Mrs.Sexuality• 23 марта в 02:16

Если купить товар в Германии онлайн и заказать доставку на Польшу, в Польше

Обязан платить таможенный сбор и пошлину, да? Это же другая страна.
Все буде Україна• 23 марта в 02:28
тут Україна) не туди попала з питанням
Умничка-помощничка• 23 марта в 02:40
А мы в Украине откуда это должны знать?)
DOSTAVKA UA-EUROPA• 23 марта в 02:42
Доброго вечора, податків між Німеччиною і Польшею немає на покупки. В товарі вже закладен VAT ( ПДВ по українські), який оплачує покупець. І так як це єдина Єврозона більше не оподатковується. Так люди купують товари з німецьких інтернет - магазинів, обирають опцію - доставка в Польщу, і зазвичай на сторінці товару надається інформація про вартість доставки в Польщу.
Далі, якщо Вам потрібно це доставити в Україну - для розрахунку доставки буде важливим вартість товару.

Ми робимо доставку посилок Україна-Європа з початку війни. Можна на нашу адресу в Польщі замовити товар з будь-якого магазину в країнах Європи.
Ми зустрінемо посилку і доставимо в Україну в короткі строки. Веземо посилки автобусами ( рейси мінімум 2 рази на тиждень) , відправляємо Новою Поштою по Україні.

Як вище уточнила - вартість доставки в Україну залежить від Вартості товару. Згідно ліцензії на пасажироперевезення, на 1 пасажира можна без розмитнення везти речей вартістю до 500 євро.
Тому при розрахунку доставки ми уточнюємо вартість товару і всі додаткові платежі, якщо вони будуть.
Antuaneta• 23 марта в 07:35
Ответ дляDOSTAVKA UA-EUROPA

Где можно ознакомится с названием вашей компании, тарифами и условиями?
Белочкой зови• 23 марта в 13:59
Новая почта доставляет в Украину. мы купили зарядную станцию, доставка в Польшу была бесплатна, указали склад новой почты и там перенаправили на нас уже. неделю на таможне- все искали, к чему придраться ( так как такое ввозится беспошлинно- а им это как серпом по яйцам). таможенники просили то одно то другое то третье. мурыжили знатно(( а по приходу нам НП насчитала 20 евро еще за доставку до Польши, но потом сняла, когда мы им ткнули, что это было бесплатно. В общем, нас везде хотят поиметь. Печаль((
DOSTAVKA UA-EUROPA• 23 марта в 16:38
Ответ дляAntuaneta
Доброго дня,
Я незнаю наскільки корректно це писати тут, бо модерація може зарахувати як реклама.
Нижче прчилання на наші робочі групи надам, а там як буде. Якщо що напишіть мені на Телеграм
+380970144582
DOSTAVKA UA-EUROPA• 23 марта в 16:38
Ответ дляAntuaneta
Долучайтеся до групи у Телеграм ’Dostavka UA-PL-Europa’. В групі, в закріпленому зверху повідомлені прописані умови доставки посилок
- що можна перевозити ( про ліки, сало, мед..)
- Тарифи (детально)
- Процес доставки
- Строки, графіки роботи
https://t.me/dostavka_ua_pl_europa

ВІДГУКИ Dostavka UA-PL Warszawa
https://t.me/recommendation_DostavkaUA_PL
автор Mrs.Sexuality • 24 марта в 06:04
Ответ дляDOSTAVKA UA-EUROPA

Спасибо!
автор Mrs.Sexuality • 24 марта в 06:06
Ответ дляБелочкой зови
Я не совсем поняла, вы заказали в Польшу, а посылку перенаправили в Украину? Это как?.. если вам нп поснимала бирки и отправила как бу товар от бабушки, но они это не делают, то я понимаю. Но при покупке с Ин сайта и доставке к нам на свыше 150 евро(пока) вы ж должны платить пошлину и тамож сбор, нет?
Белочкой зови• 02 апреля в 15:07
Ответ дляMrs.Sexuality
нет. зарядная станция освобождена от сборов по спецуставу. поэтому вышло дешевле- но дольше кнш.
новая почта со своего склада в польше ( на который была доставка с Германии) везет на отделение в Украине. а по прибытии расчитывают стоимость доставки, и не учли, что приехавшая посылка к ним в Польшу была бесплатна- не все они такие, так что насчитали по полной
Korovka33• 02 апреля в 17:01
Транспортна компанія пропонує професійні міжнародні вантажні перевезення https://logisticsolutions.com.ua/international-tra... до країн Європи та світу. Кваліфіковані спеціалісти забезпечують повний цикл перевезення, включаючи підготовку документів, митне оформлення та контроль доставки. Завдяки співпраці з надійними партнерами логістична компанія гарантує дотримання термінів і безпеку вантажів. Досвідчені фахівці Logistic Solutions допоможуть вам вийти на нові ринки та забезпечимо своєчасну доставку продукції за будь-яким необхідним маршрутом.