Не люблю натовп• 23 марта 2025
Иностранец послал искать папика
Hi Имя, you have 2 options:
1) you starting to be a man and invest money, effort and time in me
2) get lost and don’t contact me ever again.
Low intentions are not allowed anymore. Thank you .
P.s. это мой мессендж ему , мы встречались более 2-х лет назад и он решил возобновить так как переезжает скоро жить возле меня. Мне он нравится.
Я перегнула или он все же не вариант?
Не люблю натовп
• 23 марта 2025
Ответ дляviter33
Почитайте - в якій послідовності)))
invest money, effort and time )))
І далі що? Як захотіла так і написала 🤦♀️
Помидорина• 23 марта 2025
Ответ дляviter33
Вже простіше прейскурант за годину/місяць написати, ніж виписувати усі ці умови на 5 сторінок
К сожалению, это тот самый случай, когда ’отношениями’ называют ожидания от того, что мужчина возьмет на содержание. Но при этом стыдливо избегают называть суммы.
’ Прислал, но мало’. Уничижительно называть самодостаточных женщин ’ бесплатными’.
Денег хочется, но неумело стараются завернуть желание паразитировать в обертку эфимерной заботы и вкладов в отношения.
Не люблю натовп
• 23 марта 2025
Ответ дляПомидорина
Мне вообще не стыдно , вы ошибаетесь.
И ничего я не старалась завернуть ,а просто дала ему шанс. Все.
Не люблю натовп
• 23 марта 2025
Я и сама самодостаточная женщина и что это меня если мужик будет давать деньги , а ты свое вкладывать в себя. Такие смешные люди,
Ответ дляНе люблю натовп
Та все норм!!
тоді чого бавитися ’що я і про турботу писала’)))
Все норм !! - ’лох не мамонт, не вимре’: в Британії 68 млн. населення, умовно 34 млн чоловіків, хтось та й лоханеться (сорі, захоче проявити ’турботу’))) !!
Не люблю натовп
• 23 марта 2025
Ответ дляviter33
Та все норм!!
Таке щось . На 3+. Ви навіть не розумієте, що мені потрібно все . Так, так буває , прикиньте. А без фін. вкладень не потрібно нічого , прикиньте, так також буває 😆
Советничаю тут• 23 марта 2025
Ответ дляНе люблю натовп
Бачу в вас досвід великий 😆
так то ж не її послали
Не люблю натовп
• 23 марта 2025
Ответ дляСоветничаю тут
так то ж не її послали
І що? Мені не цікавий чийсь досвід все одно
Советничаю тут• 23 марта 2025
Ответ дляНе люблю натовп
А що я не коректного написала? Можете пояснити?
Те що трохи переоцінила це , мабуть, факт 🙂
от із-за таких і думка про наших жінок, як про доступних повій
Ответ дляНе люблю натовп
Та все розумію!!
Головне фото картки з галереї телефону не видаляйте - хтось та й клюне)) !!
Все норм !!
Интимная• 23 марта 2025
Ответ дляНе люблю натовп
А що Ви йому взамін на гроші?
Не люблю натовп
• 23 марта 2025
Ответ дляСоветничаю тут
Ага, позкажіть це британкам для яких «секс це не привід для згайомства» . Викидайте цю пластинку , вона з минулого століття.
Советничаю тут• 23 марта 2025
Ответ дляНе люблю натовп
то Ви створили тему, щоб поділитись своїм невдалим?
Не люблю натовп
• 23 марта 2025
Ответ дляviter33
Та все розумію!!
Все норм !!
А хто вам сказав , що «хтось» вже не є ?
Такі люди цікаві . Мені є шо розказати , але у вас же розрив шаблонів буде😆
Не люблю натовп
• 23 марта 2025
Ответ дляСоветничаю тут
Я створила тему бо мені так захотілось
Советничаю тут• 23 марта 2025
Ответ дляНе люблю натовп
зате ви - з майбутнього)))) того вас туди і посилають)))
Советничаю тут• 23 марта 2025
Ответ дляviter33
Автор намагається переконати, що вона - фінансово важкодоступна )))
типу, елітна повія?
Советничаю тут• 23 марта 2025
Ответ дляНе люблю натовп
тій з Дубаї теж є шо розказати))))
Не люблю натовп
• 23 марта 2025
Ответ дляСоветничаю тут
Які люди примітивні, я саме «послав» написала для заголовку. Ну будьте трохи дальновидніші чи що.
Не люблю натовп
• 23 марта 2025
Ответ дляviter33
Тому іншому скидали номер картки - думали, заплатить більше?))
Так
Советничаю тут• 23 марта 2025
Ответ дляНе люблю натовп
Я створила тему бо мені так захотілось
ви створили тему, щоб злити те, що не можете злити в реалі)))
Не люблю натовп
• 23 марта 2025
Ответ дляСоветничаю тут
Звичайно що не можу. Саме так . Я навіть без стьобу зараз пишу.
Майструю крила• 23 марта 2025
Я тільки не зрозуміла момент про те, що він вам подобається, він це розуміє? Бо з написаного виходить: я буду тебе юзати, згоден? І він походу не згоден 🤷♀️
Советничаю тут• 23 марта 2025
Ответ дляНе люблю натовп
Ви похвально самокритичні, сподіваюсь, скористаєтесь своєю порадою. А ще краще - прикидайтесь глухонімою, тоді шансів на оплату точно більше буде)))
Рання пташка• 23 марта 2025
Ответ дляНе люблю натовп
В нього теж , я ще забула написать що сталося вчора🤣
Вы ж уже создавали тему и утверждали, что он практически с кольцом на колене стоял и умолял об возобновлении отношений.
А оказывается ему просто нужен халявный секс по соседству?