Маруська Му• 25 марта в 13:26
А вы верите, что каждому человеку многое предназначено и предначертано заранее?
Места, люди, события, встречи……
Верите в такое?)
Черговий по кухні• 25 марта в 13:32
Так, через віщі сни, які можуть попереджувати за декілька місяців
Тепличная• 25 марта в 13:34
ну тенденцію життя можна більш-менш передбачити, а от усі ці дрібниці - ні, не вірю
Та никада в жизни• 25 марта в 13:43
Верю что есть несколько вариантов. Можно выбирать путь и «судьбу»
Kapitoshka7• 25 марта в 13:45
Ответ дляГостра на язик
Я вірю що яблуко від яблуні далеко не падає
100%
Дайте згадаю• 25 марта в 13:50
Не вірю що все вже завчасно передбаченою так було б не цікаво і суд божий був би неактуальний, якщо Бог і так уже все розклав по полицям і людина тільки бере і з´їдає, виходить, що людина не має вибору і її не можна судити, тому що вона робила по сценарію. Думаю, що так це не працює.
У кожної людини є вибір, дві дороги. Зазвичай вони чимось відрізняються. І це завжди буде перший варіант більш тернистий і ʼважчий, і з більшими втратами можливо.
Дайте згадаю• 25 марта в 13:53
От вірю що після розмов на порадниці мені дуже хочеться спати. Тут є дуже сильні енергетичні вампіри і це вже не перший раз я помітила.
Істеріомама• 25 марта в 15:23
основні і глобальні події так. А в іншому, думаю, завжди є вибір, як в компьютерній грі, і від того вибору кожен раз закручується новий сюжет.
Анонимушка• 25 марта в 16:35
Ответ дляоксюморон
Що це таке?
Крупные жизненные уроки, и отработки с предыдущих жизней которые обязаны пройти.
А многое другое изменимо.