No problems• 26 марта в 15:32
Крем для обличчя, чутлива шкіра, порадьте
Користуючись ля рош вже років 5, один і той же крем. Півроку назад мене почало сипати навколо губ, дерматит, зʼясувала, що це на крем.
Тепер треба новий крем, а я взагалі не розумію, які марки дивитися, що зараз є.
Може, щось порадите, вік 40, нормальна шкіра, тільки чутлива.
Дивилась медік 8, це норм косметика?
Перша на селі• 26 марта в 15:36
В мене від крему Ля рош посе пече шкіра. Користуюсь зволожуючим флюідои Ля рош посе
No problems
• 26 марта в 15:37
Ответ дляПерша на селі
Флюїд я теж пробувала, він слабуватий, немає зволоження.
Шкідлива молекула• 26 марта в 15:37
Медик8 хорошая, но не уверена что она подойдет специфической коже
Два-три тижні і фсьо• 26 марта в 15:37
Може не від крему сипе? Може алергія на фтор у зубній пасті? в мене біля кутиків губ таке сипало, прищики, пухирці, змінила зубну пасту і пройшло. Користуюсь avene hydrance light. На зиму плотніший, на літо легший. І біодерма крем від почервонінь.
Голова колгоспу• 26 марта в 15:40
Ответ дляNo problems
Если сыпь вокруг губ, то это периоральный дерматит. Там есть протокол терапии, вам что-то нужно с поддержкой микробиома, центелла для успокоения раздражения
Перша на селі• 26 марта в 15:41
Ответ дляNo problems
А вы пользуетесь ним в цепочке очищение-тонизирование-увлажнение? Моя кожа светиться и дает перламутровый отблеск
Злюка бобер• 26 марта в 15:47
віши мінерал 89 сироватка хороша, еуцерін подивіться, там є хороший крем з скваланом
Фрикаделька• 26 марта в 15:51
Ответ длявре_Динка
не розумію косметики пайот - ціна майже як за проф, якість до профу не дотягує
Не розумійте 🤷🏼♀️
В мене після хімічних пілінгів і лікування гормональними кремами вилізла гормональна розацея. Вдалося ввійти в ремісію, але майже вся уходова косметика визиває запалення. От ці креми я можу порекомендувати саме при дуже чутливій шкірі з багаторічного досвіду. Є ще декілька французьких проф і американських але то зовсім зараз погано доступні.
ТочноБудет• 26 марта в 15:52
Спробуйте Фармацеріс, там якраз є лінійка для чутливої, алергічної шкіри. Ось на літо прекрасний крем, легка водна основа, гіалуронка, можна під очі, обличчя, шия, без спф, тобто і на ніч можна. У нас всі, хто тестив, задоволені. Є і інші варіанти
No problems
• 26 марта в 16:11
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Паста у мене без фтору, біоріпейр. Я перестала мазати кремом у нижній частині обличчя і висипки зникли, тому думаю таки на крем.
Дякую за пораду, подивлюсь на avene
А у нас макарошки• 26 марта в 16:58
Медик как раз специализируется на чувствительной коже, должна подойти.
И отлично Вам зайдут корейские бренды на основе центеллы, керамидов и т.п.
Этот крем должен подойти + он неплотный, на теплый сезон будет отлично
No problems
• 26 марта в 17:35
Ответ дляГолова колгоспу
Так, це він. Гіоксизонова мазь допомагала, але знову вилазило, поки я не перестала мазати нижню частину обличчя кремом. Тому думаю, що проблема в ньому.
No problems
• 26 марта в 17:41
Ответ дляПерша на селі
Так, під крем у мене такий тонік.
No problems
• 26 марта в 17:50
Ответ длявре_Динка
я б вам, авторе, радила б звернутися до дерматолога. вам треба вилікувати шкіру. а потім вже підтримувати
Зараз, після того, як прибрала крем, висипки немає. Єдине, що мене непокоїть в цій ситуації- у складі нового крему може трапитись саме той інгредієнт, який провокує дерматит. І це засада, бо хтозна, скільки треба буде перепробувати кремів, щоб знайти підходящий, а це час і гроші.
Ответ дляNo problems
нажаль так. навіть купуючи за тисячі грн по рекомендації косметолога - є шанс що не підійде. пробніки пробувати
на розлив люди ще беруть - але я не розумію того - не знаєш якими руками це робиться, в яких умовах розливається, в яку тару розливається, які там терміни, чи точно те що замовляєш, і багато інших питань
No problems
• 26 марта в 17:57
Ответ дляФрикаделька
Не розумійте 🤷🏼♀️
А що в американських цікаве є? Я замовляю дещо з США періодично. Хотіла вже спробувати tbt крем, ось такий, жаба піддавлює 40$ , а якщо не підійде.
No problems
• 26 марта в 17:57
Ответ дляТочноБудет
Дякую, по вивчаю склад
No problems
• 26 марта в 18:01
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ля рош як і більшість аптечної - це гімно.
Деякі продукти і нічого, мені особисто в ля рош більше нічого не подобається, пробників було багато всяких.
У толеран дермалерго в принципі, склад наче непоганий, якщо розбираєтесь, прокоментуйте будь ласка
No problems
• 26 марта в 18:04
Ответ длявре_Динка
Треба почати з пробників, дякую за пораду
. На розлив не хочу ризикувати, потім ще шкіру лікувати, воно того не варте.
Фрикаделька• 26 марта в 20:41
Ответ дляNo problems
Pevonia botanica marine collagen cream і з еластаном. Гарні для чутливої шкіри. Якщо вам трапиться і влаштує ціна то спробуйте
Танцепесенная• 26 марта в 21:09
Ответ дляNo problems
Высыпает на минеральное масло и силиконы, смотрите, чтоб их не было в составе
Танцепесенная• 26 марта в 21:11
Ответ дляNo problems
На силикон dimethicone посыпет
No problems
• 21 апреля в 10:46
Залишу для пошукових запитів ;)
Купила крем Avene, користуюсь і дерматит поки що не зʼявився.
No problems
• 16 мая в 12:57
Історія продовжується:)
Avene за 2 тижні погіршив мій стан шкіри і викликав загострення розацеа. Наступним був svr sensitive ar, він скочується на обличчі, хоча зволожує більш-менш. Зараз eucerine ultra sensible, він мені дуже подобається, чудово зволожує, маю надію, що дерматиту він не викличе.