ФрекенБок• 21 марта 2025
У вас часто буває прокрастинація?
Як боретесь з цим?
Удачная• 21 марта 2025
Всегда, это типа РДУГ, нет мотивации и энергии делать, то что не сильно хочется, не вырабатывается определённые вещества в мозге, только под воздействием адреналина, когда времени уже нет, а надо срочно.
Шпондєр• 21 марта 2025
Три роки триває. Думаю, що вже не випливу. Мабуть то вже все. Моє життя зупинилось до кінці життя. Нічого не допомагає: ні мотиваційні книги, відео, розмови з близькими, ні спроби самостійного підбадьорування. Нічого....
Иванка Бур• 21 марта 2025
Ответ дляelena-29a
Відкладення справ на потім, на пізніше..
Шо не терміново, відкладаю, звісно