Братья Капли• 19 марта 2025
Дивна ситуація з шкільною поліцейською
Син (16 років) навчається у школі, де працює наша бабуся. Сьогодні бабуся на нервах телефонує до мене, бо підійшла поліцейська і сказала, що мій син палить.
Ясно, що я з ним про це поговорю. Але цікаво, вона мала право, в обхід мене, розповідати це бабусі. Дитина має батьків і, мабуть, потрібно було говорити одразу їм, а не всім родичам.... Це трохи некоректно і мені ця ситуація не сподобалася. Маю бажання зв´язатися з керівництвом цієї " професіоналки".
Кумедна• 19 марта 2025
Ответ дляБабульція
Вы крамолу не пишите. Парень в школе, чтобы бабушка и присматривала. А вы требуете перевести ))
Или дворник. Чтобы за внуком окурок убрала
Жертва интернета• 19 марта 2025
Ответ дляКумедна
Нет, ну дворника не должны были в известность ставить 😂
Бабульція• 19 марта 2025
Ответ дляЖертва интернета
Ну, к ней могла отправить полицейскую завуч по воспит.работе, чтоб не подставлять хорошего мальчика Петю перед мамой, которая известна своей эмоциональностью. Может бабушку и вызвали в кабинет и полицейская при завуче ей и сказала.
ГейСюда• 19 марта 2025
А те що ваша дитина курить знає пів школи. Всі крім вас, то вас не турбує?
Бабульція• 19 марта 2025
Ответ дляГейСюда
Я уже в одной теме почитала, что главное репутация должна сохраняться, а проблемы ребенка и его здоровье родителей не волнуют, чтобы с ним не происходило ((
Реально страшно иногда здесь читать
Моська-слон• 19 марта 2025
Якщо бабуся завуч по виховній роботі, чи директор , чи класний керівник, то чому вона не могла їй розповісти? І вже в обовʼязках вищеназваних людей розмовляти з батьками про проблеми дітей
Мама Никитки-2• 19 марта 2025
Ответ дляБратья Капли
Зрозуміло. Я не розумію для чого їх набрали в школи та ще й таких безтолкових..
В цій ситуації безтолкова лише одна, і це не поліцейська.
На майбутнє, поліцейська піде спілкуватись з класною керівничкою. Тому дякуйте, що з бабусею поспілкувалась, а не у вчительській.
Моська-слон• 19 марта 2025
Сьогодні тільки донька розповіла про те, що новенька дівчина з класу палить, це вже виходить до вечора знають усі батьки з класу, а ми ще й дитину ту в очі не бачили. Такі речі дуже швидко стають відомі, ти паче якщо родичі працюють в школі, не вийде це приховувати
Пургену мне• 19 марта 2025
Ответ дляБратья Капли
Я не хотіла щоб ця інформація стала відомою родичам. Маю повне право на це.
ви ж розумієте, що для цього вам не треба було відправляти дитину до школи, де працюють ваші родичі
Точу ляси• 19 марта 2025
просто поговоріть з нею або вчителем ,що всі питання до вас виключно ,а не розповідати третім особам
Живчик-счастливчик• 19 марта 2025
Ответ дляТочу ляси
Не або... а і
Повинні повідомоти про випадок і класного керівника і чергового вчителя і завуча і директора і батьків
Жертва интернета• 19 марта 2025
Ответ дляТочу ляси
А представьте, бабушка и есть тот учитель. Поговорить с бабушкой, чтоб в дальнейшем все вопросы к автору 😂
Точу ляси• 19 марта 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Не або... а і
якщо кожен раз повідомляти особисто директору про тих хто смалив ,то він цілий день буде слухати .Є класний керівник ,зав з виховної роботи ,батьки .Бабусі там нема
Точу ляси• 19 марта 2025
переведіть дитину в школу ,де нема сусідів ,родичів і особливо бабусі .Це норм тільки в молодшій школі ,а далі це муки для дитини і зайві істерики в інших
задумчивая мордочка• 19 марта 2025
Переведіть дитину на дистанційне, хай вільно палить і квартирі, а то щимлять, дитя не може розслабитись. Напишіть заяву на поліцейську і бабусю, що щаважали палити, дитина має стрес.
Хтомолодець? Я!• 19 марта 2025
О, це ваша бубочка вийшов в коридор під час уроку і курив прямо в школі, вальяжно розкмнувшись на пуфах? Аяяй яка погана поліцейська, що не склала протокол, а лише повідомила адміністрацію. Вам всеодно на дії свого синАчки, а вдома на дивані чомусь не куре він і не тушить об подушку. Аяяй. Йдете вірним шляхом
Хтомолодець? Я!• 19 марта 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Булінг! А ще сексоти. Але спочатку булінг
задумчивая мордочка• 19 марта 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Всіх посадити
Столічна штучка• 19 марта 2025
Ответ дляБратья Капли
Так вы сами говорите ачётакова, все ж курят.
Может хоть бабушка, работающая в школе, мозги вправит, что в школе и около лучше не курить? А то мало ли, ЮЮ не дремлет, заберут в приемную семью и всё.
Столічна штучка• 19 марта 2025
Ответ дляЖертва интернета
Ну как же. Сказали вон ваш внук окурки набросал, пойдите уберите )))
я Кукарача• 19 марта 2025
Ответ дляБратья Капли
Я б притягнула до відповідальності безтолкових батьків чий 16-літній син палить.
2410diana2410• 19 марта 2025
Я бы на вашем месте была благодарна за неофициальное предупреждение. Если бы официально вас уведомили, заплатили бы штраф, и были бы заявление о правонарушении. Пара таких заявление - основании отчислить со школы
2410diana2410• 19 марта 2025
Ответ дляБратья Капли
А я не хочу чтобы мои дети дышали на территории школы сигаретным дымом. Тем более это противозаконно. Тоже имею на это полное право, так же как и мамы и дети со школы вашего сына
Братья Капли
• 19 марта 2025
Яка кількість ’ ідеальних’ матусь під одним постом)) Ну,ну. Аукнеться, дівулі. Ще й як.
Братья Капли
• 19 марта 2025
Ответ дляТочу ляси
Більше того, це ще й брехня. Тільки, що говорили з сином. Налаштувала, що розумію хотілося спробувати, але більше не потрібно ітд. Каже, що пробував, але на ДН в подруги і то було пів року тому. Біля школи, за школою і взагалі після того не палив. Він серйозно займається спортом. Я схиляюся вірити дитині, ніж поліцейській, яка до всього ще й не компетентна а своїх посадових обов´язках.
Я розумію має бути запис з боді камери. Вона аргументувала, що їй сказали дівчата з класу. Це серйозна підстава для звинувачення...))
Тому, буде завтра серйозна розмова.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 20 марта 2025
Ответ дляБратья Капли
ви скажімо чесно теж не взірець неадекватності)