Як міряти?• 23 марта в 00:32

Працівники церкви хотіли викликати мені поліцію, я приголомшена

У нас собор у місті у великою територією біля лісопарку. Церква додатково загородила частину лісу, де видно що захаращено якимось метолобрухтом. Не в цьому суть. Я туди інколи (тричі на рік) беру малесеньку мирну тваринку (не кіт, не собака, тварина живе в клітці) і гуляю на поводку, бо на території собору не буває собак. А моя тваринка зривається з поводка, коли навіть далеко собака, не раз таке було. Біля будинку не можу гуляти, бо діти і знову таки собаки. В парку теж вигулюють багать собак. І собор це було єдине місце, де під парканчиком тихенько гуляли. Сьогодні стоїмо як йде повз працівниця церкви. Така, ой яка у вас милота, хто це у вас такий маленький. Потім починає: так ваша тварина ще якусь шкоду зробить нам, ще корні пошкодить рослинам, або ще чого. Я кажу, що лапки маленькі, що воно зробить, тут же гола земля, ні клумби, ні квітів, ми стоїмо під парканом самим. Вона починає нагнітати. Я кажу добре, ми ще далі відійдемо. Вона пішла покликала ще двох працівниць. Бачу біжать на мене троє злих монашок. Сама головна починає гучно-гучно мені ще з далеку кричати, щоб я покинула територію церкви, бо тут вигул тварин заборонений. Я попросила до мене спокійно говорити, тим паче вони ж віруючі. Кажу, що не можу в парку гуляти, бо там собаки. І ця тварина це теж божа істота, хоче сонце побачити:) Вона продовжує: Хай вас бог по правді розсудить, хай бог вас благословляє, але це було як прокляття сказано в агресивній формі. Потім різко: Я звоню в поліцію, все. Тут дістає телефон і кричить на всю площу ( скоріше вдавала). Я би залишилась щоб поговорити з поліцією про захоплення частини лісу (заповідного фонду) церквою раніше московського патріархату, а зараз не знаю який у них статус. Але дитина моя злякалась і ми пішли. Які віруючі працівники церкви, яка агресія, який спосіб вирішення конфлікту світський одразу. Так і кортить ту землю перевірити тепер.
Залізний кіготь• 23 марта в 18:01
Ответ дляЖена аллигатора
Скоріше за все у них є свої терки в поліції. Немає порад для таких ситуацій. Я колись в церкву прийшла щоб поставити свічку за похресника, який був в реанімації. Мені продали свічку, я підійшла до місця де її ставити - а там нічого не горить. Запитала як можна підпалити, на що мені відповіли, що вони самі підпалять під час вечірньої служби. Я кажу ні, я прийшла поставити свічку і хочу поставити, для мене важливо поставити її запаленою, постояти поруч, помолитися доки вона горить. Тому я вийшла на вулицю, знайшла чоловіка з запальничкою, повернулася назад, підпалила і поставила. В цей час на мене налітає монашка, ЗАДУВАЄ мою свічку і починає кричати, що зараз інші почнуть від моєї запалювати, а у них так не можна, вони самі вирішать коли і що підпалити.
Корочше це був мій останній похід в церкву.
Я б ще й свічку забрала.
Залізний кіготь• 23 марта в 18:02
Ответ дляРедиска Я
Притча
Пришел человек в храм.
И тут к нему один подходит и говорит: «Не так руки держишь»!
Вторая подбегает: «Не там стоишь!»
Третья ворчит: «Не так одет!»
Сзади одергивают: «Неправильно крестишься!»…
В конце концов подошла одна женщина и говорит ему:
«Вы, знаете, вообще бы вышли из храма, купили себе книжку о том, как себя здесь вести надо, потом бы и заходили!»

Вышел человек из храма, сел на лавку и горько заплакал.
Слышит голос с неба:
— Что не пускают тебя?
Поднял человек заплаканное лицо и говорит:
— Не пускают!
— Не плачь, они и Меня туда не пускают…
Точно.
Залізний кіготь• 23 марта в 18:06
Ответ дляМайданщица
Є правила - дотримуйтесь правил
Ваші правила - у вашому дворі
В Європі за те вам ще би штраф виписали. Тим більше на території церкви
І хто вам сказав, що вони не прибирають за птахами ?
1. Де написані ті правила? Щось біля жодної церкви не басила, крім не шуміти і не фотографувати
2. Де б в Європі виписали штраф за прогулку в лісі, уточніть, будь ласка?
3. Де в Європі можливий самозахват з засиранням суспільної території?
Прям повіяло віруючими комуністками.
Залізний кіготь• 23 марта в 18:07
Ответ дляМайданщица
Церкві надана, а не вашому кролю
Закони читайте.
Залізний кіготь• 23 марта в 18:08
Ответ дляМайданщица
То давайте хтось прийде не з кролем, а з козою, індиком, качками і коровою
А що ж. Таблички не має
Чи то не тваринки ?
Застав дурня молитись, він і лоба розіб´є.
Залізний кіготь• 23 марта в 18:11
Ответ дляМайданщица
Автор хай вигулює на своїй території
Ніхто слідкувати де вона саме вигулює не повинен.Не дитячий садок
Попросили підти геть. І все
Та у нас самозахват тільки церкві дозволяють, куди вже автору.
Залізний кіготь• 23 марта в 18:14
Ответ дляМайданщица
Ні, не має. Якби мали, не ганяли би
Мучне не їм.
Як би кожна тварина божа, що вважає що має право когось гоняти, скидала б гривню на озеленення країни, Карпати б не лисіли.
Залізний кіготь• 23 марта в 18:24
Ответ дляКофр для ноги
Наших людей не победить. Правила для всех остальных, но не для меня. И у меня есть сто тысяч миллионов причин. Тваринка маленька. Квиточки, которые я хотела украсть, красивые и очень мне нужны. Выбросила мусор мимо урны, потому что идти далеко, поэтому же перехожу дорогу как корова, где вздумалось. А потом в итоге, мне эти 6 млн. долларов нужны были что бы сыначка на кроватЕ с ними сфотался.
А почему же мы так живьом? Где же собака порылась? Может на территории монастыря, где надо посрать зайчику, больше ведь негде. Проклятые монашки!
Какие правила, где и кем прописаны?
Не против• 23 марта в 20:56
Ответ дляМайданщица
Є правила - дотримуйтесь правил
Ваші правила - у вашому дворі
монашка?
Незламна Україна• 23 марта в 22:50
Я против выгула. Сегодня кролик, завтра собака, потом лошадь. Сегодня шла и видела на дороге кучи лошадиного навоза
автор Як міряти? • 24 марта в 00:59
Ответ дляНезламна Україна
У вас в голові змішались коні та люди. Самій за себе не страшно?
Марфа Українівна• 24 марта в 11:18
Ответ дляЯк міряти?
Чому коли пишу у різних темах, що я з Полтавської, то одразу всі лише цее місто припускають? Що за особливе місто напишіть нам.
Потому что это третий по величине и численности населения город в Полтавской области. И тот кто живёт в Кременчуге так и пишет Я из Кременчуга Я из Полтавы. Все остальные шифруются
автор Як міряти? • 24 марта в 23:42
Ответ дляМарфа Українівна
А навіщо вам знати яке місто? Щоб ідентифікувати мене, правильно?
Марфа Українівна• 25 марта в 00:52
Ответ дляЯк міряти?
Вы странная капец. Конечно прогулка с кролем возле церкви немного натолкнула на эту мысль, а это предположение утвердило