Апрель Ивановна• 24 марта 2025

Я стала якась чокнута, після читання порадниці

Начитаюсь тут всякого і потім переношу то на свою сім´ю.
То про родину тут пишуть постійно, вже обдивилась себе і починаю здалека підходити до своїх хатніх.
Про дівчину з інсультом - правда тут ще не затягнуло, тонометр маю, але поки не міряю.
Про температуру 36,8-36,9 і стала міряти собі і дітям ( в один зі чайної даються), вони здорові а я їм міряю ( маразм повний). Хвала чоловік раз застав за цим ділом і добре промив мізки , то більше здоровим дітям не міряю.
Але все ж. Після прочитання тутешніх тем, як то не нести в сім´ю?
Ищу Аленя• 24 марта 2025
Ответ дляБибер-анонимер
Тю, я после советчицы завела дополнительных 100 полотенец, носки при стирке не встречаются с трусами, борщ теперь у меня не рыжий, а красный. Тут много полезного, надо фильтровать. 😁
я нашла тут чудесный рецепт жаркого) и маринада для салатика)
Стріляний птах• 24 марта 2025
Мне тут усиленно доказывают, что на моего мужа бабы с копьями охотятся, как на мамонта. Когда хотим поржать, я ему об этом говорю, мол оглянись, никто там не крадётся сзади?
Коронная шутка прям, спасибо Советчице.
П.С. У меня есть волшебный оберег - квартира мужа, подаренная мне целиком )))
ПАЦАНКА О• 24 марта 2025
То то Ви неправильні теми читаєте). Я піднімаю собі настрій, читаючи щось типу такого: як видалити статеві губи; як відбілити анус в домашніх умовах; як наростити мізки... А, ще про морожену курку).
Дама_с_караваем• 24 марта 2025
Ви- дивна. Я тут вже стільки років, що маю заслужену пенсію від Совєтчиці))
Завжди були мудрі і добрі поради , попри коменти тролів і невдах.
Один випадок, коли я ледве не вийшла в вікно- це коли я залишилася без нічого. І створила тему. А в той час були активні оті вищезгадані злюки
Фільтруйте троху інфо.
Дама_с_караваем• 24 марта 2025
Як я любила Ніку. Перевернуте фото на аватарці. На релігійну тематику можна була поговорити. Без фанатизму.Більш таких нема
Бибер-анонимер• 24 марта 2025
Ответ дляИщу Аленя
Можете, пожалуйста, поделиться? 🙏
Ищу Аленя• 24 марта 2025
Ответ дляБибер-анонимер
Можете, пожалуйста, поделиться? 🙏
Тану на сонці• 24 марта 2025
Если вы такая впечатлительная, тревожная и у вас такая хрупкая психика , то зачем сидите на Советчице ? Вам это явно во вред. Здесь есть смысл сидеть тем, у кого крепкая психика и много здорового пофигизма)
автор Апрель Ивановна • 24 марта 2025
Ответ дляТану на сонці
Вже зрозуміла
Бибер-анонимер• 24 марта 2025
Ответ дляИщу Аленя
фото
Спасибо Вам огромное! Завтра салат этот сделаю с заправкой, потом жаркое🌺