Ширли-Мырли• 20 марта 2025

На авто до Німеччини через Польщу

Вітаю!хто їхав на авто до Німеччини)
Перший раз.через який ПП? Який краще?Знаю відслідковують черги через ТГ
Планую що доїду до Польщі,але не факт
Де зупинитись Україна ближче до кордону?
Порадьте де зупинитись у Польщі на 1 ніч відпочити?
Везу на подарунок генеральське сало)1,5кг порадили нарізати шматками і казати моє,пропустять?вино пляшка і 10 пачок сигарет -мої ,палю
Купила зелену карту,туристичну страховку,є аптечка )що ще?
На які моменти звернути увагу?
Завчасно 🙏
Смешнюча• 20 марта 2025
Ответ дляШирли-Мырли
Дякую!Рава Руська зафіксувала)
на запит від наших,що на подарунок почула-ооо генеральське,нічо більше не треба)))завернуть в сенсі просто викинуть?і ще взяла цукерки вечірній Київ коробку
Ви їдете без ночівель ,до Німеччини?
За навігацію знаю,є !платні ділянки ,то просто сплачую карткою?
Так. Платні дороги просто сплачуєте українською картою. Але платних ділянок все більше і більше. А це 10-15 евро за кожну ділянку.
sim_sims• 20 марта 2025
Ответ дляСмешнюча
З салом ну дуже ризикуєте.
Як побачать ваших цигарки - і так будуть прискіпливіше дивитися. А сало - це капець. Поляки заставляють бутерброди з салом та котлетами викидать. А у вас півтори кг.....
Добре, що не з´їсти
Варена цибуля• 21 марта 2025
Ответ дляШирли-Мырли
Сама іду🥰
То в ліфчик
автор Ширли-Мырли • 21 марта 2025
Дякую Всім!по сало почула,виклала.заборонено так заборонено.я вперше іду,машиною,не знала.читала,але не думала,що так строго.але добре,що порадилась .дякую всім за відповіді