Всім шампаньського• 21 марта в 11:22
А зараз носять туфлі? Покажіть свої
Зрозуміла, що я весь час в кросівках. До плаття, до штанів, до джинсів. Куча пар кросівок різних кольорів. А туфель - нема!! взагалі. Ті що були - малі )) нога трохи воросла і ширша стала. Хочу туфельки на кожний день. Які зараз в моді? З яким носком) Дивлюсь, наче квадратний зараз в моді. Якось і на вулиці всі в кросівках

Тюрюнь_Тюнь• 21 марта в 11:41
Ответ дляВсім шампаньського
та нет. Никаких шпилек, каблов. Хочу чтото универсальное, практичное и не аля мужское
Лофери вже класика. Зараз ще модні мері-джейн і такі, що схожі на дитячі туфельки, з ремінцем на підйомі.
Всім шампаньського
• 21 марта в 11:41
Ответ дляa.ostroverh
Посмотрите kitten heels
Я в прошлом году перешла на этот каблук, можно ’бегать’
Вчера забрала слингбеки
Такі носи зараз носять? Якось трохи, наче з минулого і перебір по класиці. Хочеться універсальне, під все

Всім шампаньського
• 21 марта в 11:42
Ответ дляБабо-лебідка
не знаю чи актуально, но мені воно як бабині лапті))))
Це якийсь треш. Я не бачу туфель нормальних)) ось хочу щось типу того що я скинула, але актуальне
Тюрюнь_Тюнь• 21 марта в 11:44
Ответ дляВсім шампаньського
та і я не розумію, де що шукати. і яке воно повинно бути. Туфель майже ні на кому не бачу. Буду впроваджувати моду на жіночність )))))
Так, навкруги якесь засилля спортивних костюмів і відповідно кросівок. Рідко можна зустріти жінку в сукні/спідниці і туфлях. Зате вони привертають увагу. Мені подобається.

Тюрюнь_Тюнь• 21 марта в 11:46
Ответ дляВсім шампаньського
Я щось таке вже познаходили, але чи актуально воно. Це уже Китай)) у нас не бачу нічого
Та ну, вони страшнююючі.

Всім шампаньського
• 21 марта в 11:48
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Та ну, вони страшнююючі.

на перший погляд. Але полазила подивилась у відгуках фото, то наче і нічого так ))) Куди пропали туфлі. У мене 16 !!! пар кросівок. І ні одних туфель. Жінок перетворюють на мужиків, щоб морально легше було їм потім на фронт йти, чи що це за мода така ))))
Птица секретарь• 21 марта в 11:49
Ответ дляВсім шампаньського

Всім шампаньського
• 21 марта в 11:49
Ответ дляПацаааааааан
Что хотите есть сейчас, надо просто зайти в обувной магазин)
гострі носи - ні, вже якось не хочеться. Лофери до моїх суконь - не уявляю. В магазинах туфлі, аля чоловічі. Тонкий каблук на кожень день - також не воно

Всім шампаньського
• 21 марта в 11:50
Ответ дляПацаааааааан
хоча красні і голубі супер, але це на свято одягти
Всім шампаньського
• 21 марта в 11:51
Ответ дляПтица секретарь
фото
це вже криша їде від пошуків

Кusalochka• 21 марта в 11:57
Единственные туфли, которые мне удобны в теории на каждый день под джинсы - это вот. Острый носок ношу только на выход

Пацаааааааан• 21 марта в 11:57
Можна сайт прего или миратон полистать, там и скидки бывают хорошие
Пацаааааааан• 21 марта в 11:58
Ответ дляКusalochka
Дорого-богато)

a.ostroverh• 21 марта в 12:03
Ответ дляПтица секретарь
Я вот выше пишу, что не удобно все равно. Эта шпилька попадает на границы плиток тратуарных, один раз набойка отвалилась🙄 Уже отвыкла от этих обувщиков, набоек, вспомнила молодость
Есть конечно такое, что поделать
Но ноге однозначно комфортнее, чем на шпильке
Но я за год набойки не меняла, как-то меня пронесло
a.ostroverh• 21 марта в 12:03
Ответ дляВсім шампаньського
Я воздержусь от комментариев после Ваших примеров)

Молчунья• 21 марта в 12:04
Ответ дляКusalochka
Красивые, но очень дорого

Всім шампаньського
• 21 марта в 12:12
Ответ дляa.ostroverh
Та я ж теж про те, що хочу туфлі, а їх нема(( от взагалі нема того, що хоч трохи подобається. Це ті вже з відчаю , тому що більш менш жіночне і не з носом кинджалом))
Хвець-тець• 21 марта в 12:13
Ответ дляПтица секретарь
Я ботинки тоже купила, сначала на киттен хилс (невысокая шпилька) - все равно не удобно
А потом на широком трапецией, может см 4-5, вот эти удобные, и стильно смотрятся. Но туфли на таком мне как-то отдают пенсией😁
Да у меня имеено последний, где- то 4 см, очень удобный даже для долгой хотьбы, по шагомеру у меня не меньше 8 тис.шагов в день в них и норм ноги не устают.
Тюрюнь_Тюнь• 21 марта в 12:19
Ответ дляВсім шампаньського
Та нікуди вони не пропали. Все є в магазинах. Просто попит на кросівки мабуть більший, тому й в магазинах їх візуально більше в порівнянні з іншим взуттям.
Пацаааааааан• 21 марта в 13:55
Ответ дляeuhunter
По мне так самые комфортные туфли на повседневку носят француженки - мериджейн с квадратным носом и на устойчивом каблуке. И сейчас они прям в моде, на любой бюджет и возраст.
Я в таких буду старуха Шепокляк

АгатаХристя• 21 марта в 14:18
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
В мене дещо застарілі погляди на моду, напевне. Але в більшості випадків сукня з туфлями виглядає як «бабушество». Дуже рідко зустрічаються стильні пари туфель. Хіба що отакі виглядають норм. Хоча, міряла останні, то незручні й жорсткі. Перші дві пари розібрали до того, як встигла надумати замовити.
АгатаХристя• 21 марта в 14:25
Маю єдині туфлі, ось такі. Ношу з міді/максі легкими спідницями та сукнями. Якщо чесно, то зручність так собі. Особливо для довгих прогулянок.