Ніка Найз• 21 марта в 08:36
Глава Євроради виступив проти перемир´я в Україні, оскільки воно дозволить РФ...
Голова Європейської ради Антоніу Кошта вважає, що тимчасове припинення вогню в Україні є стратегічною помилкою, оскільки такий розвиток подій може дозволити Росії зміцнитись та знову атакувати.
Слова Кошти передає португальський телеканал RTP.
’Що справді має значення, то це справедливий і тривалий світ. Якщо це шлях вперед, чудово. Будемо на це сподіватися’, - сказав Кошта.
Він також зазначив, що цінує зусилля, які США докладають для залучення Росії до переговорів, проте, на думку європейського політика, російська сторона не виконує взятих на себе зобов´язань.
Ответ дляНіка Найз
перекладаю ’ не потрібно закінчувати цю війну, щоб не почалась інша війна’
Olivia -8871• 21 марта в 08:40
Автор, я случайно тыцнула и подала запит в друзі к Вам,не знаю как отменить.
Не добавляйте, дружить с вами не хочу 😏