Б МУСИЛИ всі гроші зараз йти на армію та зброю в першу чергу
Ответ дляЯяяКакаджамбо
🤢🤢 вже тошнить від такої писанини..200 тис загиблих для вас це фігня, Маріуполь це фігня, ЗАЕС це фігня.. я так розумію український народ приреченний через свою Непросвітну ТУПІСтЬ
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 19 марта в 06:52
Ответ дляКуплю орехи
Не, расскажите
Oksana-Rai• 19 марта в 06:58
Ответ дляFashion_besties
Яка огидна, фу на вас🤮
Директор Пляжу• 19 марта в 07:07
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Давайте без кацапских методичек про шашлыки.
Ну сказали бы, что такого числа война. Все собрались и дёрнули со страны. Зашли кацапы, заняли и зажили. Так должно было быть?
Естественно никто ничего не говорил и правильно сделали из за соображения сохранить страну
Напишу російською. Вы в своем уме? А якби ви жили на шляху русні, яка погнала як по магістралі?
ЯяяКакаджамбо• 19 марта в 07:08
Ответ дляAntiprom
Ну так а хто це почав? У вас безкінечний потік віктімблеймінгу і роздавання діагнозів цілому народу. Не забагато берете на себе, пані?!
Ответ дляFashion_besties
Я питаю що воно вичудило, мені три тьоті вже інкримінують - хто саме «мій» (може пуйло?); і ще дві жалуються на нього, от як Ви. Типу я не в курсі яке воно.
Ответ дляOksana-Rai
Яка огидна, фу на вас🤮
А що вона неправильно написала? Вчора по 30-ти денний мир говорили без укр представників, і потім укр президент чутки збирав про що ж домовились по Україні. Що з цього неправда?
І так з потужником ніхто не хоче мати справи бо він веде себе як недалека істеричка...ну хіба що деякі європ лідери, але з них крім підтримки в твітері нічого не варто чекати. Тому так він кинув країну під потяг, а самого його засунули подалі від столу перемовин
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Що з того що ви назвали ’віктімблеймінгом’ неправда?? Ні, небагато.. бо саме через прикольщиків в 2019 вся країна у крові.і так на руках тих хто підтримує, пані, потужника зараз і голосував за нього в 2019 вина за смерті українців
Сумка з негодою• 19 марта в 07:28
Ответ дляСамавиховуюКота
Хто чого чекав?
Тут, на порадниці дівчина шампанське пила за закінченням війни, ще коли Україна погодилася на 30 денне припинення вогню.
Розповідала, що росії дуже вигідно закінчити війну.
Цікаво,їй те шампанське не гикається?
Oksana-Rai• 19 марта в 07:29
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
Метелик• 19 марта в 07:33
Ответ дляУкраиночка
Удалено администрацией...
Це ви до того, що пуйло розвів Трампа і відмовив ? І тягне війну?
МастерЮля• 19 марта в 07:50
Кто ответит за отдавших жизнь за Курскую область? Чей это был гениальный план?