Цікавий писочок• 24 марта в 20:38

цілий день, висить сайт УКРЗАЛІЗНИЦЯ не можливо купити квитки.

Як часто у них збої? хто зустрічав подібну ситуацію? як надовго ця в них проблема зранку до вечора сайт висить - не можливо зайти
Дякую
Катастрофа• 24 марта в 20:39
Так хакнули його начебто ж, так що не відомо скільки буде проблема
Забагаловка• 24 марта в 20:39
Другий день. Висить. Черги на вокзалі. Якщо білети потрібні на визначену дату, то краще на вокзал
Колгоспниця• 24 марта в 20:39
Масштабна кібератака була(
Хропочка з гривкою• 24 марта в 20:40
Это не сбой, это хакерскся атака. Никто не знает, когда ликвидируют последствия
Швабристка• 24 марта в 20:44
Виповзайте з танка. Другий день кругом новину транслюють( Кібератака. Квитки в касах або йти до потяга, якщо каси не працюють на станціях
Одні думки• 24 марта в 20:45
Ещё одна, оторванная от мира.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3694737#a90...
Дай подивлюся• 24 марта в 20:48
Ответ дляОдні думки
Ещё одна, оторванная от мира.
Ну почему же.
Я тоже такая.
Ни новостей, ни тг, ни тв не смотрю и не читаю.
И.О. человека• 24 марта в 20:53
Ответ дляДай подивлюся
Ну почему же.
Я тоже такая.
Тобто, для отримання інформації про зовнішній світ, Ви обрали лише Порадницю?) Дивний вибір
НеВРотик• 24 марта в 21:21
Ответ дляДай подивлюся
Ну почему же.
Я тоже такая.
Ии?
13чудоСВЕТА• 26 марта в 21:45
Ответ дляОдні думки
Ещё одна, оторванная от мира.
Еще одна, пропитанная ненавистью…