Мелочунь• 24 марта 2025
Закордонний паспорт комісія 40 грн
при оплаті онлайн. Це шо таке? Як оплатити без комісіі?
Тарабарщина• 24 марта 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Шановна ,на роботі стоять три термінали .у кожному з них різна комісія .40 грн найменша цифра .
Шановна не рахуйте автора гроші...вона вже нікуди не їде...тому ви скоро збанкротуєте з такою комісією
Пиу!Пиу!• 24 марта 2025
Ответ дляТарабарщина
Жінко добра,ви чим читаєте ?
Мелочунь
• 24 марта 2025
коняка, ти в мене в бані давно, можеш не писати нічого мені, я не бачу всеодно
Бабка-ежика• 24 марта 2025
Ответ дляМелочунь
Автор, якщо через моно чи абанк платити теж таку комісію бере ?
Тарабарщина• 24 марта 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Жінко добра,ви чим читаєте ?
Удалено администрацией...
Дон Пэдро• 24 марта 2025
Ответ дляМелочунь
та поіду, на завтра талончик, хотіла зараз сплатити, як побачила шо ще 40 грн додає, думаю може там через термінал менша буде
А если будет больше?
Мальчун-задирун• 24 марта 2025
Краще оплачувати в дмсу.Відразу чек на руки отримуєте. Якщо онлайн оплата, то треба ще десь квитанцію роздруковувати.
Лялькодзьоб• 24 марта 2025
Ответ дляМелочунь
якшо у них в терміналі платить тоже така комісія?
Да
Мелочунь
• 24 марта 2025
Ответ дляМальчун-задирун
я вам дякую!
Лялькодзьоб• 24 марта 2025
Ответ дляМелочунь
Как раз около 40грн была и в их терминале. Так что заранее платить нет смысла.
Мелочунь
• 24 марта 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
добре, дякую!