Люблю джаз• 21 марта 2025
Анемія. Де прокапати залізо у Києві?
Підкажіть медзаклади де можуть покапати залізо. Феритин 4. Гемоглобін 107
Ваша прЭлесть• 21 марта 2025
Може спробуєте з´ясувати причину анемії, хоч і не значна, але присутня, що каже лікар, тільки капатися, ніяких обстежень додаткових ?
Люблю джаз
• 21 марта 2025
Є заключння від гастроентеролога. Якщо треба можу ще пройти терапевта. Це не важливо. Просто цікавить де взагалі є така можливість. Тому що таблетки це довго
Раздражевская• 21 марта 2025
Я з таким феритином 4 і гемоглобіном 104 пила залізо - тардиферон. 107 це не критичний гемоглобін- для чого капати?
Курочка• 21 марта 2025
Ответ дляЛюблю джаз
В приватних клініках можна. Можна в державній.
Треба просто подзвонити і дізнатися.
Наприклад коло мого будинку в радіусі пару кілометрів є кілька клінік де можна отримати такі послуги.
От і вам треба подивитися клініки поруч з вами
Треба просто подзвонити і дізнатися.
Лама_мама• 21 марта 2025
самодіяльність це тільки якщо лікар знайомий у вас є.
а так потрібно направення від сімейного.
загалом...з такими показниками можна трохи пожити без голки в вену та приймати нормально ліки. причина яка у вас? проблеми зі шлунком чи кровотечі регулярні?
ФрекенБок• 21 марта 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Якщо не секрет, який у вас діагноз гастроенетерологічний? З ним пов´язана анемія?
ФрекенБок• 21 марта 2025
Ответ дляРаздражевская
бо ферритин низький досить
ФрекенБок• 21 марта 2025
Ответ дляРаздражевская
Ви приймали 2 капсули на день?
Скільки місяців приймакли?
Раздражевская• 21 марта 2025
Ответ дляФрекенБок
бо ферритин низький досить
Так тому і потрібно довго приймати, бо спочатку гемоглобін піднімається, а тільки потім феритин, для цього час потрібен. Приймати мін 3-6 міс, контролювати аналізами.
Королева краси• 21 марта 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Клініка святої параскеви, Лівобережна
Королева краси• 21 марта 2025
Ответ дляРаздражевская
Ну так гемоглобін не основний в цьому
Феритин основний
Відірву та викину• 21 марта 2025
Ответ дляТайТаке
Вы в курсе про летальные последствия капельниц?
На левом берегу капают.
А чем опасны капельницы , если капать железо?
Мир Мир Мир!• 21 марта 2025
У мня гемоглобин был 98, за полтора месяца 122. Пила Тотему 1 ампулу в обед и сутра 2 капсулы Санте Ферра.
Зачем вам капельницы?? Вы в обморок падаете?
Бочка порохУ• 21 марта 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Я з анемією вже довгий час, причину ніхто не знайшов.
Гопница-Советчица• 22 марта 2025
Ответ дляЛюблю джаз
У вас не критичный гемоглобин чтобы капать.По теме,есть гематологическое отделение в больнице возле Доргожичей.
ФрекенБок• 22 марта 2025
Ответ дляТайТаке
Это опасно.у меня был 5 ю пняла сейчас до 29, но капать
Каким препаратом подняли ферритин? Долго принимали?
Королева краси• 22 марта 2025
Ответ дляТайТаке
Ну так і від парацетамолу можна вмерти
Все відносно
Мені ніякі таблетки його не піднімали
Феритин був 2
Тільки крапельниці
Жива
Років 3 вже пройшло
Все відносно
Мені ніякі таблетки його не піднімали
Феритин був 2
Тільки крапельниці
Жива
Років 3 вже пройшло
Королева краси• 22 марта 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Гемоглобін не показник взагалі
Феритин ви на скільки за ці півтора місяці підняли?
Королева краси• 22 марта 2025
Ответ дляТайТаке
Так і 29 це мало для жінки
Норма до 100, для жінки, яка має місячні
СпайдерВумен• 25 марта 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Вибрала пити Тотему. Я автор.
Автор, крапатись не будете? Я сама у сумнівах: крапатись + пігулки, чи тільки пігулки, почуваю себе виснаженою, під час місячних сил взагалі не маю, железо також 4.
Люблю джаз
• 25 марта 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Так, крапатись не буду. Але якщо у вас є можливість то крапайтесь буде в рази швидше. Я крапалась 2 роки тому в охматдиті. А зараз туди вже не беруть, шукати нове місце нема часу . Вирішила пити Тотему