Братья Капли• 19 марта в 19:12
Дивна ситуація з шкільною поліцейською
Син (16 років) навчається у школі, де працює наша бабуся. Сьогодні бабуся на нервах телефонує до мене, бо підійшла поліцейська і сказала, що мій син палить.
Ясно, що я з ним про це поговорю. Але цікаво, вона мала право, в обхід мене, розповідати це бабусі. Дитина має батьків і, мабуть, потрібно було говорити одразу їм, а не всім родичам.... Це трохи некоректно і мені ця ситуація не сподобалася. Маю бажання зв´язатися з керівництвом цієї " професіоналки".
Бабульція• 19 марта в 19:23
Ответ дляБратья Капли
Зрозуміло. Я не розумію для чого їх набрали в школи та ще й таких безтолкових..
Странно. В чём она бестолковая? Или вы хотели бы сохранить репутацию приличной мамы в глазах бабушки-учителя?
Вам всё верно выше написали, что бабушка нужна, чтобы похлопать за хорошие оценки внуку, а все остальное вы? ))
Най хоч раз• 19 марта в 19:24
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Вам так більше підійде?
Відповідно до статті 175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), за куріння у заборонених місцях передбачено попередження або штраф у розмірі від 51 до 170 гривень. Якщо ж порушення повториться протягом року після першого штрафу, сума зросте до 70-240 гривень.
Но це не все. Ваша дитина неповнолітня а значить ви погано виконуєте батьківські обовʼязки. А вот погане виконання батьківських обовʼязків це інше вже питання.
І саме тому поліція йде до бабусі, а не батьків щоб нагадати про батьківські обов´язки?
Жертва интернета• 19 марта в 19:24
Автор, вы так и не ответили на вопрос, кем работает бабушка?
Най хоч раз• 19 марта в 19:25
Ответ дляLove_Love_Love_
Є батьки які не справляються з батьківськими обов’язками, тому і звернулися до бабусі
Тобі мало бути попереднє звернення до батьків, і не одне. Автор, таке було?
Братья Капли
• 19 марта в 19:26
Ответ дляСинди Кроуфорд
Ну що ви накинулися на автора, офіційно ж опікуни хлопця батьки, а не бабуся і відповідають за нього, все вірно ви авторе говорите
Не звертаю уваги на неадекватні. Навіть не коментую. Нехай там випустять трохи ядц. Сподіваюся полегшає)
Братья Капли
• 19 марта в 19:27
Ответ дляКумедна
Таких як ваша бабуся? Чому їй не можна передати про онука? Ви хотіли, щоб Вас зривали з роботи і викликали в школу?
Я не хотіла щоб ця інформація стала відомою родичам. Маю повне право на це.
Братья Капли
• 19 марта в 19:29
Ответ дляЖертва интернета
А я маю відповідати?)
Братья Капли
• 19 марта в 19:29
Ответ дляНай хоч раз
Жодного.
Бабульція• 19 марта в 19:29
Ответ дляБратья Капли
Так нужно было писать заявление в школу, что прошу оповещать только меня в случае чего. Это нормально было бы и вполне законно.
100% бабушка и сама ранее обращалась к персоналу школы, и вам это всегда нравилось, что выходили на неё, не тревожа вас.
А тут.. ах, какой прокол )))
Живчик-счастливчик• 19 марта в 19:29
Ответ дляНай хоч раз
Просто вона пішла до МарьВанни і сказала що ії .... курить.
МарьВанна всплакнула прийшла до дому і почала виконувати свої батьківські обовʼязки виховувати і онука і чи то дочку чи то невістку))
Най хоч раз• 19 марта в 19:30
Ответ дляБратья Капли
Жодного.
Ну я б зайшла і спитала що це було і чи усвідомлює вона що порушила посадову інструкцію
Жертва интернета• 19 марта в 19:30
Ответ дляБратья Капли
А я маю відповідати?)
Если вы пришли за советом, то вообще-то да. Потому что может они обязаны поставить в известность бабушку, как педагогического работника и невозможно объективно оценить ситуацию, ваше возмущение, не зная ответа на этот вопрос.
Най хоч раз• 19 марта в 19:31
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Поліцейська не мала права розголошувати таку інформацію та приховувати її від батьків. Крапка.
Братья Капли
• 19 марта в 19:31
Ответ дляНай хоч раз
Дякую Вам за відповідь по темі.
Най хоч раз• 19 марта в 19:32
Ответ дляЖертва интернета
Ну зізнайтеся що вас цікавість банальна заїла і все, замість придумувати оті страшні речі, що ви там понаписували як відмазку.
Бабульція• 19 марта в 19:32
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Вот-вот. И конечно пошли переходы на личности, воспоминания из детства авторки. Бедная полицейская, связалась с кодлом. Завтра еще и папа придет с кулаками ))
Завтра нужно читать новостную ленту по происшествиям в школах.
Черпак_для_фантазий• 19 марта в 19:32
Ответ дляБратья Капли
Не чужа, але ж є батьки.
На которых она имеет право составить акт невыполнения род.обязанностей за курение вашей бабочки.
Бабульція• 19 марта в 19:33
Ответ дляНай хоч раз
Можно номер закона, постановления и т.п.?!
Жертва интернета• 19 марта в 19:33
Ответ дляНай хоч раз
Не имела право донести это информацию заучу, директору, классному руководителю, психологу, охраннику? Вы сейчас серьезно? Не просто не имеет права, а обязана поставить в известность администрацию. А уже администрация должна поставить в известность родителей. Вполне возможно это и произошло.
Живчик-счастливчик• 19 марта в 19:33
Ответ дляНай хоч раз
ні, якщо бабушка є класним керівником, директором, чи завучем скоріше за все їх треба повідомите, може ще чергового вчителя
Бабульція• 19 марта в 19:34
Ответ дляЖертва интернета
вы понимаете, почему автор боится нам рассказать, кто её мама - в школе? или это мама мужа? )))
Братья Капли
• 19 марта в 19:34
Ответ дляБабульція
Боюся
Черпак_для_фантазий• 19 марта в 19:35
Ответ дляНай хоч раз
Имела. Так как она рассказала педагогу на рабочем месте. А не дворнику на даче.
Жертва интернета• 19 марта в 19:35
Ответ дляНай хоч раз
Честно? Мне абсолютно все равно. Но представьте, что бабушка - завуч. Полицейский донес информацию администрации школы, а администрация - родителям. Либо бабушка - классный руководитель. Администрация уполномочила классного руководителя донести информацию к родителям
Все в правовом поле
Най хоч раз• 19 марта в 19:35
Ответ дляБратья Капли
Боюся
Автор, бабуся є керівником у школі? Завуч, класрук?
Кумедна• 19 марта в 19:36
Ответ дляБратья Капли
Переводьте дитину зі школи, де працює бабуся.
Жертва интернета• 19 марта в 19:37
Ответ дляНай хоч раз
Либо бабушка психолог - ей предстоит провести лекцию о вреде курения в классе
А может охранник - чтоб внимательнее следила
Бабульція• 19 марта в 19:37
Ответ дляКумедна
Вы крамолу не пишите. Парень в школе, чтобы бабушка и присматривала. А вы требуете перевести ))
ПробілНеПрацює• 19 марта в 19:38
Не буду коментувати так, як треба, бо буде бан. Авторко, мабуть, ви зрозумієте...