Обижулька• 21 марта 2025
Дівчатка, спокійніше не буде з цими кацапами. Переїзджайте в інші міста
країни,тимчасово.
Смажена полуничка• 21 марта 2025
Ответ дляМіряю від одиниці
Удалено администрацией...
Он воно що 😟
А чого на війну не їде ?
Не стесняюсь• 21 марта 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Де ваш чоловік , син ?
Там тільки син і мені цікаво що мадам заспіває коли знизять мобілізаційний вік
Міряю від одиниці• 21 марта 2025
Ответ длячаревна
Удалено администрацией...
Міряю від одиниці• 21 марта 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Он воно що 😟
А чого на війну не їде ?
Нема ще 25 років, чекає, поки старших повбивають. Сука
Смажена полуничка• 21 марта 2025
Ответ длячаревна
Не ваше дело!
Ні -ні .
Ви ж пишете що рос язичні воюють
То же ваші?😡😡
Ви ж пишете що рос язичні воюють
То же ваші?😡😡
Міряю від одиниці• 21 марта 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Удалено администрацией...
Міряю від одиниці• 21 марта 2025
Ответ длячаревна
Удалено администрацией...
Я проти війну і нікого гинути замість своїх інтересів не відправляю.
Доль Чекомбана• 21 марта 2025
Ответ дляОбижулька
Я не знаю,як би моя родина жила в місті,де не спокійно.Дуже співчуваю людям.Тому і раджу тимчасово пожити в іншому населеному пункті
временно это сколько? уже три года прошло, а если брать переселенцев из Донецка, то уже прошло 11 лет, так сколько это временно?
Бабульція• 21 марта 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Ну да, в Миколаєві тихо-тихо, в Дніпрі теж, та навіть в тій же Полтаві і Черкасах прям дууууже тихо. В це ж не про міста мова, а про цілі області
Ой не рассказывайте за Днепр, прям там все боятся что фронт ближе, а на деле тихо и нифига не летит
В Полтаву сколько раз прилетало? Аж два за 4 года? А Черкассы прям страшно уууу, каждый день летит? Ага Не смешите людей из прифронтовых
Міряю від одиниці• 21 марта 2025
Ответ длячаревна
Удалено администрацией...
Міряю від одиниці• 21 марта 2025
Ответ длячаревна
Удалено администрацией...
Бо я нормальна. І не прикриваюсь чужими мужиками, щоб синочок вдома сидів.
Міряю від одиниці• 21 марта 2025
Ответ длячаревна
Удалено администрацией...
Чудо в декрете• 21 марта 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Що вами керує коли ви можете померти у будь яку хвилину? Це ж жах.
Люди тримається за дивани, квартири …
Геть втратили розум і інстинкт самозбереження (
Люди тримається за дивани, квартири …
К чему это сотрясание воздуха и пафосные слова? Сколько надо денег на переезд и хотя бы полгода жизни в чужом городе? Простой вопрос, но вам почему-то тяжело ответить.
Кнопкотиць• 21 марта 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Люди тримається за дивани, квартири …
Каждый отдельный человек ответственен за свою жизнь и жизнь своего ребенка. Многие это понимают, но некоторые нет, поэтому и сидят в опасных местах .
Ответ дляМіряю від одиниці
Вы пришли в тему, которая вообще не относится к мобилизации и начали меня оскорблять.
Вы другими прикрывает своего мужа.
Готовы детей бросать на фронт, лишь бы ваш дома был.
Вы другими прикрывает своего мужа.
Міряю від одиниці• 21 марта 2025
Ответ длячаревна
Вы другими прикрывает своего мужа.
Я не готова нікого бросать, коли ж тобі дойде, не суди по собі
Я проти війни і вона повинна закінчитись. Ніхто не має воювати
Чудо в декрете• 21 марта 2025
Ответ дляОбижулька
Я в Україні і в ній і залишусь.Моє місто живе як і до війни,і таких багато.
Ну так и живите себе, вас же никто не трогает. Вы даете глупые советы, не понимая ситуацию людей из прифронтовых городов.
Попразендовна• 21 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
В какие конкретно? Есть список городов Украины куда не прилетают ракеты кацапов?
Є, але вам його ніхто не напише
Ботяра