Свисток ля-минор• 19 марта в 09:09

Мейкап чи аптека

Якщо крем при лікуванні акне, що виписав дерматолог є і на мейкапі і в аптеці. Де краще його купити?
Просто час від часу читаю про підробки на мейке-тоді ж лікування не буде, а це критично, з іншого боку мені зручніше через нього купити, чим їхати в центр міста в аптеку за кремом після роботи.
Карамбулкул• 19 марта в 09:10
Без різниці
Вмію заміряти найкраще• 19 марта в 09:11
В деяких аптеках є доставка. Треба питатись.
Вмію заміряти найкраще• 19 марта в 09:14
Ответ дляКарамбулкул
Без різниці
Як без різниці, то можна на Алі або в Індії купити. Там медична продукція кращє.
MAKEUP - интернет-магазин косметики и парфюмерии. А не лікувальних засобів.
Сегодня я не я• 19 марта в 09:17
Ответ дляВмію заміряти найкраще
удивитесь, но и на али можно купить хорошие продукты)
Карамбулкул• 19 марта в 09:24
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Якби це був лікувальний засіб, він би продавався виключно в аптеці.
На мейкапі підробок не зустрічала.
Голубка миру• 19 марта в 09:26
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Я тонометр покупала на розетке, разница с самым дешёвым на таблетках юа 400грн.
Аптеки завышают цены.
Вмію заміряти найкраще• 19 марта в 09:30
Ответ дляГолубка миру
Аптеки завышают цены.
Тонометры. Напомнили.
Купила маме тонометр (неважно где).
Я меряю, а она не может - ничего не показует, кроме символов.
Голубка миру• 19 марта в 09:30
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Тонометры. Напомнили.
Купила маме тонометр (неважно где).
Верните.
Вмію заміряти найкраще• 19 марта в 09:33
Ответ дляГолубка миру
Верните.
Зачем? Если я себе нормально меряю, а мама, не знаю. Меряет на локте - вот и причина, а нужно на плече, а одежду снимать не хочет.
Возврата нет - работает, на аккумуляторах, зарядка есть.
автор Свисток ля-минор • 19 марта в 09:38
Тут по ціні однаково. Мені просто зручніше на мейкє, але боюсь пустишки. Доставки по аптеці не має
Вмію заміряти найкраще• 19 марта в 09:41
Ответ дляГолубка миру
Аптеки завышают цены.
Розетка, если заберёшь с магазина.
А если доставка товара, да ещё в село - разница относительная.
Да и мне не всё подходит то, что я хочу. Например, искала домашнюю лестницу. Розетка: 1400 грн, сайт другого продавца: 1050 грн. Кроме того, под одним названием, имеют отличия. Розетка похуже, сайт производителя - лучше (конструктивно).
Голубка миру• 19 марта в 10:15
Ответ дляВмію заміряти найкраще
А, ну то такое)) захочет научится.
Смажена полуничка• 19 марта в 10:29
Склад один.