Лунтик-паунтик• 25 марта 2025
Хто ці всі люди?
В котрих зп а межах 20-30 тисяч та айфони нові?
Котрі в метро та маршрутках їздить із тими новими айфонами
Розумію я їду в метро ,але в мене немає айфона,а зп така сама
Звідки це все?
Гладиолус• 25 марта 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Ну звісно ж злидарю так зручніше думати, аніж підняти дупу та працювати над тим, щоб собі дозволити бодай айфон останній)
Хреновая мотивация - поднимать жопу, ради того, чтобы заработать на айфон
я свою бы точно ради такого фуфела не поднимала. Меня мотивируют работать другие цели ))
Скоро_вчера• 25 марта 2025
Ответ дляГладиолус
Мене також, але як бачите для автора то прям ідея фікс
Лунтик-паунтик
• 25 марта 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Щоб працювати за три копійки) Ви реально цим пишаєтеся, що щодня працюєте?
А я от працюю коли є натхнення, пару годин на день. А результати налицо (с) Точніше на рахунках. Далі що?
Манікюрщица?
Потужна махіна• 25 марта 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
А може у них зп 60-70 тис ? Тоді можна айфон?
Ні, теж мало