Гидроусилитель руля• Изменено 21 марта в 20:56
Чи хтось робив КТ з контрастом коронографію, якщо є алергія на йод
Питання з заголовку. Хто робив , як все пройшло?
Мамі колись робити КТ , то ледве доїхала додому : занімів язик, почали терпнути губи, набрякати обличчя . Знімали дексаметазоном.
Зараз потрібно зробити коронографію, думки лікарів поділились .
Анестезіолог не рекомендує робити , бо можуть не відкачати в разі анафілактичного шоку.
Лікар один каже зразу робити відкриту операцію на серці, хоч не уточнив, що саме будуть робити.
Лікуючий лікар каже покапати супрастіном і через тиждень робити таки коронографію.
Містечко невелике , до обласного центру нереально пробитись , дуже великі черги.
Всім дякую за відповіді.
Срочнокпсихологу• 21 марта в 20:59
А якщо подзвонити до кардіоцентру і попросити консультацію по телефону?
Страшно, автор. Організм може по всякому зреагувати
Гидроусилитель руля
• 21 марта в 21:00
Ответ дляСрочнокпсихологу
Пошукаю, чи є такі в області.
Дякую.
От страшно, не те слово.
Мама вже руки опустила і збирається вмирати.
Дякую.
От страшно, не те слово.
Разгуляшка• 21 марта в 21:21
В маленькому містечку я б і не робила таке, тим більше відкриту операцію. Ідьте, наприклад , в інститут серця.
Кошка Мурка• 22 марта в 00:12
У меня на йод не аллергии,но на контраст есть-сильный отек лица,отлоденнная реакция-через день.В этот раз тромбоциты сильно упали.Если ещё раз сделаю,это будет последний.Перед кт ввели Супрастин и Дексаметазон,но это не помогло.