Mrs.Sexuality• 23 марта в 02:16
Если купить товар в Германии онлайн и заказать доставку на Польшу, в Польше
Обязан платить таможенный сбор и пошлину, да? Это же другая страна.
DOSTAVKA UA-EUROPA• 23 марта в 02:42
Доброго вечора, податків між Німеччиною і Польшею немає на покупки. В товарі вже закладен VAT ( ПДВ по українські), який оплачує покупець. І так як це єдина Єврозона більше не оподатковується. Так люди купують товари з німецьких інтернет - магазинів, обирають опцію - доставка в Польщу, і зазвичай на сторінці товару надається інформація про вартість доставки в Польщу.
Далі, якщо Вам потрібно це доставити в Україну - для розрахунку доставки буде важливим вартість товару.
Ми робимо доставку посилок Україна-Європа з початку війни. Можна на нашу адресу в Польщі замовити товар з будь-якого магазину в країнах Європи.
Ми зустрінемо посилку і доставимо в Україну в короткі строки. Веземо посилки автобусами ( рейси мінімум 2 рази на тиждень) , відправляємо Новою Поштою по Україні.
Як вище уточнила - вартість доставки в Україну залежить від Вартості товару. Згідно ліцензії на пасажироперевезення, на 1 пасажира можна без розмитнення везти речей вартістю до 500 євро.
Тому при розрахунку доставки ми уточнюємо вартість товару і всі додаткові платежі, якщо вони будуть.
Ответ дляDOSTAVKA UA-EUROPA
Где можно ознакомится с названием вашей компании, тарифами и условиями?
Белочкой зови• 23 марта в 13:59
Новая почта доставляет в Украину. мы купили зарядную станцию, доставка в Польшу была бесплатна, указали склад новой почты и там перенаправили на нас уже. неделю на таможне- все искали, к чему придраться ( так как такое ввозится беспошлинно- а им это как серпом по яйцам). таможенники просили то одно то другое то третье. мурыжили знатно(( а по приходу нам НП насчитала 20 евро еще за доставку до Польши, но потом сняла, когда мы им ткнули, что это было бесплатно. В общем, нас везде хотят поиметь. Печаль((
DOSTAVKA UA-EUROPA• 23 марта в 16:38
Ответ дляAntuaneta
Доброго дня,
Я незнаю наскільки корректно це писати тут, бо модерація може зарахувати як реклама.
Нижче прчилання на наші робочі групи надам, а там як буде. Якщо що напишіть мені на Телеграм
+380970144582
DOSTAVKA UA-EUROPA• 23 марта в 16:38
Ответ дляAntuaneta
Долучайтеся до групи у Телеграм ’Dostavka UA-PL-Europa’. В групі, в закріпленому зверху повідомлені прописані умови доставки посилок
- що можна перевозити ( про ліки, сало, мед..)
- Тарифи (детально)
- Процес доставки
- Строки, графіки роботи
ВІДГУКИ Dostavka UA-PL Warszawa
- Тарифи (детально)
- Процес доставки
- Строки, графіки роботи
ВІДГУКИ Dostavka UA-PL Warszawa
Mrs.Sexuality
• 24 марта в 06:04
Ответ дляDOSTAVKA UA-EUROPA
Спасибо!
Mrs.Sexuality
• 24 марта в 06:06
Ответ дляБелочкой зови
Я не совсем поняла, вы заказали в Польшу, а посылку перенаправили в Украину? Это как?.. если вам нп поснимала бирки и отправила как бу товар от бабушки, но они это не делают, то я понимаю. Но при покупке с Ин сайта и доставке к нам на свыше 150 евро(пока) вы ж должны платить пошлину и тамож сбор, нет?
Белочкой зови• 02 апреля в 15:07
Ответ дляMrs.Sexuality
нет. зарядная станция освобождена от сборов по спецуставу. поэтому вышло дешевле- но дольше кнш.
новая почта со своего склада в польше ( на который была доставка с Германии) везет на отделение в Украине. а по прибытии расчитывают стоимость доставки, и не учли, что приехавшая посылка к ним в Польшу была бесплатна- не все они такие, так что насчитали по полной
Транспортна компанія пропонує професійні міжнародні вантажні перевезення до країн Європи та світу. Кваліфіковані спеціалісти забезпечують повний цикл перевезення, включаючи підготовку документів, митне оформлення та контроль доставки. Завдяки співпраці з надійними партнерами логістична компанія гарантує дотримання термінів і безпеку вантажів. Досвідчені фахівці Logistic Solutions допоможуть вам вийти на нові ринки та забезпечимо своєчасну доставку продукції за будь-яким необхідним маршрутом.