Асталависта бэйби• 24 марта 2025
Как вы думаете наши цены еще упадут когда-нибудь?
Или уже все? Инфляция и баста
Мурзилка• 24 марта 2025
З якого переляку вони раптом впадуть? Тут треба молитись, щоб ще не виросли
Завжди з рушником• 24 марта 2025
А зарплаты повысят? Только госслужба и Ит живут себе припеваючи
Асталависта бэйби
• 24 марта 2025
Ответ дляМурзилка
После войны к примеру
Мурзилка• 24 марта 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
После войны к примеру
Звичайно не впадуть, зараз ми на дотаціях і зовнішніх кредитах, війна закінчиться - кредити треба буде віддавати, це більше інфляція буде
Птица секретарь• 24 марта 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
После войны к примеру
Що конкретно зміниться після війни, щоб ціни впали?
Пасхальний тролік• 24 марта 2025
Ответ дляПтица секретарь
Яйця після Великодня подешевшають. Огірки і помідори влітку.
Огірки все літо 80 - 40
Помідори смачні домашні 70 -50
Яйця меньше 50 гривень не були
Принаймні в моїй області
Помідори смачні домашні 70 -50
Яйця меньше 50 гривень не були
Принаймні в моїй області
Самоучка• 24 марта 2025
Нет ,не упадут ,наоборот ,до лета прогнозируют снова подорожание продуктов на 12-15%. Процесс необратим ((
Мотористка• 24 марта 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
После войны к примеру
После войны они вообще улетят в космос. Как вы думаете, послевоенный хаос и разруха это как? Нам ещё и военная диктатура вполне себе светит.
Бойова• 24 марта 2025
Зараз ще ціни штучно тримають, бо тримають курси валют. Ціни не падають ніколи, але можуть зарплати підтягуватися під ціни, що поки не світить, через дохлу економіку