ніколи такого не було• 24 марта в 11:57

Укрзализниця сайт два дня не работает

Девочки, сайт два дня не работает, в привате тоже. Нужен билет. Где ещё можно посмотреть?
Амбасадор щастя• 24 марта в 11:59
в кассе на вокзале
vikgvv• 24 марта в 11:59
У ребят у которых всегда есть варианты…(
julia-678c• 24 марта в 12:00
В кассе
Пилосмок працює• 24 марта в 12:00
Системи ’Укрзалізниці’ зазнали масштабної кібератаки: рух поїздів стабільний, онлайн-продажі квитків поки недоступні

Як УЗ працює?
✅квитки продаються через каси. Ми посилюємо каси персоналом, розширюємо графіки роботи;

✅на 24 та 25 березня активовано продаж міжнародних квитків у касах (зазвичай - тільки онлайн);

✅у крайньому випадку, якщо ви не встигаєте придбати квиток через касу – прямуйте безпосередньо до потяга. Наші поїзні бригади поінформовані, як оформляти ваш проїзд на місці%

Якщо ви плануєте подорож пізніше, ніж ранкові рейси 25.03
✅наполегливо просимо не штурмувати каси сьогодні. Вони працюватимуть із виключним пріоритетом на обслуговування пасажирів із відправкою сьогодні-завтра;

✅УЗ поінформує відразу після відновлення онлайн сервісів й всі зможуть придбати квиток онлайн. Джерело: https://censor.net/ua/n3542820

https://censor.net/ua/news/3542820/hakery-atakuval...
размахер• 24 марта в 12:04
В касі купили.
автор ніколи такого не було • 24 марта в 12:16
Всё, спасибо, только увидела в новостях что кибератака.
Можно не отвечать
автор ніколи такого не було • 24 марта в 12:17
Ответ дляразмахер
В касі купили.
Мне мужу, он в др городе, ЖД далеко