iren_nedash• 21 марта 2025

Вирватися з міста на канікули весняні

Дівчатка,може хтось зможе порадити гарне і тихе в наш час місце на Україні,де можно оці весняні канікули побути вдвох з дитинкою.За 3 роки жодної відпустки,так втомилася,що хочеться просто змінити обстановку і недорого провести час в користь дитині. Розглядаю всі варіанти та всі добрі поради,де бюджетно і красиво.Про те,що на цей час немає жодного тихого місця на Україні -я знаю,але ж не всюди так голосно ночами,як від Києва до сходу.Тому будь ласка,по темі лише,якщо є дійсно провіренні варіанти
mari_klim• 21 марта 2025
Чернівці. Само місто тихе й чарівне (крім дорог)). Біля є дуже гарні місця: Заліщики, Бакота, Хотин і Кам´янець Подільський. Катають в ці тури. В березні ще не зелено, але магнолії вже почали квітнути
автор iren_nedash • 21 марта 2025
Ответ дляmari_klim
Так якраз дивилася цей варіант,тур на одного виїзд поїздом з Києва трошки більше 4 000 грн,але там весь час двіж,а хочеться самому собі робити ’досуг’
mari_klim• 21 марта 2025
Ответ дляiren_nedash
Сама собі люблю тури робити) В Чернівцях це зовсім легко)) Аеропорт з дешевими рейсами в 70км. До речі з Чернівців можна і в Румунію швидко з´їздити погуляти
Ольга_1301• 21 марта 2025
Ми поїдемо в Трускавець, але лише тому, що дитина чомусь мріє потрапити в це місто.
Поїду лише заради дитини, але впевнена, шо там нічого цікавого.
Їдемо на авто. Плануємо на 1 день в Мукачево або Берегово.
Але моя думка така, що в Україні немає де відпочивати.
4 дні в Трускавці мені обійдуться в 20 000 +/- (отель, заправити авто, обіди-вечері в різних закладах).
І у мене заброньована Болгарія на кінець червня, 7 ночей, перша лінія, все включенно = 40 000 грн.
Тому відпочиноу в Україні - це в першу чергу дорого, а в другу чергу - скучно. Хіба що в Одесі добре, але зараз небезпечно.
Ольга_1301• 21 марта 2025
Ответ дляiren_nedash
До речі, країни Європи своїм ходом (автобус + отель через Букінг + гугл карта) теж дешевше України.
Леска• 21 марта 2025
Ответ дляiren_nedash
Київ-Чернівці 300-400 грн квиток. А там на місці вже беріть екскурсії.
Леска• 21 марта 2025
Ответ дляmari_klim
а де в Румунії гуляєте??
mari_klim• 21 марта 2025
Ответ дляЛеска
а де в Румунії гуляєте??
Я? Тільки до Сучави і Ясс) а багато знайомих беруть екскурсії і їздять в Брашов або до Дракули і ще терми там якісь є. Можна вбити в гуглі тури в Румунію з Чернівців
Леска• 21 марта 2025
Ответ дляОльга_1301
ми їздили в Рим на 5 днів, + дорога 2 дня. На 3 людей близько 55 тис це з вх. квитками у різні локації. Який Трускавець за 20тис?
Ольга_1301• 21 марта 2025
Ответ дляЛеска
2400 отель * 4 = 9600
Заправити авто = 6000 приблизно, бо у мене 2 машини і я ще не знаю як їхати на дизельній чи на газу.
Мені до Трускавця 600 км в одну сторону.
Якщо їхати в Мукачево - це ще 300 км в одну сторону.
Поїсти (бо в отелі лише сніданки).
Буде добре, якщо витрачу значно менше)
автор iren_nedash • 21 марта 2025
На,ціни описані вище заставляють подумати про Болгарію на червень ))) може я і не так сильно втомилася,щоб так вибиратися на весняні канікули,мабуть почекаю ще 2 міс та краще дійсно на море )
Леска• 21 марта 2025
Ответ дляОльга_1301
Болгарію через тур агенство чи самі бронювали?
Леска• 21 марта 2025
Ответ дляОльга_1301
2400 отель * 4 = 9600
Поїсти (бо в отелі лише сніданки).
Буде добре, якщо витрачу значно менше)
я ж не сперечаюся, має дитина мрію - треба здійснити.
Просто коли йдеш у відпустку то хочеться з макс користю її витратити як у фін плані, та і в часовому (не знаю як у вас у мене 24 дня відпустки лише)
Ольга_1301• 21 марта 2025
Ответ дляЛеска
Через агентство
romantica• 21 марта 2025
Поїдьте у Сваляву чи Поляну (це поруч), в Карпати.
Подивиться тури по Україні, ми так на 8-ме березня їздили у минулому році.
автор iren_nedash • 21 марта 2025
Ответ дляromantica
Дякую вам,що нагадали про найулюбленіше місце на Україні.Я в Поляні вже разів 8 була,спочатку школою,потім друзями,а потім сім´єю.Люблю її!!!! Але хотілось на канікули куди блище)))
romantica• 21 марта 2025
Ответ дляiren_nedash
Ну Ви ж хочете спокою...
У Каменець-Подільскому буде цікаво дитині.
Пошукайте всякі короткі тури.
Lizavel• 22 марта 2025
Ответ дляiren_nedash
В июне может быть холодное море в Болгарии