БлинчикБезСметанки• 21 марта 2025
Конкурс Шевченка, 1,2,3 місця по Україні. Хто вигравав?
Дівчата, питання чи дає щось перемога в конкурсі Шевченка? 1,2 чи 3 місце дає це якісь преференції підчас вступу чи може якісь призи/бали? Поділіться будь ласка досвідом.
Белоснежко• 21 марта 2025
Никаких. Так, почесать эго. У сына и так был высокий балл ЗНО, 198. Все МАНы, конкурсы и олимпиады только время забирали. Ну, нравилось и ок.
Пацелуйнитуда• 21 марта 2025
Дочь выигрывала не помню какое, но не первое, ничего не было от этого, в школе по радио объявили))
А ещё гарантировано 11 годовая кажется не смотря на оценки
Пацелуйнитуда• 21 марта 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Приймали участь?
Не приймали а брали участь))
БлинчикБезСметанки
• 21 марта 2025
Ответ дляБелоснежко
Дякую за відповідь. Я так розумію у вас мабудь і медаль є. Вона додає бонуси підчас вступу?
Ласунка• 21 марта 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Медалі скасували вже😁
Кумедна• 21 марта 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Приймали участь?
Вступали й знаємо правила вступу)
Пацелуйнитуда• 21 марта 2025
Ответ дляБелоснежко
Опыт и стрессоустойчивость в процессе это супер помогло дочке. Теперь в универе часто вспоминает, завалов нет, хоть очень сложная учеба и другая система в Европе
Кумедна• 21 марта 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ні вже
БлинчикБезСметанки
• 21 марта 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Не приймали а брали участь))
Я не претендую на участь в подібному конкурсі, то подібні помилки собі пробачаю. )))
Пацелуйнитуда• 21 марта 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ну это уже по старой памяти, готовились же по сути вместе с дочкой
Трусиковед• 21 марта 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
З цього року медалі скасували, залишили напис ’з відзнакою’. Але вже декілька років точно медаль і так нічого не давала.
БлинчикБезСметанки
• 21 марта 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Чула в Європі звертають увагу на середній бал і участь у конкурсах.
Пацелуйнитуда• 21 марта 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Конкурсы наши в Европе не нужны никому, только международные. Средний бал наш тоже не нужен, как исключение на факультетах недобора, но это единицы
Фісташкова кава• 21 марта 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Автор,а Ви яким боком до конкурсу Шевченка?
БлинчикБезСметанки
• 21 марта 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Тут писали, що можуть відмінити екзамен, якщо атестат з відзнакою і високий бал. Мова була про Австрію, здається.
Белоснежко• 21 марта 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Нет медали) И цели такой не было. Единственный медалист, кстати, сдал ЗНО на 187 или 188, не вспомню уже. Сын в Украине влегкую поступил на бюджет. А в иностранном университете, вообще, учитывался средний балл профильных предметов на выбранную специальность.
Белоснежко• 21 марта 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Не знаю. В нашей школе с 7 класса ежегодно сдавали внутришкольные экзамены и отрабатывали процедуру сдачи ЗНО. Но школа, в целом отличная была, поэтому основа была хорошая заложена и без олимпиад.
Белоснежко• 21 марта 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ну, серьёзно, в Сорбонне или в ТУМ будут обращать внимание на победу в украинском конкурсе Шевченко?)
Белоснежко• 21 марта 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Я бы Вам порекомендовала не читать то, что тут пишут, а узнавать условия поступления в конкретном учебном заведении.
Пацелуйнитуда• 21 марта 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
У дочки золотая медаль, писала вступительные тесты как все, никто не смотрит на аттестат, просто его наличие
Запасная спина• 21 марта 2025
Як це нічого не дає?
На фб виставили переможця, на сторінці школи!
А ви ж матері і женщіни! Де ваша солідарність і підтримка?))
КокошинЭль• 21 марта 2025
Дівчина з моєї школи вигравала, поступила в Шевченка. Але це ще було за часів екзаменів, а не нмт.
Україна наше все• 12 апреля 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
А дарма пробачаєте.😉
Виниловая пластинка• 22 апреля 2025
Якщо дитина поступає в іноземний ВНЗ, то чим більше різних бАмажек в його «справі», тим краще.
Це говорить про його активну життєву позицію.
Я знаю маму, яка робила багато «дипломів» в фотошопі щоб показати що синочка молодець 🤣
Це як плюс при вступі.
Що ще?
Стресостійкість
Взагалі, будь-яке навчання, то плюс до розвитку дитини.
А для вступу в укр ВНЗ це точно нічого не дає, ну крім досвіду екзаменаційного
Це як плюс при вступі.
Що ще?
Стресостійкість