Дівчата, давайте поговоримо?
Поясніть будь ласка як поводитись з хлопцем?
Проявляю турботу каже "ти як мамочка"
Не проявляю "тобі на мене все рівно, ти холодна"
Я нічого не розумію в цьому житті 😭
Хочеться якогось балансу, а я не розумію якою я маю бути?
Боюсь набриднути, але я сама по собі дуже турботлива людина. Якщо він захворів я переживаю і намагаюсь допомогти, а він каже я мамочка 😒
Проявляю турботу каже "ти як мамочка"
Я нічого не розумію в цьому житті 😭
Ответ дляМerida
Психолог вам очень поможет. Нельзя бросаться на каждого встречного, который обнимет и поцелует, при этом срет на вас. Не уважает, не ценит.
Він не кожен зустрічний. Ви ж всю історію не знаєте, це не один рік знайомства. Не треба так(
Я після останнього кохання і розбитого серця 12 років ні на кого не дивилась.