Баррикадница• Изменено сегодня в 08:53
Карпати що відвідати
Збираємося на тиждень в Карпати були раніше лише один раз на Синевір і Шепіт їздили, жили неподалік, що порекомендуєте відвідати і де оселитися саме місцевість бо дорогі отелі не потягнемо. Буду рада почути ваші відгуки і рекомендації.
Баррикадница
• сегодня в 09:24
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Колиби там люблю відвідувати
Це якісь заклад?
Принцепесочка• сегодня в 09:26
Ответ дляБаррикадница
Це якісь заклад?
Ого, а вы откуда, что не знаете?
Баррикадница
• сегодня в 09:48
Ответ дляПринцепесочка
Ого, а вы откуда, что не знаете?
З Харкова
Баррикадница
• сегодня в 09:49
Ответ дляКак нефиг делать
Майже стриптиз
Та нє таке не цікавить я сама собі стриптиз
Баррикадница
• сегодня в 09:49
Ответ дляНовопоштинская
Гори відвідати
То ясно , питання було про красиві місця, а те що в Карпатах гори це мені відомо
Баррикадница
• сегодня в 09:51
Ответ дляАмелі на мілені
Вибачте, що не по темі, але блд))
Так їх все більше цих баб, я не даюся подиву бо я розраховувала що тут слабоумних багато
Новопоштинская• сегодня в 09:53
Ответ дляБаррикадница
Ну дивіться, для мене ’ красиві місця’ це вершини гір, хребти, озера, ліси
Це точно не вокзал - базар Яремче чи Буковель в якому від краси гір не залишилося нічого
З останнього були на горі Гимба ( Пилипець)
Піднімалися пішки
Є можливість для слабих половину шляху на витягу піднятися
Піднімалися пішки
Амелі на мілені• сегодня в 09:53
Ответ дляБаррикадница
Шкода, що модератори не фільтрують дичину рашиську. Форум перетворився на помийну яму.
ША! я прийшла!• сегодня в 10:10
Косів, Шешори, Коломия, Космач, не тільки Яремче та Буковель, але складіть маршрут, якщо ви машиною чи орендуйте на 2 дні, то вартує
Баррикадница
• сегодня в 10:18
Ответ дляНовопоштинская
Піднімалися пішки
Чоловік минулий раз був на Гимбі , але була спека я не пішла, звісно мене цікавить саме колоритні місця природи, і назва місць сел