Сусановна• 10 апреля в 16:24
Відносини свекрухи та невістки. Як налаштувати себе)?
Старший син уже живе з дівчиною. Молодший почав зустрічатися. І от вона мені просто ніяк не заходить. Ну, така дивна, що просто. Розумію, що це його вибір і тд. Стараюся себе стримувати і бути мудрою) Але не завжди виходить… сама на себе вже злюся))) бо маю життєвий досвід в цьому.
Сусановна
• 10 апреля в 16:27
Ответ дляПоумничка
Займіться своїм життям.
Та легко сказати. Живу своїм, але діти ж присутні у ньому. Меншому -17
Сусановна
• 10 апреля в 16:30
Ответ дляРубаю олівлє
Я у свекрухи пожиттєво повія
Ну, повією нікого не вважаю. Вона дуже яскрава. Просто дуже) з рожевим як жувальна гумка волоссям, пірсинг у брові. Одяг 🤦🏽♀️. Якось лячно просто) не знаю як реагувати бо кожного разу просто німота нападає)
Ленивица-красавица• 10 апреля в 16:32
Ответ дляСусановна
Ну а в нашій молодості такого не було? Все було. Головне яка людина, а волосся перефарбує
Кастрюлька• 10 апреля в 16:33
Ответ дляСусановна
Не потрібно реагувати, просто спілкуватися як з усіма
Ванна Тазиковна• 10 апреля в 16:34
Ответ дляСусановна
Ну вот . А говорите - не праститутка )))
Сусановна
• 10 апреля в 16:36
В старшого ж така дуже доглянута. Аж занадто. Така витончена . Але от надумала пластику носа робити. Сама дуже симпатична і має гарні витончені риси обличчя.
А в молодшого просто протилежність повна. Я з чоловіком її боїмось)))) реально. Така говірка і просто лінійна. Взагалі без комплексів. Ми на добу відʼїжджали. Син прийшов Запитати чи можна щоб вона прийшла до нього. Він приготує щось смачненьке. Отаке. Їй лише 16 виповнилося
Всюди влазю• 10 апреля в 16:36
Ответ дляСусановна
Представьте, а ваш сыначка ее ещё и ахает в таком виде.
Жена миллионера• 10 апреля в 16:41
Ответ дляСусановна
навіть емо, готи, металісти поженились і живуть своє життя, а ви, мамо, шукаєте до чого б то доколупатись
Самая СоветЧиваЯ• 10 апреля в 16:46
Ответ дляСусановна
От німота як нападає, так і не боріться з нею. Просто мовчки все сприймайте! І ще попрацюйте над мімікою, щоб не було такого, що всім своїм виглядом показуєте своє ставлення. А там і спокійніше навчитеся сприймати вибір дітей.
Сумка з негодою• 10 апреля в 16:47
Ответ дляРубаю олівлє
Я у свекрухи пожиттєво повія
А была,, выскочкой,, приду к свекрови повычищаю всё до блеска, говорит что я специально это делаю, чтобы показать что она засранка. Ок перестала помогать, пока не попросит, так теперь я плохая бо не проявляю инициативу..
вмиг стала белоручкой
Пес Патрон• 10 апреля в 16:53
Автор, молодший син може бути набагато щасливіший, ніж старший. У нього енергійна, активна, незакомплексована дівчина та легкі стосунки.
Старша дівчина прагне до ідеальності, вона не завжди задоволена, така собі снігова королева. Сину завжди треба бути «на стрьомі» поруч з нею.
Сніжок Сніжанівна• 10 апреля в 16:57
Мене моя свекруха прийняла зі всіма пірсингами. Головне, що її син щасливий. Вже 15 років разом. Тепер тільки я звичайна жіночка. Без пірсингів. Зі свекрухою дружні теплі стосунки.
Сусановна
• 10 апреля в 16:57
Ответ дляСумка з негодою
Автор, у вас хобби есть?
Звичайно) все зі мною ок.
Сусановна
• 10 апреля в 16:58
Ответ дляСніжок Сніжанівна
Надіюсь все таки, що то тимчасове захоплення. Але якщо ж ні, то будемо прилаштовуватися і жити)
Юлія Бреус• 21 мая в 16:40
Знаєте, а будьте мудрою. Заспокойтесь. Вони що вже одружуються? Коли мій син, якому вже 36 в цьому році, в свої 17 зустрічався з дівчиною, яка нам дуже не подобалася, ми з чоловіком слова не сказали йому. Його вибір. Зараз двоє онуків і його дружина(не та) наша донька. Все буду добре.