Як міряти?• 23 марта в 00:32

Працівники церкви хотіли викликати мені поліцію, я приголомшена

У нас собор у місті у великою територією біля лісопарку. Церква додатково загородила частину лісу, де видно що захаращено якимось метолобрухтом. Не в цьому суть. Я туди інколи (тричі на рік) беру малесеньку мирну тваринку (не кіт, не собака, тварина живе в клітці) і гуляю на поводку, бо на території собору не буває собак. А моя тваринка зривається з поводка, коли навіть далеко собака, не раз таке було. Біля будинку не можу гуляти, бо діти і знову таки собаки. В парку теж вигулюють багать собак. І собор це було єдине місце, де під парканчиком тихенько гуляли. Сьогодні стоїмо як йде повз працівниця церкви. Така, ой яка у вас милота, хто це у вас такий маленький. Потім починає: так ваша тварина ще якусь шкоду зробить нам, ще корні пошкодить рослинам, або ще чого. Я кажу, що лапки маленькі, що воно зробить, тут же гола земля, ні клумби, ні квітів, ми стоїмо під парканом самим. Вона починає нагнітати. Я кажу добре, ми ще далі відійдемо. Вона пішла покликала ще двох працівниць. Бачу біжать на мене троє злих монашок. Сама головна починає гучно-гучно мені ще з далеку кричати, щоб я покинула територію церкви, бо тут вигул тварин заборонений. Я попросила до мене спокійно говорити, тим паче вони ж віруючі. Кажу, що не можу в парку гуляти, бо там собаки. І ця тварина це теж божа істота, хоче сонце побачити:) Вона продовжує: Хай вас бог по правді розсудить, хай бог вас благословляє, але це було як прокляття сказано в агресивній формі. Потім різко: Я звоню в поліцію, все. Тут дістає телефон і кричить на всю площу ( скоріше вдавала). Я би залишилась щоб поговорити з поліцією про захоплення частини лісу (заповідного фонду) церквою раніше московського патріархату, а зараз не знаю який у них статус. Але дитина моя злякалась і ми пішли. Які віруючі працівники церкви, яка агресія, який спосіб вирішення конфлікту світський одразу. Так і кортить ту землю перевірити тепер.
Лагшмивара• 23 марта в 01:55
Ответ дляЯк міряти?
Це ваше особисте суб*єктивне припущення, не засноване на знанні закону.
А який закон? Де написано, що можна тваринам робити акти дефекації на чужій територіі?
Love_Love_Love_• 23 марта в 02:00
Ответ дляЛагшмивара
Ну от ви теж зараз порушуєте закон
Лагшмивара• 23 марта в 02:02
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну от ви теж зараз порушуєте закон
Який?
автор Як міряти? • 23 марта в 02:04
Ответ дляЛагшмивара
Який?
Конституція та Земельний кодекс Украіни.
Love_Love_Love_• 23 марта в 02:08
Ответ дляЛагшмивара
Який?
Де написано що можна вам робити акти дефекації на чужому форумі?
Лагшмивара• 23 марта в 02:10
Ответ дляLove_Love_Love_
А чому ви питаєте в мене?)) ви ж сказали я порушую закон, самі шукайте, викручуйтесь, а не в мене відповідь питайте)
Куда ж без меня• 23 марта в 02:18
Ответ дляЯк міряти?
Ні, Полтавська
Горішні Плавні?)
Кашпо• 23 марта в 02:37
Ответ дляЯк міряти?
а у мене право на загальне користування землею лісового фонду, це право може бути обмежене лише за рішенням міської ради
да вы еще более чокнутая, чем те бабки монашки.
Заюшка_хозяюшка• 23 марта в 02:50
Это церковь или монастырь? Если там монашки, значит, монастырь, и они вполне могут быть против выгула животных на своей территории.
Дело было давно• 23 марта в 02:52
Ответ дляЖиттє Бентежне
І правильно. У церкві вже давно немає бога.
Його там ніколи і не було
Телефон Рубика• 23 марта в 03:21
Ответ длязаварний look
Ну, можу припустити, що можуть бути якісь заборони, хоча я не сильно в тому розбираюся (щось пов´язане з освяченою землею, хоча це, наскільки пригадую, собак стосується, а не кролів). У будь-якому випадку, це можна було спокійно пояснити, а не кидатися на людину.
Немає ніякої заборони. До храму не можна заносити, а на подвір´ї можна. Проблема не в правилах, а в людях, нажаль
из желе я• 23 марта в 03:35
Ответ дляЛагшмивара
Працівники церкви доглядають за територією. Кріль там накакає, погризе все. Ви ж не в клітці його тримаєте.
Ви какулі кролика декоративного бачили?
У крупного вони розміром з запашний перець,а у крихітного з чорний.Трав´яні кульки.
Значит надо• 23 марта в 05:56
Ответ дляЯк міряти?
Ні, Полтавська
Це де там таке,Диканька,?
100pudov• 23 марта в 06:17
Ответ дляЖена аллигатора
Скоріше за все у них є свої терки в поліції. Немає порад для таких ситуацій. Я колись в церкву прийшла щоб поставити свічку за похресника, який був в реанімації. Мені продали свічку, я підійшла до місця де її ставити - а там нічого не горить. Запитала як можна підпалити, на що мені відповіли, що вони самі підпалять під час вечірньої служби. Я кажу ні, я прийшла поставити свічку і хочу поставити, для мене важливо поставити її запаленою, постояти поруч, помолитися доки вона горить. Тому я вийшла на вулицю, знайшла чоловіка з запальничкою, повернулася назад, підпалила і поставила. В цей час на мене налітає монашка, ЗАДУВАЄ мою свічку і починає кричати, що зараз інші почнуть від моєї запалювати, а у них так не можна, вони самі вирішать коли і що підпалити.
Корочше це був мій останній похід в церкву.
Церква і віра - різні речі
Сапай вазони• 23 марта в 06:33
Ответ дляЯк міряти?
Я не можу зрозуміти, звідки стільки злості. Що ця тваринка теоретично могла зробити? Що
Вы очень сильно заблуждаетесь, считая церковных служащих добрыми и следующими заповедям Божьим. Прям очень сильно.
Сосиска_Втесте• 23 марта в 06:37
Агресивні. Більше не ходжув церкву.
Був випадок в мене в Лаврі. Зайшла в храм , купила свічки. Храм малесенький, до підсвічників не добратися, йшла служба. Стояла стояла, часу в мене не було відставати всю службу щоб свічки поставити, думаю зайду в сусідній храм щоб поставити. Зайшла, почала ставити так монашка мене чуть не убила. В їхньому храмі треба тільки в них свічки купляти і ставити. Я пояснила ситуацію, вона все одно мої свічки повикидала.
Я уходила і сказала їй: ’ в ваших церквах Бога немає’
Все більше не ходжу
Незламна Україна• 23 марта в 06:39
Ответ дляLove_Love_Love_
Візьміть собі з полочки пиріжок!
А автор де хоче там і вигулює, має право.
Типичное украинское мышление
Сосиска_Втесте• 23 марта в 06:40
Ответ дляРедиска Я
Притча
Пришел человек в храм.
И тут к нему один подходит и говорит: «Не так руки держишь»!
Вторая подбегает: «Не там стоишь!»
Третья ворчит: «Не так одет!»
Сзади одергивают: «Неправильно крестишься!»…
В конце концов подошла одна женщина и говорит ему:
«Вы, знаете, вообще бы вышли из храма, купили себе книжку о том, как себя здесь вести надо, потом бы и заходили!»

Вышел человек из храма, сел на лавку и горько заплакал.
Слышит голос с неба:
— Что не пускают тебя?
Поднял человек заплаканное лицо и говорит:
— Не пускают!
— Не плачь, они и Меня туда не пускают…
Так, там Бога немає. Там тільки бізнес
Love_Love_Love_• 23 марта в 06:52
Ответ дляНезламна Україна
Типичное украинское мышление
Ну не всім же по кацапськи ржати зі всього що попало
Совбез• 23 марта в 07:01
Ответ дляМайданщица
Але не ВИ !
Ви жіночко розберіться в поняттях, в законах щоб надалі не писати таку фігню)))
Совбез• 23 марта в 07:02
Ответ дляМайданщица
Сходи миють, плитку на доріжках. Так.
Кріль літає ? Люди, ви наче дикі
Приведіть на територію церкви ферму вигуляйте, бо собак не має
Що у вас в головах?
Ви та що батюшкам руки цілує і молиться на них? Ви не розрізняєте поеяття, нульова в законах
Джонсонюк• 23 марта в 07:06
Ответ дляЖена аллигатора
О на мене теж кричали коли я неправильно папірець заповнила. Таке враження що не в церкві була а в ЖЕКу. Більше не хожу. З Богом я можу і дома поспілкуватися.
Гигиенишвили• 23 марта в 07:33
На тих захаращених територіях, що позахвачували церкви, які розташовані у лісопаркових зонах, можуть чукакабри жити, а кролика злякалися. Біля метро Дорогожичі був парк Відпочинку, зробили меморіал пам´яті, ще й московський патріархат туди своє рило всунув, наставив там своїх бань, туалетів, хлівчиків, наскладув там дошки, дрова, металобрухт, відхватив і огородив добрячий шмат землі, однієї церкви їм замало. На паркані реклама - лікують від алкоголізму і наркоманії. Перед входом у церкву квіти садить, а за церквою срач розводить. Було би непогано, щоб ці притони перевірили і зробили демонтаж
Гигиенишвили• 23 марта в 07:54
Ответ дляМайданщица
Сходи миють, плитку на доріжках. Так.
Кріль літає ? Люди, ви наче дикі
Що у вас в головах?
Бог любить все живе, він милостивий до тварин і до кролика. А в церкву йому не можна, бо в нього нема грошей на пожертву? Безхатченків у церкву пускають? Для чого існують церкви?
ЧупакабраЗеБест• 23 марта в 08:00
Ответ дляЯк міряти?
вот такая любовьс к БОжьему миру.
про каждую тварь можно разобраться. вредит , не вердит.
Самая СоветЧиваЯ• 23 марта в 08:03
Ответ дляЯк міряти?
це жах. Яка ж тут віра? А може у вас болить в душі
віра в гроші..... якось бачила подібне: коли нікого нема, збирають ті свічки і по колу в продаж
Самая СоветЧиваЯ• 23 марта в 08:05
Ответ дляЖиттє Бентежне
Покійний кардинал Любачівський якось в одному інтерв’ю сказав, що чим більше помпезних храмів на землі, тим менше Бога серед людей...
Самая СоветЧиваЯ• 23 марта в 08:06
Ответ дляLove_Love_Love_
Справа не в тваринці, глибоко віруючі люди як правило чокнуті, психічно не врівноважені та дуже злі
глибоко віруюча людина не буде фанатиком
Самая СоветЧиваЯ• 23 марта в 08:08
Ответ дляЛагшмивара
Ви стартпост автора хоча б читали? Персонально для Вас процитую ’ Церква додатково загородила частину лісу, де видно що захаращено якимось метолобрухтом. Не в цьому суть. Я туди інколи (тричі на рік) беру малесеньку мирну тваринку (не кіт, не собака, тварина живе в клітці) і гуляю на поводку, ’
Автор же не на клумбу випускала гуляти. Чим люди читають?
Самая СоветЧиваЯ• 23 марта в 08:10
Ответ дляМайданщица
Є правила - дотримуйтесь правил
Ваші правила - у вашому дворі
В Європі за те вам ще би штраф виписали. Тим більше на території церкви
І хто вам сказав, що вони не прибирають за птахами ?
В Європі навіть церква самовільно не дозволила б собі відгородити кусок лісу, не маючи на те права