Гнів – це те, що тримає нас на ногах. Те, що змушує не відводити очей, не опускати рук, не дозволяти іншим відібрати нашу гідність.
Ми, жінки, як ніхто інший знаємо як це – коли силу міряють вагою м’язів, а не здатністю тримати удар. Знаємо, що справжня витривалість – у волі. У вмінні плавити розпач на рішучість, біль – на ясність, гнів – на ресурс.
І якщо вже палати, то так, щоб цей вогонь був паливом, був зброєю у руках тих, хто боронить нас від ворога.
3 мільйони гривень для найсміливіших жінок – захисниць – на ударні, розвідувальні та камікадзе fpv для їх підрозділів:
- Окремого підрозділу спеціального призначення "Aquila"
- РУБпАК «Вершники» 112 окремої бригади Сил ТрО
- 411 окремий полк БПС «Яструби»
Долучайтеся до боротьби, поширюйте, донатьте та відкривайте допоміжні банки за посиланням.
Тільки ті, хто дає справедливу відсіч сьогодні, мають шанс на мирну весну у майбутньому.
100 розгніваних жінок
Перетоплюємо лють на ударні, розвідувальні та камікадзе дрони для трьох бойових захисниць та їх підрозділів - окремого підрозділу спеціального призначення "Aquila", РУБпАК «Вершники» 112 окремої бригади Сил ТрО, 411 окремий полк
Ціль: 3 000 000.00 ₴
- 411 окремий полк БПС «Яструби»
100 розгніваних жінок
Ціль: 3 000 000.00 ₴