ничевока• 24 марта 2025
Питання до тих, хто робив МРТ
Вітаю, дівчата. Питання такого характеру: хто робив МРТ всього тіла, тобто всіх зон одразу? Чи це потрібно робити кілька разів по окремим зонам? Або, можливо, хтось порадить інше дослідження. Є проблеми по здоров´ю, болі в різних частинах тіла. Предметно лікарі лікують, але закінчується одне - починається щось інше. Та й чогось конкретного не знаходить ніхто. Хотілося б зробити повне дослідження, щоб зрозуміти нарешті, де причина і лікувати предметно, а не навмання. Дякую за дієві поради🙌
Укр_жіночка• 24 марта 2025
дві зони - шия і грудний відділ - 30 хв, більше важко витримати, хоча я спокійно відношуся. то вам треба ПЕТ-КТ зробити, але дорого
ничевока
• 24 марта 2025
Ответ дляSo_so
То, что Вы описываете это больше к психиатру.
Я вже й там була. В кількох. Здорова по їхнім параметрам. Нічого не призначають.
Укр_жіночка• 24 марта 2025
Ответ дляничевока
і нема у вас іпохондрії? на ваш погляд?
люблю_тортики• 24 марта 2025
Ответ дляничевока
Так мрт всього тіла можливо зробити. Це приблизно 60 хвилин займає.
Ответ дляничевока
Ищите другого. Я Вам без сарказма это написала. Психиатр лечат не только ’психов’ (почему то есть такое мнение), но также фибромиалгию (мучительное заболевание с болями во всему телу), хронический болевой синдром и физические проявления тревожных расстройств.
ничевока
• 24 марта 2025
Ответ дляУкр_жіночка
і нема у вас іпохондрії? на ваш погляд?
В мене, мабуть, навпаки. Я в принципі ніколи по лікарям не ходила. Навіть сімейний з´явився нещодавно - після того, як перехворіла грипом. Але чомусь здоров´я почало сипатись. В анамнезі - грижа міжхребцева, запалення нирки і запалення яєчника. Це з того, чим взагалі за життя хворіла, окрім застуд.
ничевока
• 24 марта 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Сходите к психиатру, это психосоматика скорее всего.
Була вже в двох. Сказали, не їхня компетенція. Нічого не виписали.
Ответ дляничевока
И зачем тут мрт всего тела при этом?
Почка и яичник это инфекция.
Укр_жіночка• 24 марта 2025
Ответ дляничевока
ну все буває у перший раз. іпохондрія теж. може просто вікове, стрес і т.д.
МояХатаЗкраю• 24 марта 2025
Соматофорний розлад. Почитайте і не витрачайте кошти на МРТ. Зараз багато хто з ним. Якщо що, сама цим страждаю і в лікарні лежала- багато хто з таким.
ничевока
• 24 марта 2025
Ответ дляSo_so
И зачем тут мрт всего тела при этом?
Почка и яичник это инфекция.
Я уточнила: це хвороби, якими в принципі хворіла на протязі життя. Окрім застуд. Хворіла давно. Ну, грижа тільки як була, так і є.
МояХатаЗкраю• 24 марта 2025
Ответ дляSo_so
Плюсуюсь. Я була у деяких державних- теж не хотіли займатися і казали-у вас не важка депресія, ви не наш пацієнт.
ничевока
• 24 марта 2025
Ответ дляSo_so
И зачем Вам мрт всего тела?
Щоб зрозуміти, що лікувати і до кого йти. Навмання мене задовбало, чесно кажучи. Щось підлікують - вилазить щось інше. І так по колу.
ничевока
• 24 марта 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Я була в двох приватних. Один із них - мій добрий знайомий, і я знаю його рівень: там доволі досвідчений лікар.
Потринділиця• 24 марта 2025
Ответ дляничевока
Ну так делайте мрт позвоночника.
ЧупакабраЗеБест• 24 марта 2025
Ответ дляничевока
ой блин, а само мрт вам зачем? чтото новое из жалоб появилось?
ЧупакабраЗеБест• 24 марта 2025
Ответ дляМозговая пилочка
А кто-то знает, бывает МРТ бесплатным?
да, но моя сосдека ждала 6 мес.
Мозговая пилочка• 24 марта 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
да, но моя сосдека ждала 6 мес.
То есть, если срочно после операции нужно сделать в течении месяца, то не надеяться?
ничевока
• 24 марта 2025
Ответ дляSo_so
А что вылазит?
За останні кілька місяців: біль внизу живота неясного генеза - узі нічого не показує, лікар призначив лікування, результату не дало. Пішла до іншого: узі нічого не показало, лікар призначив лікування - безрезультатно. Але призначив конізацію, бо виявив дисплазію легку. Все зробила. Біль лишився. Додався біль ніби в легені правій. Зробили рентген на сучасному апараті - все нормально. Біль минув, але іноді дає знати. На фоні цього ранкові головокружіння, слабкість додалися. Почався біль в поясниці. Зробили узі нирок - все окей. Лікування не призначали взагалі, бо немає чого там лікувати. Далі додалося здуття, яке давало сильне печіння. Гастроентеролог нічого не знайшов взагалі, призначив лише гепазак пропити. Додався кал з кров´ю. На фоні діареї кілька днів. Сказали: ніби невеличкий геморой внутрішній. Призначили лікування - минулось. Але періодично знов з´являється. І все це додається, додається і додається. Я просто хочу нормальне дослідження, яке покаже, де в організмі ’поломка’, що лікувати. Перше, що спало на думку - МРТ. Не робила його ніколи. Тому й питаю. Робила лише кт - коли грижу досліджували. Я - активна, енергійна людина, яка взагалі ніколи не бігала по лікарням. І дуже хотілося б повернути собі цей стан. Навіть частково. Я просто задовбалась.
Ответ дляничевока
Сделайте колоноскопию и ищите другого психиатра.
ничевока
• 24 марта 2025
Ответ дляSo_so
Так її робили! Геморой невеликий - все, що знайшли. Стосовно психіатра - просто аби щось призначив, я не хочу. Тому і ходила - один, в компетенції якого я впевнена, бо я його знаю і маю реальні історії відгуків. Другий - той, якого рекомендували знайомі в іншому місті.
Кили и Манджаро• 24 марта 2025
Ответ дляничевока
Если проблема со спиной, то начинайте с этого. Где-то что-то пережимает и начинает болеть все по-немного, даже на сердце отдает.