Ніка Найз• 21 марта в 08:57

Залужний переможе на виборах президента

Колишній головнокомандувач, а нині посол України у Великій Британії Валерій Залужний є лідером у кількох можливих варіаціях під час виборів президента України. Такі дані соціологічного дослідження оприлюднив Центр «Соціальний моніторинг» у вівторок, 26 листопада, передає кореспондентка ZN.UA.

Це перше соціологічне дослідження, проведене з початку широкомасштабного вторгнення РФ, яке демонструє електоральні схильності українців під час великої війни.

Так, у громадян спитали, якби найближчої неділі відбувалися вибори президента України, за кого б ви проголосували? Відповіді були такими:

Валерій Залужний – 27%;
Володимир Зеленський – 16%;
Петро Порошенко – 7%;
Кирило Буданов – 6%;
Дмитро Разумков – 4%;
Юлія Тимошенко – 4%;
Андрій Білецький – 3%;
Сергій Притула – 2%;
Віталій Кличко – 2%;
Олексій Арестович – 1%;
Юрій Бойко – 1%;
Володимир Гройсман – 1%
Інший кандидат – 3%.
У цьому випадку важко відповісти було 15%, а взагалі б не брали участь у виборах – 10%.

Крім того, в громадян запитали, якби можна було вказати ще одного кандидата, кого б ви обрали? Відповідь була такою:

Валерій Залужний – 15%;
Кирило Буданов – 12%;
Володимир Зеленський – 6%;
Сергій Притула – 4%;
Дмитро Разумков – 3%;
Петро Порошенко – 3%;
Юлія Тимошенко – 3%;
Андрій Білецький – 3%;
Віталій Кличко – 2%;
Володимир Гройсман – 2%;
Олексій Арестович – 2%;
Юрій Бойко – 2%;
інший кандидат – 3%.
Відповідаючи на це питання, 27% було важко сказати, кого б вони обрали. Ще 14% не голосували б.

Відповідно загальна ситуація виглядає сьогодні так:

Валерій Залужний – 42%;
Володимир Зеленський – 22%;
Кирило Буданов – 18%;
Петро Порошенко – 10%;
Дмитро Разумков – 7%;
Юлія Тимошенко – 6%;
Сергій Притула – 6%;
Андрій Білецький – 6%;
Віталій Кличко – 4%;
Олексій Арестович – 3%;
Юрій Бойко – 3%;
Володимир Гройсман – 2%.
oksini80• 21 марта в 08:59
До людей не дійшло, що кожен має бути на своєму місці та виконувати свою роботу(((
автор Ніка Найз • 21 марта в 09:00
Ответ дляoksini80
В смысле?
avicber• 21 марта в 09:00
Ключові слова: рейтинги були
Тому Залужного і вислали швидко. Думаю сьогодні рейтинги були б інші
oksini80• 21 марта в 09:00
Ответ дляНіка Найз
В смысле?
Ну який президент із Залужного? Він крутий у військовій справі і крапка
dellaika• 21 марта в 09:01
Кто те люди, которые собрались голосовать за Бойко?
автор Ніка Найз • 21 марта в 09:01
Ответ дляoksini80
Рейган был артистом! Ющенко бухгалтером и нормально!
автор Ніка Найз • 21 марта в 09:01
Ответ дляoksini80
Он отличный организатор и кризис менеджер!
oksini80• 21 марта в 09:02
Ответ дляНіка Найз
І нормально?))) тобто зараз все ок?))
автор Ніка Найз • 21 марта в 09:02
Ответ дляoksini80
І нормально?))) тобто зараз все ок?))
А шо не так? Ющ на пенсии прекрасно себя чувствует! Во время Рейгана США жили отлично!
автор Ніка Найз • 21 марта в 09:04
Ответ дляavicber
Ключові слова: рейтинги були
Он еще появится на арене! Просто пока не время!
Ele Elen• 21 марта в 09:04
Президентом має бути політик,коли воно вже дійде нашим людям!
oksini80• 21 марта в 09:04
Ответ дляНіка Найз
США по інерції живуть нормально) якщо один клоун і побуде на посаді, кардинально не зміниться нічого. А у нас чим далі, тим веселіше.
Ви б лягли під ніж хірургу без медичної освіти?
автор Ніка Найз • 21 марта в 09:05
Ответ дляEle Elen
Он и есть политик! Даже поболее других!
автор Ніка Найз • 21 марта в 09:05
Ответ дляoksini80
А есть выбор?
oksini80• 21 марта в 09:06
Ответ дляНіка Найз
А есть выбор?
Звісно є. Просто потрібно розважливо думати під час голосування, а не емоційно. Люди вже серіал Слуга народу надивились)
Ele Elen• 21 марта в 09:07
Ответ дляНіка Найз
Он и есть политик! Даже поболее других!
Він генерал!
автор Ніка Найз • 21 марта в 09:08
Ответ дляEle Elen
Він генерал!
Главное что не бухгалатер!
Фрау Донна Роза• 21 марта в 09:08
Хоть Зе хоть За - пофиг, одна куча каках, которую выберет нарит
nennsi• 21 марта в 09:09
автор а нет у вас рейтинга за царя гороха?жааааль ибо на сейчас рейтинг вот https://ukraine-elections.com.ua/socopros/vybory_p... ЗЕЛЯ АБСОЛЮТНЫЙ ЛИДЕР СРЕДИ УКРАИНЦЕВ .
Teonaa• 21 марта в 09:09
Ответ дляoksini80
На них усіх так подивишся..і по-моєму визначальним є не професіоналізм, а хто з ким у гольф грав і хто кому булки приносив
nennsi• 21 марта в 09:10
вот это сыва секта пролетела с мертветчуковскими как фанера над парижем угрохали бабла немеренно на ботофермы.на тв каналы на журналюг на пропаганду и все накрылось алинкой кабаевой
Петрик• 21 марта в 09:11
Ответ дляНіка Найз
Вам одного нашего артиста мало? Рейган перед тем как стать президентом не один год в политике варился.
автор Ніка Найз • 21 марта в 09:11
Ответ дляПетрик
Залужный тоже не в рядовых служил!
oksini80• 21 марта в 09:11
Ответ дляTeonaa
Звісно не без цього) у нас одні і ті ж на арені))) але є найменш поганий варіант з усіх поганих. Усі збагачуються при владі, бо такий шанс ніхто не упустить, але в голові треба мати ще щось)
nennsi• 21 марта в 09:12
а пуйло как обломалось а сепарши а орестович да все..дичайший облом.
Петрик• 21 марта в 09:12
Ответ дляНіка Найз
Залужный тоже не в рядовых служил!
Вы разницы не видите, что с вами говорить. Управлять армией не равно уметь управлять державой.
На США посмотрите, там тоже сейчас президент бизнесмен :)
Alex_Kri• 21 марта в 09:13
Ответ дляНіка Найз
Рейган до президенства был четверть века в политике
nennsi• 21 марта в 09:13
Ответ дляПетрик
шварценегер прекрасный политик и тоже артист.
super-kidd• 21 марта в 09:13
Даже интересно, кто за Залужного..
Среди знакомых, нет ни одного, кто бы за него как президента голосовать хотел.
wer-inn• 21 марта в 09:13
не переможет, ни он , ни Зеленский.