ничевока• 24 марта 2025
Питання до тих, хто робив МРТ
Вітаю, дівчата. Питання такого характеру: хто робив МРТ всього тіла, тобто всіх зон одразу? Чи це потрібно робити кілька разів по окремим зонам? Або, можливо, хтось порадить інше дослідження. Є проблеми по здоров´ю, болі в різних частинах тіла. Предметно лікарі лікують, але закінчується одне - починається щось інше. Та й чогось конкретного не знаходить ніхто. Хотілося б зробити повне дослідження, щоб зрозуміти нарешті, де причина і лікувати предметно, а не навмання. Дякую за дієві поради🙌
ничевока
• 24 марта 2025
Ответ дляКили и Манджаро
Если проблема со спиной, то начинайте с этого. Где-то что-то пережимает и начинает болеть все по-немного, даже на сердце отдает.
Уже. Грижа є, невелика (5 мм). І кілька протрузій. Все це ’добро’ в поперековому відділі. Технічно лікарі з нею нічого робити не хочуть, тому що:
а) сказали, що вона мала для оперативного втручання;
б) розташування її некритичне, за їхніми словами;
З усього призначеного: при запаленні і болях (тобто ситуативно) - моваліс, мідокалм і ще щось (не пам´ятаю, призначення десь в блокноті). А так в цілому - спорт, націлений на укріплення м´язів спини. Так, на спорт забила останнім часом - каюсь. При спорті її взагалі не відчувала.
Кили и Манджаро• 24 марта 2025
Ответ дляничевока
Езжайте со спиной в санаторий, поддерживающаяся терапия, только предварительно сделайте МРТ спины. Из-за нее, много может быть проблем. Вылечить нереально, а операция опасная. В санатория пройдете вытяжки, радостные ванные и т.д.
И.О. человека• 24 марта 2025
Я невиліковний іпохондрик з величезним стажем😢 То раджу вам поки не пізно звернутись по допомогу, це страшна хвороба, вона не дає нормально жити. Що саме головне, ти так починаєш вірити в свою хворобу, що в тебе дійсно зʼявляються всі її симптоми, які так само зникають, коли пройшовши всі обстеження і коли не один лікар сказав, що цього немає. Але це забирає гроші і щасливе життя, ти в постійному страху і це дуже страшно 😢
Коли мовчу- приємна жінка• 24 марта 2025
Ответ дляничевока
Щоб зрозуміти, що лікувати і до кого йти. Навмання мене задовбало, чесно кажучи. Щось підлікують - вилазить щось інше. І так по колу.
Делайте тогда КТ с контрастом чтоб наверняка) но должно быть направление доктора
ничевока
• 24 марта 2025
Ответ дляИ.О. человека
Перечитайте всі коментарі. Я ніколи не шукала хвороб. І коли ці хвороби ’знайшли’ мене, вже звернулась до психіатра: спочатку до одного, мого знайомого. Потім до іншого - теж приватного, але з іншого міста. Ні один, ні інший не побачив проблем зі свого боку. Я не хочу, щоб мені просто призначили чергові пігулки. Особливо з урахуванням, що пігулки для мене - вже крайній випадок. Я хочу порад щодо нормального обстеження організму, по результатам якого я зрозумію: фізична причина є і вона така то; чи фізичної причини немає, і мені таки треба в дурдом. В будь-якому разі, як мені і сказали обидва психіатри: шукайте фізичну причину; і якщо все чисто - тоді будемо думати.
ничевока
• 24 марта 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Дякую ❤️
И.О. человека• 24 марта 2025
Ответ дляничевока
Просто дуже важко знайти проблему, якщо болі мігрують по тілу, це хіба щось системне. Зазвичай таке рідко буває, тому тут і пишуть поо іпохондрію. Але в будь якому випадку, я бажаю знайти вам причину своєї проблеми.
Забагаловка• 24 марта 2025
У вас хибне уявлення про можливості, яке дає МРТ. Це зовсім не системне дослідження організму, є купа проблем біохімічних та подібних, яке воно не може побачити. Якщо проблема з мікробіомою кишечника, яка цілком можлива по вашим симптомам, то нічого це не дасть, наприклад.
Особисто я б міняла спосіб життя - сон, харчування, фізична активність, ментальне самопочуття на краще. Те, що має системний вплив.
ЧупакабраЗеБест• 24 марта 2025
Ответ дляМозговая пилочка
То есть, если срочно после операции нужно сделать в течении месяца, то не надеяться?
я н е з наю, но платила, и то10 дней надо было ждать
Може ще третю?• 24 марта 2025
Автор, це так не працює, навіть мрт всього тіла не здатне виключити всі хвороби. Плюс є різні мрт апарати з різною чутливістю, деякі проблеми може тільки кт показати, деякі виключно іншими дослідженнями чи аналізами діагностується.
Плюс ще потрібно вміти ті мрт розшифрувати.
Я трохи потягнула руку після складної операції, то на мрт мене запитували, що сама шукаємо і на що дивитися - кістки, м´язи, зв´язки, нерв. І пояснював спеціаіст, що прям все комплексно не може побачити. До речі, так і не знайшов на мрт проблеми, біль потім пройшов. І це тільки рука.
Тобто мрт згрубша виключить наявність, наприклад, пухлин і все. Але не виключить усіх проблем.
При незрозумілих болях в спині мене колись скеровували на мрт в Київ, а потім в Рівне, бо там краще обладнання.
При мрт гіпофізу дивилися суто ділянку мозку ’турецьке сідло’, а не усю голову.
При анемії скерували на колоноскопію і пояснили, що мрт/кт її не замінить.
Тобто безліч проблем мрт або не діагностують, або просто не знайдуть, бо це як голка в копиці сіна.
Елена10001• 24 марта 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Соматофорний розлад. Почитайте і не витрачайте кошти на МРТ. Зараз багато хто з ним. Якщо що, сама цим страждаю і в лікарні лежала- багато хто з таким.
В якому відділенні лежали?
МояХатаЗкраю• 24 марта 2025
Ответ дляЕлена10001
В якому відділенні лежали?
Два рази в неврології,але лікування допомагало не довго. Третій раз- відділення психосоматичних захворювань.
Елена10001• 24 марта 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Що Вас турбувало? Як зараз себе почуваєте? А, то я зараз в такому відчаї, схиляюсь також до цього діагнозу.
МояХатаЗкраю• 24 марта 2025
Ответ дляЕлена10001
Довго писати,я на роботі. Коротко, блукаючі болі з органу на орган, болі без підтвердженого оглядами і аналізами діагнозу, болі, яки не прибираються звичайним обезболювальним. Це все -про цей діагноз. Лікується, нажаль , АД. На них в мене всі ці болі зникли. Почуваюсь добре. Не жалкую. Саме в останньому відділенні мені пояснили про цей розлад, який роками мен виснажував. Я побачила кучу людей з такими ж проблемами.
Небоброїдка• 24 марта 2025
У мене трішечки схожа ситуація. Але причини, думаю, що знайшла пройшовши деякі обстеження. Повне обстеження не можу пройти - дорого, та і немає бажання.
Щодо ШКТ в анамнезі є гастродуоденіт. Є харчова алергія. Також є гіпертонія і ХНМК. Це що є в анамнезі.
Проходила декілька років лише МРТ головного мозку + МР ангіографію (є зміни у багатенько), МРТ шийного відділу хребта (є проблемка), УЗД судин шиї (є зміни), УЗД серця (є зміни), УЗД щитоподібної залози (є вузол). Ряд аналізів здавала.
І що з того, що за даними пройдених обстежень є проблемки і лікування призначалося, але покращення не відчуваю.
Про МРТ всього тіла інформацію можете прочитати
Небоброїдка• 24 марта 2025
До коментаря 45:
Тобто, проходила декілька років тому лише МРТ головного мозку + МР ангіографію артерій судин головного мозку (є зміни і багатенько), МРТ шийного відділу хребта (є проблемка), УЗД судин шиї (є зміни), УЗД серця (є зміни), УЗД щитоподібної залози (є вузол), рентген хребта. Ряд аналізів здавала. Дізналася про свої проблемки по неврології і кардіології.
Заела_пластинка• 24 марта 2025
Ответ дляничевока
Грижа дійсно невелика. В мене їх 4, здається, більші .протрузії по всьому хребту і все це давно. Так, крутиться голова, шия, спина болить, голова частіше, ніж в інших. Але не так, як інші люди колять диклофенак регулярно курсами. Нічого не роблю, важкого стараюсь не носити, вправи, звичайну зарядку роблю
Крайня невістка• 05 апреля 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Які АД приймали?
МояХатаЗкраю• 05 апреля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Які АД приймали?
Феліз ( есциталопрам). Пароксін і Дулоксін мені не зайшли. З них починала.
Крайня невістка• 06 апреля 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Якась побічна дія була від них? Скільки часу приймали?
МояХатаЗкраю• 06 апреля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Приймала перших два по пару днів, мені вистачило. Від пароксину була важка рвота, від Дулосектину серце вистрибувало, не спала дві доби. На Феліз теж є побочки - кашель, відрижка, кошмари сняться. Но воно так, по трошки, терпімо.