Милота• 19 марта в 07:09

Вібрація телефону, як прибрати з кнопки

Як прибрати у телефоні Самсунг вібрацію, коли знімаю з блокування. З´явилась сьогодні, коли підключила смарт годинник.

Годинник вимкнула, а вібрація при розблокуванні залишилась.
В налаштуваннях, де звуки та вібрація, нічого не змінювала.

Там взагалі немає такої функції.
Байрактарна• 19 марта в 07:38
там же есть кнопка вибрации в настройках. верхнюю шторку откройте и ищите там. ну или где звуки и вибрация по идее тоже можно отключить
автор Милота • 19 марта в 08:35
Ответ дляБайрактарна
Так, це знаю. Але з´явилась вібрація саме при розблокуванні екрану. От її прибрать треба.
Україна понад усе!• 19 марта в 08:41
Зайдите в настройки телефона, выберите раздел: звук и вибрация, перейдите в него и отключите: звук блокировки экрана.
автор Милота • 19 марта в 14:12
Ответ дляУкраїна понад усе!
Нема такої функції. В налаштування залізла одразу ж.