Пирожкиня• 20 марта 2025
Удаление камня из почки через прокол. Советы, мнения
Имеется почечный камень 19 мм, очень плотный, дроблению не подлежит. Беспокоит, предложили удалять через прокол с эпидуралкой. Операция планируется на понедельник. Боюсь жутко.
У кого был опыт, поделитесь впечатлениями, мнениями, советами.
Несу добро людям• 20 марта 2025
Це називається Лапароскопічна пієлолітотомія.
Методика вже перевірена роками та гарно себе зарекомендувала.
Вже через пару годин ви будете себе більш-менш нормально почувати.
Перебування в лікарні не довге.
Пирожкиня
• 20 марта 2025
Ответ дляНесу добро людям
Перебування в лікарні не довге.
Мне сказали 5-10 дней. Не подскажете, как лучше подготовиться? Можно ли выпить успокоительное перед операцией, типа гидазепама?
И относительно эпидуралки у меня опыта нет. Может тоже есть какие-то советы, как легче перенести... читаю про частые случаи сильнейших головных болей. У меня и без эпидуралки это явление частенько, боюсь может мне и нельзя ее
Несу добро людям• 20 марта 2025
Ответ дляПирожкиня
Ні! Ніяких заспокійливих та інших ліків в день операції.
5 днів в лікарні - це і є короткий термін. З приватної лікарні (де кожен день перебування вартує дорого) виписують і на третій день. Подальше лікування - вдома. Так що тиждень-два вдома точно требу буде побути на лікарняному.
Несу добро людям• 20 марта 2025
Ответ дляПирожкиня
Якщо не епідуралка, то буде загальний наркоз. Він точно не краще для неврології. І видходняк сложніший.
У вас два варіанти: чи робити операцію, чи ні.
Такий камінь - вже велика проблема. Якщо він рушить на вихід - буде повний треш. Тобто - залишати камінь - ризик набагато більший чим епідуралка чи загальний наркоз.
Невидимка• 20 марта 2025
Зробіть і забудьте. Краще планово, ніж він застряне у протоці і робитимуть вже-і-зараз і вам реально буде все рівно, аби тільки жити.
Пирожкиня
• 20 марта 2025
Ответ дляНесу добро людям
Он уже сдвинулся на выход и фактически перекрыл проход, моча очень плохо выводится и есть застой. Понятное дело, оперироваться без вариантов. Я просто ищу советов, как минимизировать страх и риски. Ну и опять же, какие-то советы, о которых врачи могут не рассказать
Невидимка• 20 марта 2025
Господи, лікарі в першу чергу в такому випадку зацікавлені, щоб ви у них на столі не скопитились.
Ризики є завжди, де є операція, навіть мінімальна.
Страх підконтрольний тільки вам, а не лікам чи як реакція на чужі розповіді.