Відморожена• 24 марта в 11:50
А у вас есть знакомые или родственники просящие в переходе и т.д.?
Почему они это делают и т.д.
Недавно попалось видео в тик-токе, мужчина без ноги стоял в подземном переходе несколько часов в день каждый день.
Сказал 1000 грн в день имеет. Ему надо дочке помочь в институт и т.д.
Ему блогер дал 1000 чтоб он не стоял и он ушел.
Что движет такими людьми?
И как нет чувства стыда или стеснения может кто-то подскажет?
Что движет такими людьми?
Я Головна• 24 марта в 11:51
А с какой целью вы интересуетесь этим вопросом?
Движет этими людьми потребность в деньгах
Кринжова баба• 24 марта в 11:51
Вам не кажется, что вы в своём стартпосте на свой вопрос ответили?
Удальонка• 24 марта в 11:52
Главное чтобы жизнь лично у вас прошла так, чтобы самой не пришлось стоять с протянутой рукой
Госпожа_тамагочи• 24 марта в 11:53
Ответ дляУдальонка
Так ті в переходах більше за викладачів заброляють...що тут позорного...автор думає як то почати там заробляти
Відморожена
• 24 марта в 11:53
Ответ дляУдальонка
Да не дай Бог(((
Відморожена
• 24 марта в 11:54
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ні в коїм разі, цікаво чому хтось і без рук і ноги але шукає роботу, а хтось просить?
Області пітьми• 24 марта в 11:54
У меня бабка- соседка стоит под продуктовым магазином и просит купить ей продукты. Делает она это не от богатой жизни.
Відморожена
• 24 марта в 11:54
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Була здивована що заробляють..
Відморожена
• 24 марта в 11:55
Ответ дляОбласті пітьми
Бабка одне діло а коли чоловік 40-50-60?
Є люди на вид одягнені ще нічого .
Є люди які роблять і вигляд мають менш прибавливий
Є люди на вид одягнені ще нічого .
Області пітьми• 24 марта в 11:56
Ответ дляВідморожена
Вы попробуйте с руками и ногами найти работу на 1000 грн/ день, для инвалидов, большинство из которых до инвалидности были разнорабочим, вакансий уж точно нет
Госпожа_тамагочи• 24 марта в 11:56
Ответ дляВідморожена
А нащо йому ішачити за 500грн як можна за 1000 з вільним графіком постояти і поговорити з людьми
Відморожена
• 24 марта в 11:57
Ответ дляОбласті пітьми
Тобто у них є краща робота в переході?
Відморожена
• 24 марта в 11:57
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Якось не вкладається в мене такий принцип
Відморожена
• 24 марта в 11:58
Ответ дляГоспожа_тамагочи
В мене нема питань до того кто співає або щось продає в мене питання до тих хто просто стоїть...
Відморожена
• 24 марта в 11:59
Ответ дляОбласті пітьми
А ваші сусіди допомагають? Чи вони вже втомилися?
Стрибну в гречку• 24 марта в 11:59
Хтось і на онліфанс заробляє. Не все може вкластися в нашій голові.
Відморожена
• 24 марта в 12:00
Ответ дляОбласті пітьми
Я би робила за менші але стояти не дай Боже і не важливо за які гроші ..стидно
Ашотакоя• 24 марта в 12:00
соседи мои стоят возле магазинов разных, а в субботу к ним приезжает их сын на бехе и забирает продукты пакетами
Госпожа_тамагочи• 24 марта в 12:00
Ответ дляВідморожена
Бо у вас принцип раба...а вони вільні
Це як злапати дику тварину і дати їй ВСЕ....але вона всерівно втікне при першій можливості....а от її діти які виростуть в клітці, самі будуть повертатися в клітку бо вони не розуміють як то на волі виживати
Відморожена
• 24 марта в 12:01
В нас ще в школі вчителька давала настанови щоб не просили ніколи...
Добра всем!• 24 марта в 12:01
Не факт, що це правда.
Зазвичай попрошайки просто люди, які люблять отримати гроші на шару. Звісно старим і інвалідам, які просять на таку благородну мету, як навчання дитини, будуть більш охоче давати.
Відморожена
• 24 марта в 12:04
Колись підробляла роздавала листівки і мені було дуже соромно стояти в прохідному місці ...щоб на мне дивилися люди і тикати їм ці листівки
Відморожена
• 24 марта в 12:04
Ответ дляМамин тріль
Нас на уроках етики вчили не подавати таким людям гроші.
А чому так вчили?
Доки будуть давати будуть стояти?
А що робити проходити мимо чи пропонувати продукти?
Доки будуть давати будуть стояти?
ДинамоКит• 24 марта в 12:05
Лучше уж просить, чем воровать. Люди выживают как могут. Это государству должно быть стыдно, до чего людей довели.
Успокойся_Успокойся• 24 марта в 12:05
Жебраки були ще задовго до вашого народження.Тисячиліття назад.
Відморожена
• 24 марта в 12:05
Ответ дляДинамоКит
Згодна.
Мамин тріль• 24 марта в 12:07
Ответ дляВідморожена
А чому так вчили?
Доки будуть давати будуть стояти?
тому що чаще всього це професійні попрашайки. я була волонтером в 1 организації і насправді потребуючим неможливо було навіть цукерку всунути не то що щось суттеве.
Області пітьми• 24 марта в 12:07
Ответ дляВідморожена
Тобто у них є краща робота в переході?
Конечно, и оплачивается выше, и делать ничего не надо, и график свободный
Відморожена
• 24 марта в 12:08
Ответ дляОбласті пітьми
ПП.ц..