40каградусная• 19 марта 2025

Лучший тональный крем

Каким кремом пользуетесь плотным. Чтоб перекрывал мелкие недостатки. Может в виде кушона лучше?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 марта 2025
хвалят кушион с Temu +- 100 грн. спонж в виде гриба. Очень красивіе коробочки и покрытие дает лоск типа и тон.
Сама вумна тутички• 19 марта 2025
Perricone no makeup foundation serum.
Зупка_цем• 19 марта 2025
Estée Lauder double wear
Хачапууури• 19 марта 2025
BB Misha в 23 оттенке
КонФФетОшка• 19 марта 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Мама мія! Купувати невідомо що, бо там дешево? А потім лікуватись тривалий час у дерматолога, сплачуючи купу грошей? Може краще придбати щось нормальне?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 марта 2025
Ответ дляКонФФетОшка
мне показала это знакомая и восторгалась. она всегда покупала себе шанели-диоры, но это лучше покрывает. вы разбираетесь в составе и рецепте на каком уровне.. эксперт или обыватель? умеете составлять рецепт и делать крем?
Мальчун-задирун• 19 марта 2025
Якщо плотний,то sensai в скляній баночці як із-під крему. А так то обожнюю флюїд Chanel n1. Не знаю який краще, обоє шикарні
КонФФетОшка• 19 марта 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Я знаю, що ви експерт у всьому абсолютно. Ви це заявляєте чи не в кожній темі. Користуйтесь на здоров´я кремами з Тему, і подруга ваша нехай користується. Я навіть за. Хтось же має на собі тестувати ті нафтопродукти невідомого походження, які китайці розливають десь по підвалах.
Але радити їх комусь, ще й з таким апломбом, це вже зайве.
На Тему ні один з косметичних продуктів не має сертифікату якості. На Аліку, до речі, вони є.
А ви купуйте, користуйтесь, вам можна. Потім наварите собі крему і все вилікуєте. І подругу вилікуєте без проблем.
МУСЯкомарова• 19 марта 2025
Ответ дляКонФФетОшка
если отойти от тему-али корейские тональные достаточно дешевые
бадья 100 мл 200 грн примерно
тоже мусор?
польские евелин достаточно бюджетные