Барбітта• 23 марта в 19:03

Відпочинок на території подруги. Бюджет

Маю подругу дитинства, яка живе в Іспанії зі своєю сімʼєю. Влітку вона їде до своїх родичів в Німеччину, запропонувала нам приїхати до неї відпочити в її квартирі в Бенідормі, всього виходить 12 днів, без сплати за проживання. То питання, чи вистачить 2000 євро на 12 днів там, якщо харчуватися в основному вдома, іноді обід чи вечеря в кафе, нас двоє дорослих і підліток . Скільки грошей залишити на комунальні за цей час ?
І прибирання ? Ми звичайно поприбираємо за собою, але хай ще буде на клінінг. Дорога окремо, будемо їхати з західної України на авто, потам літак. Хочемо відвідати Акваландію, якраз недалеко, може ще одну екскурсію, в основному пляжний відпочинок
Леплю из пластилина• 23 марта в 19:04
Так у подруги спросите
Борода• 23 марта в 19:05
Вам дешевле снять жилье
Яжбоматусяблін• 23 марта в 19:05
В подруги спитайте,вона ж в курсі повинна бути
Українська Мрія• 23 марта в 19:05
Ёпрст. А у подруги спросить или самой подумать,посчитать? Интернет разучил людей мыслить,это проблема большая
автор Барбітта • 23 марта в 19:06
Ответ дляЛеплю из пластилина
Так у подруги спросите
Вона скаже, що нічого не потрібно
Любовь Калистратовна• 23 марта в 19:07
Ответ дляБорода
Вам дешевле снять жилье
До зйомного житла додається харчування та екскурсії?
Пульт от линолеума• 23 марта в 19:07
Хватит с головой этих денег
В кого тако було• 23 марта в 19:07
З приводу харчування/поточних витрат подорожей запитайте подругу.
На рахунок коммунальных спитацие скільки вони платять за місяць і залишіть половину цієї суми.
Ну а про клінінг у фірми наперед уточніть вартість
Леплю из пластилина• 23 марта в 19:07
Ответ дляБарбітта
Вона скаже, що нічого не потрібно
Спросите сколько денег на еду, на экскурсии. Про клининг не говорите, на месте узнаете или сами уберете
Все возможно• 23 марта в 19:07
Ответ дляБорода
Вам дешевле снять жилье
В чем дешевле ?
Любовь Калистратовна• 23 марта в 19:08
Ответ дляБарбітта
Вона скаже, що нічого не потрібно
Що не потрібно? Харчуватися Вам не потрібно, чи не потрібні екскурсії?
автор Барбітта • 23 марта в 19:09
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Скаже комунальні і прибирання не треба. Вона так і казала. Але ж
Яжбоматусяблін• 23 марта в 19:10
Ответ дляБарбітта
Правильно,за комуналку треба щось дати,це якщо по совісті
автор Барбітта • 23 марта в 19:10
Ответ дляЯжбоматусяблін
Звичайно
Любовь Калистратовна• 23 марта в 19:15
Ответ дляБарбітта
Ви як бабка базарна, аби язиком молоти. Навіщо Ви вішаєте на подругу свої побутові проблеми і ставите її в становище ’та не треба, це зайве’? Максимум, що Ви можете запитати, скільки орієнтовно Вам обійдеться харчування, бо вона в курсі рівня цін по магазинах. Все. Решту можете гуглити або зорієнтуватися на місці.
Вірю, я повірив• 23 марта в 19:17
На комунальні залиште 200 євро. Приберіть гарно самі. На їжу вам вистачить.
автор Барбітта • 23 марта в 19:17
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Сама ви бабка
автор Барбітта • 23 марта в 19:17
Ответ дляВірю, я повірив
Дякую
Вірю, я повірив• 23 марта в 19:18
Ответ дляБарбітта
Дякую
Ну і привезіть щось смачненьке з собою, що подруга любить
Борисфенка• 23 марта в 19:18
Пару сотень за комуналку вистачить.
Від клінінгу утримайтеся - не всі хочуть пускати в дім чужих людей, сама розбереться.
Вірю, я повірив• 23 марта в 19:22
Ще можете купити все собі для користування побутове там як приїдете - туалетний папір, губки для посуду чи засіб для посудомийки, пакети для сміття тощо. Або користуйтесь тим, що є , а потім просто поповніть запас такими самими товарами, до яких подруга звикла. Це ще десь на 20 євро буде
автор Барбітта • 23 марта в 19:23
Ответ дляВірю, я повірив
Ок 👌
Гомосноб• 23 марта в 19:25
Ответ дляБорода
Вам дешевле снять жилье
Не дешевше
МаксХмара• 23 марта в 19:25
Дешевле снять самомточтельно
Гомосноб• 23 марта в 19:25
Ответ дляБарбітта
Вона скаже, що нічого не потрібно
Ви запитайте скільки вам треба на харчування.
200 євро достатньо залишити
Завжди мало• 23 марта в 19:26
Ответ дляБарбітта
Вона скаже, що нічого не потрібно
на питание ничего не нужно ? она вас будет кормить?
Завжди мало• 23 марта в 19:28
Ответ дляМаксХмара
Дешевле снять самомточтельно
чем дешевле?
Вірю, я повірив• 23 марта в 19:33
Ответ дляМаксХмара
Дешевле снять самомточтельно
Ні, не дешевше. Зняти квартиру на 12 днів в сезон в Бенідормі не буде коштувати 200-300 євро
Шукаю трусики• 23 марта в 19:47
Ответ дляМаксХмара
Дешевле снять самомточтельно
Когда снимать самостоятельно то кормят бесплатно за комунал платить не нужно бонусом экскурсии и еще на билет дадут , омг, что за народ ,)))
Липка-прилипка• 23 марта в 19:51
200 евро за коммуналку более чем. У меня больше 180 никогда не выходило даже в сезон когда кондеры круглосуточно молотили.
Клининг - 50 евро примерно. Но обычно клининг ничем не отличается от того как сами уберете.
На еду на две недели тысячи более чем, включая спиртное. Плюс на рестики. В общем, уложитесь