Первая ласточка инфляции• 25 марта 2025
В 18 лет надо обновлять ай Ди паспорт?
Если за границей как это можно сделать? Всем спасибо
Голубец• 25 марта 2025
Так, на протязі місяця після дня народження. Треба їхати в Україну. Є ще вариант для хлопчиків 17 років, які знаходяться закордоном: загубив паспорт і тоді відновити його в Україні ще на 4 роки, а так як йому ще немає 18 років його випустять
Первая ласточка инфляции
• 25 марта 2025
Ответ дляКидстаффовка
заграницей никак, внутренние вроде только в Украине делают
Та ну, сын в Украину не поедет
Первая ласточка инфляции
• 25 марта 2025
Ответ дляГолубец
Если честно только сегодня вспомнила, уже 2 месяца как 18 исполнилось, но он бы и в 17 не поехал
Упругая попка• 25 марта 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
А навіщо вам айді закордоном?
Первая ласточка инфляции
• 25 марта 2025
Ответ дляУпругая попка
А навіщо вам айді закордоном?
Та если это так проблемно, то незачем, главное что у загран глянул сейчас, сроки нормальные
Кидстаффовка• 25 марта 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Та ну, сын в Украину не поедет
ну это понятно
Ясамаякрасивая)• 25 марта 2025
В ДП Документ за кордоном роблять ID, але якщо хлопець, то треба резерв +. А взагалі, може ваша карта ще дійсна, тому що портібно оновлювати не як тільки виповнилось 18, а тоді коли вказаний термін на карті , перша карта видається на 4 роки, і якщо ви її отримували у 15 років або пізніше, то термін ще не вийшов
Первая ласточка инфляции
• 25 марта 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Получали ровно когда 14 исполнилось
Куда ж без меня• 25 марта 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
На сайте дп документ пишет,что можно заграницей сделать айди
Ясамаякрасивая)• 25 марта 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Получали ровно когда 14 исполнилось
ну тоді термін скінчився.... якщо хлопець - то тільки чекати, коли щось зміниться, кажуть, що скоро можна на військовий облік в резерв + стати вже в консульстві, але, чи потрібно це робити?... можна і без ID перебувати за кордоном, якщо загран з нормальним терміном
Нічний дожор• 25 марта 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Та ну, сын в Украину не поедет
В ДП документ роблять за кордоном