Як міряти?• 23 марта 2025

Працівники церкви хотіли викликати мені поліцію, я приголомшена

У нас собор у місті у великою територією біля лісопарку. Церква додатково загородила частину лісу, де видно що захаращено якимось метолобрухтом. Не в цьому суть. Я туди інколи (тричі на рік) беру малесеньку мирну тваринку (не кіт, не собака, тварина живе в клітці) і гуляю на поводку, бо на території собору не буває собак. А моя тваринка зривається з поводка, коли навіть далеко собака, не раз таке було. Біля будинку не можу гуляти, бо діти і знову таки собаки. В парку теж вигулюють багать собак. І собор це було єдине місце, де під парканчиком тихенько гуляли. Сьогодні стоїмо як йде повз працівниця церкви. Така, ой яка у вас милота, хто це у вас такий маленький. Потім починає: так ваша тварина ще якусь шкоду зробить нам, ще корні пошкодить рослинам, або ще чого. Я кажу, що лапки маленькі, що воно зробить, тут же гола земля, ні клумби, ні квітів, ми стоїмо під парканом самим. Вона починає нагнітати. Я кажу добре, ми ще далі відійдемо. Вона пішла покликала ще двох працівниць. Бачу біжать на мене троє злих монашок. Сама головна починає гучно-гучно мені ще з далеку кричати, щоб я покинула територію церкви, бо тут вигул тварин заборонений. Я попросила до мене спокійно говорити, тим паче вони ж віруючі. Кажу, що не можу в парку гуляти, бо там собаки. І ця тварина це теж божа істота, хоче сонце побачити:) Вона продовжує: Хай вас бог по правді розсудить, хай бог вас благословляє, але це було як прокляття сказано в агресивній формі. Потім різко: Я звоню в поліцію, все. Тут дістає телефон і кричить на всю площу ( скоріше вдавала). Я би залишилась щоб поговорити з поліцією про захоплення частини лісу (заповідного фонду) церквою раніше московського патріархату, а зараз не знаю який у них статус. Але дитина моя злякалась і ми пішли. Які віруючі працівники церкви, яка агресія, який спосіб вирішення конфлікту світський одразу. Так і кортить ту землю перевірити тепер.
Залізний кіготь• 23 марта 2025
Ответ дляЖена аллигатора
Скоріше за все у них є свої терки в поліції. Немає порад для таких ситуацій. Я колись в церкву прийшла щоб поставити свічку за похресника, який був в реанімації. Мені продали свічку, я підійшла до місця де її ставити - а там нічого не горить. Запитала як можна підпалити, на що мені відповіли, що вони самі підпалять під час вечірньої служби. Я кажу ні, я прийшла поставити свічку і хочу поставити, для мене важливо поставити її запаленою, постояти поруч, помолитися доки вона горить. Тому я вийшла на вулицю, знайшла чоловіка з запальничкою, повернулася назад, підпалила і поставила. В цей час на мене налітає монашка, ЗАДУВАЄ мою свічку і починає кричати, що зараз інші почнуть від моєї запалювати, а у них так не можна, вони самі вирішать коли і що підпалити.
Корочше це був мій останній похід в церкву.
Я б ще й свічку забрала.
Залізний кіготь• 23 марта 2025
Ответ дляРедиска Я
Притча
Пришел человек в храм.
И тут к нему один подходит и говорит: «Не так руки держишь»!
Вторая подбегает: «Не там стоишь!»
Третья ворчит: «Не так одет!»
Сзади одергивают: «Неправильно крестишься!»…
В конце концов подошла одна женщина и говорит ему:
«Вы, знаете, вообще бы вышли из храма, купили себе книжку о том, как себя здесь вести надо, потом бы и заходили!»

Вышел человек из храма, сел на лавку и горько заплакал.
Слышит голос с неба:
— Что не пускают тебя?
Поднял человек заплаканное лицо и говорит:
— Не пускают!
— Не плачь, они и Меня туда не пускают…
Точно.
Залізний кіготь• 23 марта 2025
Ответ дляМайданщица
Є правила - дотримуйтесь правил
Ваші правила - у вашому дворі
В Європі за те вам ще би штраф виписали. Тим більше на території церкви
І хто вам сказав, що вони не прибирають за птахами ?
1. Де написані ті правила? Щось біля жодної церкви не басила, крім не шуміти і не фотографувати
2. Де б в Європі виписали штраф за прогулку в лісі, уточніть, будь ласка?
3. Де в Європі можливий самозахват з засиранням суспільної території?
Прям повіяло віруючими комуністками.
Залізний кіготь• 23 марта 2025
Ответ дляМайданщица
Церкві надана, а не вашому кролю
Закони читайте.
Залізний кіготь• 23 марта 2025
Ответ дляМайданщица
То давайте хтось прийде не з кролем, а з козою, індиком, качками і коровою
А що ж. Таблички не має
Чи то не тваринки ?
Застав дурня молитись, він і лоба розіб´є.
Залізний кіготь• 23 марта 2025
Ответ дляМайданщица
Автор хай вигулює на своїй території
Ніхто слідкувати де вона саме вигулює не повинен.Не дитячий садок
Попросили підти геть. І все
Та у нас самозахват тільки церкві дозволяють, куди вже автору.
Залізний кіготь• 23 марта 2025
Ответ дляМайданщица
Ні, не має. Якби мали, не ганяли би
Мучне не їм.
Як би кожна тварина божа, що вважає що має право когось гоняти, скидала б гривню на озеленення країни, Карпати б не лисіли.
Залізний кіготь• 23 марта 2025
Ответ дляКофр для ноги
Наших людей не победить. Правила для всех остальных, но не для меня. И у меня есть сто тысяч миллионов причин. Тваринка маленька. Квиточки, которые я хотела украсть, красивые и очень мне нужны. Выбросила мусор мимо урны, потому что идти далеко, поэтому же перехожу дорогу как корова, где вздумалось. А потом в итоге, мне эти 6 млн. долларов нужны были что бы сыначка на кроватЕ с ними сфотался.
А почему же мы так живьом? Где же собака порылась? Может на территории монастыря, где надо посрать зайчику, больше ведь негде. Проклятые монашки!
Какие правила, где и кем прописаны?
Не против• 23 марта 2025
Ответ дляМайданщица
Є правила - дотримуйтесь правил
Ваші правила - у вашому дворі
монашка?
Незламна Україна• 23 марта 2025
Я против выгула. Сегодня кролик, завтра собака, потом лошадь. Сегодня шла и видела на дороге кучи лошадиного навоза
автор Як міряти? • 24 марта 2025
Ответ дляНезламна Україна
У вас в голові змішались коні та люди. Самій за себе не страшно?
Марфа Українівна• 24 марта 2025
Ответ дляЯк міряти?
Чому коли пишу у різних темах, що я з Полтавської, то одразу всі лише цее місто припускають? Що за особливе місто напишіть нам.
Потому что это третий по величине и численности населения город в Полтавской области. И тот кто живёт в Кременчуге так и пишет Я из Кременчуга Я из Полтавы. Все остальные шифруются
автор Як міряти? • 24 марта 2025
Ответ дляМарфа Українівна
А навіщо вам знати яке місто? Щоб ідентифікувати мене, правильно?
Марфа Українівна• 25 марта 2025
Ответ дляЯк міряти?
Вы странная капец. Конечно прогулка с кролем возле церкви немного натолкнула на эту мысль, а это предположение утвердило