Пік Антна• 20 марта в 18:58

Чи є якийсь толк від гуртків танців?

Донька любить танцювати, з 4 років вожу на бальні, вже майже 2,5 роки. Мені вже так напряжно возити, очікувати її, шкода потрачений час, часто думки чи треба воно взагалі.
Ваші дорослі дівчата танцюристки, що думають, знадобилося воно в житі?
dulenok• 20 марта в 18:59
а какой вы хотите ТОЛК?
Цветов Мне срочно• 20 марта в 18:59
Жесть
Кумедна• 20 марта в 19:01
Толк такой, что физическая активность и меньше экранного времени
Помилуйте мадам• 20 марта в 19:01
Я оплачивала еще и индивидуальные все детство . Просто нравилось и все .
автор Пік Антна • 20 марта в 19:04
Ответ дляdulenok
а какой вы хотите ТОЛК?
Діти які танцюють більш розвинуті, більш успішніші чи розумніші? Відрізняються вони взагалі від не танцюючих
So_so• 20 марта в 19:04
Я вожу на рисование, но не жду толк в виде художника))
Моя цель : этот кусок времени не в мультике, присутствует навык самоорганизации, чему-то учится и общается с детьми.
dulenok• 20 марта в 19:05
Ответ дляПік Антна
у них зачастую присутствует чувство ритма, хорошая осанка, красиво держатся, более уверенные...поэтому возможно будет и более успешной, а может и не будет. Только лишь танцами делу не поможешь
автор Пік Антна • 20 марта в 19:05
Ответ дляКумедна
Я просто рано почала її водити, і вже вигоріла від цього всього. Якби вона була старша і сама ходила
Майор Медуза• 20 марта в 19:06
Все кружки важны. Развитие и что бы не в планшете
So_so• 20 марта в 19:06
Ответ дляПік Антна
Я так от логопеда страдаю. 4 раза в неделю с самого утра )
Добра, коли сита!• 20 марта в 19:07
Ответ дляПік Антна
Дітям потрібен спорт, а танці чи гімнастика чи айкідо, не суттєво. Можливо у вас є щось поближче до вас, щоб менше забирало часу
Фізик-ядерщик заочно• 20 марта в 19:07
Ответ дляПік Антна
Можливо знайти якийсь гурток поблизу
автор Пік Антна • 20 марта в 19:09
Ответ дляdulenok
Я наче все це знаю, напевно просто я втомилася від цієї бігатні по гуртках. Робота, дім і ще +2 години на гурток
Сегодня я не я• 20 марта в 19:09
Да, это уверенность в себе, прежде всего.
Царевна в уггах• 20 марта в 19:10
Я в свій час відвідувала танці,боротьбу,легку атлетику,гурток радіоелектроніки,авіомоделювпння,музику та гандбол.
В підсумку покинула все крім музики та гандболу.8+ років розривалася між ними.Жалію лише про одне,що полишила музику і пішла в більш приземлену професію.З гандболом все добре,але спинили травми.
Завдяки такому дитинству,маю лідерські якості,ладнаю будь з будь якими людьми.Ну й бонусом об´їздила безкоштовно всю колишню країну,плюс деякі закордонні країни .
Печальки.нет• 20 марта в 19:10
Ви з такої позиції зайшли.
Для мене головне,щоб подобалось дитині і навчалась новому,а якщо ще талант і наполегливість,то взагалі велика вдача.
Оце фіфа• 20 марта в 19:10
Автор, це поки доньці 6 років, то Ви не бачите толку. Пройде буквально кілька років і дітей почне тягнути на всякі пригоди. Діти, які чимось займаються, менше в дурню лізуть.
So_so• 20 марта в 19:10
Ответ дляПік Антна
Это очень тяжело((
автор Пік Антна • 20 марта в 19:11
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Можливо знайти якийсь гурток поблизу
Та наче і не далеко, але час на дорогу, переодягання і 2 години вже
Оце фіфа• 20 марта в 19:12
Ответ дляПік Антна
Скоро сама ходитиме. Пару років швидко пролетять.
Печальки.нет• 20 марта в 19:13
А ще спорт-це організованість,характер,наполегливість і велика праця.
ПриснитсяЖЕ• 20 марта в 19:14
Ответ дляПік Антна
Рівніша спина, бо тримають поставу. Підкачані всі мʼязи тіла (що теж дуже добре).
Координація, впевненість у собі.
автор Пік Антна • 20 марта в 19:16
Дякую вам дівчата за гарні слова
Жена брата Админа• 20 марта в 19:24
Считаю что это не залог счастья, но плюсов точно больше чем минусов.
ПадаюВреверансах• 20 марта в 19:31
Ответ дляМайор Медуза
Вже ви третя згалали, що аби не в планшеті. Капец. Батьки зараз думають щосекунди чим зайняти дітей, аби не в гаджетах.
І я така сама.
Страшний час настав.
Раніше батьки і знать не знали чим ми цілий день зайняті і це була така свобода саме батьків. Наскільки це ускладнило життя теперішнім батькам. Вічна боротьба
ПадаюВреверансах• 20 марта в 19:32
Ответ дляПік Антна
І це зрозуміло.
ГендиреХтор• 20 марта в 19:34
Я с теплотой вспоминаю танцы, 7 лет занималась, трижды в неделю, мы обшивали костюмы паетками, много выступали, про физическую форму от коротый остался толк на всю жизнь уже и не говорю.
Чу Ча• 20 марта в 19:40
Старшая ходила 16,5 на танцы, ходила б еще, но группа распалась, меньшей 14 и ходит , и сейчас их 5 человек
Надежда-8877• 20 марта в 20:05
Доньці подобаються танці, тренер, колектив?
У вас через пів року школа,треба буде переглядати приоритети.
Із плюсів - осанка, вміння бути в колективі
Мінус - дороге задоволення, плата за конкурси, костюми, індивідуальні зайняття.
Герцогиня• 20 марта в 20:53
Ответ дляПік Антна
Тіло розвинуто, мозок ні.